LOG IN
  User:   Pass:
Canada's #1 Junior Golf Tour

Canada's #1 Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

May 18-20, 2024
Swift Current, SK

Name City Division Round 3
Grp Tee Time H #
Jalen Apedoe Calgary, AB Juvenile Boys 16 9:00am 9B
Jayden Arnold Calgary, AB Bantam Boys 2 9:00am 1B
Porter Barnett Carlyle, SK Junior Boys 27 9:00am 16A
Eli Beaudin Regina, SK Bantam Boys 6 9:00am 4A
Dade Bernatchez Sucker River, SK Junior Boys 29 9:00am 17A
Griffin Blanch Saskatoon, SK Juvenile Boys 11 9:00am 7A
Jaxon Blevins Melfort, SK Juvenile Boys 10 9:00am 6B
Daniel Boyle Edmonton, AB Junior Boys 31 9:00am 18A
Owen Bruins Medicine Hat, AB Junior Boys 32 9:00am 18B
Preston Buchner Saskatoon, SK Junior Boys 29 9:00am 17A
Ryan Chernoff Estevan, SK Junior Boys 28 9:00am 16B
Jayden Chernoff Estevan, SK Juvenile Boys 9 9:00am 6A
Kaleb Cournoyer Prince Albert, SK Juvenile Boys 11 9:00am 7A
Colter Cruthers Shaunavon, SK Bantam Boys 8 9:00am 5B
Carter Degelman Saskatoon, SK Junior Boys 30 9:00am 17B
Logan Deibert Strathmore , AB Juvenile Boys 9 9:00am 6A
Zaiden Dennis Calgary, AB Junior Boys 31 9:00am 18A
Blake Derksen Martensville, SK Junior Boys 24 9:00am 14B
Brock Dorrance Wawota, SK Bantam Boys 3 9:00am 2A
Terran East Carlyle, SK Bantam Boys 7 9:00am 5A
Jackson Folliott Moose Jaw , SK Junior Boys 26 9:00am 15B
Aricin Franklin Saskatoon, SK Juvenile Boys 14 9:00am 8B
Niya Friesen Swift Current, SK 15-19 Girls 20 9:00am 12A
Ryan Garbutt Edmonton, AB Junior Boys 31 9:00am 18A
Max Gehl Swift Current, SK Bantam Boys 5 9:00am 3B
Brendan Gerbrandt Moose Jaw, SK Junior Boys 24 9:00am 14B
Oscar Gosgnach Edmonton, AB Peewee Boys 21 9:00am 12B
Brady Guenther Saskatoon , SK Juvenile Boys 16 9:00am 9B
Brayden Hattum Buena Vista , SK Junior Boys 23 9:00am 14A
Elias Haukeness Buena Vista, SK Juvenile Boys 14 9:00am 8B
Kellen Heddema Desert Blume, AB Bantam Boys 5 9:00am 3B
Hudson Heistad Avonlea, SK Junior Boys 30 9:00am 17B
Jordan Heller Regina, SK Junior Boys 28 9:00am 16B
Darien Herlick Weyburn, SK Junior Boys 32 9:00am 18B
Tristan Howes Lethbridge, AB Juvenile Boys 15 9:00am 9A
Ethan Hunter Casa Rio, SK Juvenile Boys 14 9:00am 8B
Kellen Hunter Casa Rio, SK Peewee Boys 21 9:00am 12B
Thomas Jacobsen Calgary, AB Junior Boys 28 9:00am 16B
Jaxson Johnson Lethbridge, AB Junior Boys 29 9:00am 17A
Myles Johnson Martensville, SK Junior Boys 32 9:00am 18B
Kyson Jones Calgary, AB Junior Boys 27 9:00am 16A
Caydin Karst Assiniboia , SK Bantam Boys 5 9:00am 3B
Davin Karst Assiniboia , SK Junior Boys 25 9:00am 15A
Matthew Keane Calgary, AB Juvenile Boys 16 9:00am 9B
Harrison Kiziak Fort Saskatchewan, AB Juvenile Boys 13 9:00am 8A
Claire Kosolofski Kindersley, SK 15-19 Girls 19 9:00am 11A
Shylee Kostiuk Spruce Grove, AB U15 Girls 18 9:00am 10B
Braeden Kozak Saskatoon, SK Juvenile Boys 13 9:00am 8A
Kai Kriekle Regina, SK Juvenile Boys 13 9:00am 8A
Jayla Kucy Camrose, AB 15-19 Girls 20 9:00am 12A
Lyndon Kuryvial Taber, AB Juvenile Boys 15 9:00am 9A
Mason Kuryvial Taber, AB Bantam Boys 4 9:00am 3A
Jun Lee Regina, SK Peewee Boys 21 9:00am 12B
Yuna Lee Regina, SK U15 Girls 17 9:00am 10A
