June 10-11, 2017
Red Deer County, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Justin Auger | Wabasca, AB | Bantam Boys | 6 | 2:10pm | 1 |
Nico Aulicino | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 2:18pm | 1 |
Jackson Bader | Cochrane, AB | Junior Boys | 17 | 3:38pm | 1 |
Charlie Belton | Pense, SK | Bantam Boys | 5 | 2:02pm | 1 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Bantam Boys | 8 | 2:26pm | 1 |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 19 | 3:54pm | 1 |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:34pm | 1 |
Brady Brenner | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 2:18pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 2 | 1:38pm | 1 |
Cayden Clark | St. Albert, AB | Bantam Boys | 7 | 2:18pm | 1 |
Nolan Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:06pm | 1 |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:50pm | 1 |
Brooke Cuming | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:54pm | 1 |
Cam Duffin | Red Deer, AB | Junior Boys | 18 | 3:46pm | 1 |
Nolan Edwards | Okotoks, AB | Bantam Boys | 8 | 2:26pm | 1 |
Rylan Egland | Eastend, SK | Bantam Boys | 5 | 2:02pm | 1 |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Juvenile Boys | 14 | 3:14pm | 1 |
Taylen Garlough | Leduc, AB | Junior Boys | 15 | 3:22pm | 1 |
Nate Gerhardt | Leduc County, AB | Junior Boys | 15 | 3:22pm | 1 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 8 | 2:26pm | 1 |
Ella Gifford | Beaumont, AB | U15 Girls | 3 | 1:46pm | 1 |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:14pm | 1 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 8 | 2:26pm | 1 |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:14pm | 1 |
Michael Harrison | Camrose, AB | Collegiate | 15 | 3:22pm | 1 |
Logan Hill | Red Deer, AB | Collegiate | 16 | 3:30pm | 1 |
Rylee Isely | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:58pm | 1 |
Brody Istace | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 14 | 3:14pm | 1 |
Kayden Jethon | St. Albert, AB | Bantam Boys | 5 | 2:02pm | 1 |
Sikander Kaleka | Spruce Grove, AB | Collegiate | 16 | 3:30pm | 1 |
Owen Lai | Edmonton, AB | Bantam Boys | 6 | 2:10pm | 1 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 2:18pm | 1 |
Matthew Link | Strathmore, AB | Junior Boys | 18 | 3:46pm | 1 |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 3:46pm | 1 |
Nicholas Mah | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:58pm | 1 |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | U15 Girls | 3 | 1:46pm | 1 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:50pm | 1 |
Connor Maloney | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:58pm | 1 |
Brandon Maxwell | Eckville, AB | Junior Boys | 18 | 3:46pm | 1 |
Chandler McDowell | Springbrook , AB | Junior Boys | 19 | 3:54pm | 1 |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:34pm | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 3:38pm | 1 |
Easton Moore | Rimbey, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:42pm | 1 |
Kaiden Nicholson | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:06pm | 1 |
Matthew Permann | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 2:10pm | 1 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 9 | 2:34pm | 1 |
Cole Radbourne | Grande Prairie, AB | Collegiate | 16 | 3:30pm | 1 |
Cole Regan | Olds , AB | Juvenile Boys | 10 | 2:42pm | 1 |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:06pm | 1 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 9 | 2:34pm | 1 |
Tanner Smith | Red Deer , AB | Junior Boys | 19 | 3:54pm | 1 |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Collegiate | 16 | 3:30pm | 1 |
Jackson Squires | Stettler, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:50pm | 1 |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Peewee Boys | 2 | 1:38pm | 1 |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Peewee Boys | 1 | 1:30pm | 1 |
Alyshia Suleman | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:54pm | 1 |
D'arci Sutton | Spruce Grove, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:46pm | 1 |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:06pm | 1 |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:42pm | 1 |
Matthew Tse | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 3:54pm | 1 |
Victoria Tse | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:54pm | 1 |
Tyler Watt | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:58pm | 1 |
Jake Willsey | Grande Prairie , AB | Junior Boys | 17 | 3:38pm | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Peewee Boys | 2 | 1:38pm | 1 |
Zach Zabot | Wabasca, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:50pm | 1 |