LOG IN
  User:   Pass:
Canada's most-played Junior Golf Tour

Canada's most-played Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

May 4-5, 2019
Lethbridge, AB

Name City Division Round 2
Grp Tee Time H #
Annabelle Ackroyd Calgary, AB 15-19 Girls 5 1:00pm 4A
Adam Amiri Edmonton, AB Juvenile Boys 20 1:00pm 12A
Leyton Arthur Calgary, AB Peewee Boys 7 1:00pm 5A
Bridger Atkinson High River, AB Juvenile Boys 21 1:00pm 13A
Georgia Barr Calgary, AB U15 Girls 2 1:00pm 1B
MacKenzie Baustad Calgary, AB 15-19 Girls 5 1:00pm 4A
Grace Bell Calgary, AB 15-19 Girls 4 1:00pm 3A
Cole Bergheim Red Deer, AB Juvenile Boys 23 1:00pm 15A
Matthew Betker Calgary, AB Junior Boys 27 1:00pm 16B
Chase Bodoano Sherwood Park , AB Junior Boys 27 1:00pm 16B
Jarrett Bossert Fort Saskatchewan, AB Junior Boys 26 1:00pm 16A
Jaden Bradshaw Calgary, AB Juvenile Boys 23 1:00pm 15A
Jayden Brar Calgary, AB Peewee Boys 8 1:00pm 5B
Sam Bratvold Medicine Hat, AB Junior Boys 27 1:00pm 16B
Belle Brezovski St Albert, AB U15 Girls 2 1:00pm 1B
Brooke Brezovski St Albert, AB 15-19 Girls 3 1:00pm 2A
Tate Bruggeman Edmonton, AB Peewee Boys 7 1:00pm 5A
Jenna Bruggeman Edmonton, AB 15-19 Girls 5 1:00pm 4A
Jayson Bugera Calgary, AB Juvenile Boys 23 1:00pm 15A
Nolan Burzminski Medicine Hat, AB Junior Boys 28 1:00pm 17A
Ethan Campbell Lethbridge, AB Junior Boys 28 1:00pm 17A
Jakob Chicoyne Calgary, AB Junior Boys 29 1:00pm 18A
Ethan Choi Pincher Creek, AB Junior Boys 29 1:00pm 18A
Carter Code Calgary, AB Juvenile Boys 20 1:00pm 12A
Graysen Collins Calgary, AB Bantam Boys 10 1:00pm 7A
Cole Cooper Calgary , AB Juvenile Boys 14 1:00pm 9A
Emily Cornwall Calgary, AB 15-19 Girls 4 1:00pm 3A
Brady DeBoice Redcliff, AB Junior Boys 25 1:00pm 15B
Kristine Dixon Calgary, AB 15-19 Girls 3 1:00pm 2A
Jacob Dorton Desert Blume, AB Juvenile Boys 14 1:00pm 9A
Richard Dou Calgary, AB Juvenile Boys 21 1:00pm 13A
Michael Dumont Airdrie , AB Collegiate 24 1:00pm 18B
Matthew Fleet Calgary, AB Juvenile Boys 20 1:00pm 12A
Taylor Frei Calgary, AB Juvenile Boys 17 1:00pm 10B
Brooke Frerichs Calgary, AB U15 Girls 2 1:00pm 1B
Alex Gerrard Red Deer County, AB Juvenile Boys 22 1:00pm 14A
Justin Gunderson Calgary, AB Bantam Boys 9 1:00pm 6A
Dylan Gunderson Calgary, AB Junior Boys 25 1:00pm 15B
Christian Hansen Okotoks, AB Bantam Boys 13 1:00pm 8B
Mason Harder Lethbridge, AB Junior Boys 27 1:00pm 16B
Zachary Haydamack Rocky View County, AB Bantam Boys 12 1:00pm 8A
Peter Hlushak Spruce Grove, AB Peewee Boys 8 1:00pm 5B
Ryan Hodgins Medicine Hat, AB Juvenile Boys 22 1:00pm 14A
Nolan House Foothills, AB Peewee Boys 6 1:00pm 4B
Ethan Howes Fort Saskatchewan, AB Bantam Boys 9 1:00pm 6A
Rory Huycke Calgary, AB Juvenile Boys 19 1:00pm 11B
Tessa Ion Calgary, AB U15 Girls 1 1:00pm 1A
Joe Kelly Innisfail, AB Juvenile Boys 19 1:00pm 11B