Kevin Liu Warman, SK Bantam Boys 7 9:00am 5A
Tina Liu Warman, SK 15-19 Girls 19 9:00am 11A
Bennett Love Red Deer, AB Bantam Boys 1 9:00am 1A
Ottavio Lutterotti Lethbridge , AB Junior Boys 29 9:00am 17A
Jack Maharaj Saskatoon, SK Juvenile Boys 14 9:00am 8B
Nixon Maharaj Saskatoon, SK Bantam Boys 6 9:00am 4A
Oliver Matyczuk Saskatoon, SK Juvenile Boys 16 9:00am 9B
Shae Maunula North Battleford, SK Bantam Boys 1 9:00am 1A
Chase McDonald Saskatoon, SK Bantam Boys 8 9:00am 5B
Makstr McIntyre Swift Current , SK Junior Boys 31 9:00am 18A
Ayden Melsted Wynyard, SK Bantam Boys 3 9:00am 2A
Kayden Meyer Swift Current, SK U15 Girls 17 9:00am 10A
Ryan Millsap Saskatoon, SK Bantam Boys 6 9:00am 4A
Connor Millsap Saskatoon, SK Junior Boys 23 9:00am 14A
Lucas Molesky Regina, SK Bantam Boys 6 9:00am 4A
Seth Murphy Lethbridge, AB Junior Boys 26 9:00am 15B
Carter Nelson Avonlea, SK Juvenile Boys 13 9:00am 8A
Austin Nesbitt Pilot Butte, SK Bantam Boys 2 9:00am 1B
Solomon Ness Saskatoon, SK Junior Boys 30 9:00am 17B
Grace Odnokon Saskatoon, SK U15 Girls 18 9:00am 10B
Sela Ogada Calgary, AB U15 Girls 18 9:00am 10B
Easton Ostrowka Regina , SK Junior Boys 22 9:00am 13A
Tayla Perry Regina , SK 15-19 Girls 19 9:00am 11A
Anthony Pesenti Saskatoon , SK Junior Boys 23 9:00am 14A
Thomas Pilon Saskatoon, SK Bantam Boys 4 9:00am 3A
Hudson Pooler Regina, SK Bantam Boys 8 9:00am 5B
Jayden Popik Sherwood Park, AB Bantam Boys 2 9:00am 1B
Parker Riou Strathmore, AB Junior Boys 32 9:00am 18B
Connor Riou Strathmore, AB Bantam Boys 4 9:00am 3A
Chase Robertson Carlyle, SK Junior Boys 26 9:00am 15B
River Rommens High River, AB Juvenile Boys 15 9:00am 9A
Ayden Ross Swift Current, SK Juvenile Boys 15 9:00am 9A
Cody Ross RM Of Dundurn, SK Juvenile Boys 10 9:00am 6B
Kellen Ross Shaunavon, SK Bantam Boys 5 9:00am 3B
Jon Saretzky Saskatoon, SK Junior Boys 25 9:00am 15A
Brody Sawchyn Saskatoon, SK Junior Boys 26 9:00am 15B
Matty Schmiess Swift Current, SK Bantam Boys 2 9:00am 1B
Cameron Schwab Maple Creek, SK Junior Boys 24 9:00am 14B
Ethan Schwanbeck Kindersley , SK Junior Boys 22 9:00am 13A
Finn Silver North Battleford, SK Juvenile Boys 12 9:00am 7B
Henry Silver North Battleford, SK Bantam Boys 4 9:00am 3A
Kolton Spenst Saskatoon, SK Juvenile Boys 9 9:00am 6A
Ben Staines Saskatoon, SK Junior Boys 27 9:00am 16A
Hunter Steeves Regina , SK Juvenile Boys 12 9:00am 7B
Chase Strang Airdrie, AB Bantam Boys 1 9:00am 1A
Lucas Sturgeon Saskatoon, SK Bantam Boys 1 9:00am 1A
Coben Taylor Saskatoon , SK Juvenile Boys 10 9:00am 6B
Hunter Thompson Saskatoon , SK Bantam Boys 7 9:00am 5A
Zaedan Trinh Lethbridge, AB Junior Boys 28 9:00am 16B
Owen Trischuk Saskatoon , SK Junior Boys 25 9:00am 15A
Brennan Tyerman Saskatoon, SK Junior Boys 27 9:00am 16A
Graydon Vogelsang Saskatoon, SK Juvenile Boys 12 9:00am 7B
Tryce Wallin Humboldt, SK Juvenile Boys 11 9:00am 7A
Tylan Wallin Humboldt, SK Bantam Boys 3 9:00am 2A
Jackson Wesley Lethbridge, AB Junior Boys 25 9:00am 15A
Chloe Wills Kyle, SK 15-19 Girls 20 9:00am 12A
Jace Wills Kyle, SK Bantam Boys 3 9:00am 2A
Ryder Woods Swift Current, SK Junior Boys 30 9:00am 17B
Leighton Wurm Regina, SK Junior Boys 22 9:00am 13A