June 3-4, 2017
Lloydminster, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
TJ Baker | Waskesiu, SK | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Will Blake | Regina, SK | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Jarrett Brehmer | Regina , SK | Junior Boys | 12 | 10:36am | 1 |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 15 | 11:00am | 1 |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:08am | 1 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Collegiate | 13 | 10:44am | 1 |
Parker Dale | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Kyle Doucette | Saskatoon, SK | Junior Boys | 12 | 10:36am | 1 |
Veronika Duchscherer | Nipawin, SK | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1 |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:32am | 1 |
Brandon Fedoruk | St. Paul, AB | Junior Boys | 12 | 10:36am | 1 |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 17 | 11:16am | 1 |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:24am | 1 |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | U15 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Peewee Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Vaughn Holbeche | Lloydminster, AB | Juvenile Boys | 17 | 11:16am | 1 |
Adam Husli | Regina, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:24am | 1 |
Brody Istace | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:32am | 1 |
Naoki Iwasaki | Edmonton, AB | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Cole Jenkins | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:08am | 1 |
Jacob Kydd | Regina, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:24am | 1 |
Adam Kydd | Regina, SK | Juvenile Boys | 16 | 11:08am | 1 |
Parker Layton | La Ronge, SK | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Kenley Lewis | Onion Lake , SK | Junior Boys | 13 | 10:44am | 1 |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Rylan Lukey | Saskatoon, SK | Junior Boys | 13 | 10:44am | 1 |
Ethan MacDonald | Onion Lake, SK | Junior Boys | 11 | 10:28am | 1 |
Hunter Mayo | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Ryan McCleary | Swift Current, SK | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Sean McKerracher | Warman, SK | Peewee Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Carey McLean | Deer Valley, SK | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Matthew Moroz | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 19 | 11:32am | 1 |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Junior Boys | 14 | 10:52am | 1 |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Junior Boys | 14 | 10:52am | 1 |
Parker Mymryk | Regina Beach, SK | Bantam Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:32am | 1 |
Sophie Pasitney | St. Paul , AB | 15-19 Girls | 2 | 9:08am | 1 |
Jeremie Pasitney | St Paul, AB | Junior Boys | 14 | 10:52am | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Peewee Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Jarret Reichert | Kindersley, SK | Junior Boys | 11 | 10:28am | 1 |
Luke Schmaltz | Martensville, SK | Peewee Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Alexandra Schmidt | Regina, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Connor Scissons | Saskatoon, SK | Junior Boys | 14 | 10:52am | 1 |
Aidan Shanks | Regina, SK | Bantam Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Bantam Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Alyshia Suleman | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 3 | 9:16am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Bantam Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Reid Turcotte | Lloydminster , AB | Juvenile Boys | 15 | 11:00am | 1 |
Carter Walter | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Brennan Wilson | Grande Prairie, AB | Juvenile Boys | 17 | 11:16am | 1 |
Austin Wolos | Lloydminster, AB | Bantam Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Dillon Worm-Poorman | Raymore, SK | Junior Boys | 11 | 10:28am | 1 |
Adrian Worm-Poorman | Raymore, SK | Juvenile Boys | 15 | 11:00am | 1 |