Caleb Kinch Medicine Hat, AB Junior Boys 29 1:00pm 18A
Tyson Klinot Calgary, AB Juvenile Boys 16 1:00pm 10A
Jaiden Koonar Calgary, AB Bantam Boys 13 1:00pm 8B
Kye Krall Calgary, AB Bantam Boys 11 1:00pm 7B
Lyndon Kuryvial Taber, AB Peewee Boys 8 1:00pm 5B
Owen Lai Edmonton, AB Juvenile Boys 19 1:00pm 11B
Nicolas-Guy Landry Calgary, AB Junior Boys 29 1:00pm 18A
David Lee Saskatoon, SK Juvenile Boys 15 1:00pm 9B
Alex Makarchuk Taber, AB Bantam Boys 11 1:00pm 7B
Alanna Makarchuk Taber, AB 15-19 Girls 3 1:00pm 2A
Spence Matson Lethbridge, AB Juvenile Boys 19 1:00pm 11B
Jaden McIntyre Coaldale, AB Juvenile Boys 16 1:00pm 10A
Keegan McKay Calgary, AB Bantam Boys 11 1:00pm 7B
Tommy McKenzie Calgary, AB Juvenile Boys 22 1:00pm 14A
Christopher McLarty Okotoks, AB Bantam Boys 12 1:00pm 8A
Marcella Mercer Bigfork, MT 15-19 Girls 4 1:00pm 3A
Colton Moscato Calgary, AB Juvenile Boys 18 1:00pm 11A
Alex Nekich Lethbridge, AB Juvenile Boys 18 1:00pm 11A
Jonas Nelson Lethbridge , AB Collegiate 24 1:00pm 18B
John Niedermier Calgary , AB Junior Boys 25 1:00pm 15B
Kerrick Norrie Asquith Lethbridge , AB Peewee Boys 6 1:00pm 4B
Braden O'Grady Edmonton, AB Juvenile Boys 21 1:00pm 13A
Karson Ong-Padilla Calgary, AB Juvenile Boys 16 1:00pm 10A
Eileen Park Red Deer, AB U15 Girls 1 1:00pm 1A
Caden Park Springbank, AB Junior Boys 26 1:00pm 16A
Colin Pasitney St. Paul , AB Bantam Boys 13 1:00pm 8B
Owen Paskuski Lethbridge, AB Peewee Boys 6 1:00pm 4B
Braeden Petro Lethbridge, AB Juvenile Boys 17 1:00pm 10B
Hayden Prins Sturgeon County, AB Junior Boys 24 1:00pm 18B
Parker Riou Strathmore, AB Peewee Boys 7 1:00pm 5A
Carson Rody Calgary, AB Juvenile Boys 23 1:00pm 15A
Jake Saver Calgary, AB Bantam Boys 10 1:00pm 7A
Justin Schmidt Sherwood Park, AB Collegiate 24 1:00pm 18B
Rylie Seaman Lethbridge, AB Juvenile Boys 18 1:00pm 11A
Jace Shannon Forestburg, AB Bantam Boys 12 1:00pm 8A
Thomas Sluka Canmore, AB Juvenile Boys 22 1:00pm 14A
Iain Smiley Calgary, AB Juvenile Boys 15 1:00pm 9B
Nick Sprovieri Calgary, AB Junior Boys 26 1:00pm 16A
Peyton Stahl Priddis Greens, AB Peewee Boys 8 1:00pm 5B
Bradin Stahl Priddis Greens , AB Bantam Boys 13 1:00pm 8B
Ronan Steel Canmore, AB Bantam Boys 9 1:00pm 6A
Jackson Styranka Calgary, AB Juvenile Boys 14 1:00pm 9A
Joel Sullivan Calgary, AB Juvenile Boys 20 1:00pm 12A
Brennan Tailfeathers Lethbridge, AB Juvenile Boys 17 1:00pm 10B
Daniel Thomas Calgary, AB Junior Boys 28 1:00pm 17A
Lucy Urban Okotoks, AB 15-19 Girls 4 1:00pm 3A
Braeden Van Dusen Lethbridge, AB Juvenile Boys 18 1:00pm 11A
Christian Waldron Calgary, AB Bantam Boys 12 1:00pm 8A
Jackson Wesley Lethbridge, AB Peewee Boys 7 1:00pm 5A
George Wollersheim Claresholm , AB Junior Boys 28 1:00pm 17A
Aidan Wood Cochrane, AB Bantam Boys 10 1:00pm 7A
Graedon Woodward Cardston, AB Juvenile Boys 21 1:00pm 13A