May 4-5, 2019
Lethbridge, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Michael Dumont | Airdrie , AB | Collegiate | 24 | 1:00pm | 18B |
Marcella Mercer | Bigfork, MT | 15-19 Girls | 4 | 1:00pm | 3A |
Tyson Klinot | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:00pm | 10A |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Juvenile Boys | 22 | 1:00pm | 14A |
Jayson Bugera | Calgary, AB | Juvenile Boys | 23 | 1:00pm | 15A |
Justin Gunderson | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 1:00pm | 6A |
Jackson Styranka | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:00pm | 9A |
Jake Saver | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 1:00pm | 7A |
Taylor Frei | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:00pm | 10B |
Matthew Fleet | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:00pm | 12A |
Cole Cooper | Calgary , AB | Juvenile Boys | 14 | 1:00pm | 9A |
Keegan McKay | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:00pm | 7B |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 1:00pm | 1A |
Rory Huycke | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:00pm | 11B |
Iain Smiley | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:00pm | 9B |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 8B |
Nick Sprovieri | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 1:00pm | 16A |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 1:00pm | 5A |
Annabelle Ackroyd | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:00pm | 4A |
Kye Krall | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:00pm | 7B |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Junior Boys | 28 | 1:00pm | 17A |
Jakob Chicoyne | Calgary, AB | Junior Boys | 29 | 1:00pm | 18A |
Brooke Frerichs | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 1:00pm | 1B |
Carson Rody | Calgary, AB | Juvenile Boys | 23 | 1:00pm | 15A |
Carter Code | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:00pm | 12A |
Christian Waldron | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 1:00pm | 8A |
Richard Dou | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:00pm | 13A |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:00pm | 3A |
Colton Moscato | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:00pm | 11A |
Dylan Gunderson | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 1:00pm | 15B |
Graysen Collins | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 1:00pm | 7A |
Matthew Betker | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 1:00pm | 16B |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 1:00pm | 8A |
Karson Ong-Padilla | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:00pm | 10A |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 23 | 1:00pm | 15A |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:00pm | 2A |
Joel Sullivan | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:00pm | 12A |
Georgia Barr | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 1:00pm | 1B |
Jayden Brar | Calgary, AB | Peewee Boys | 8 | 1:00pm | 5B |
MacKenzie Baustad | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:00pm | 4A |
Grace Bell | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:00pm | 3A |
Nicolas-Guy Landry | Calgary, AB | Junior Boys | 29 | 1:00pm | 18A |
John Niedermier | Calgary , AB | Junior Boys | 25 | 1:00pm | 15B |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Juvenile Boys | 22 | 1:00pm | 14A |
Ronan Steel | Canmore, AB | Bantam Boys | 9 | 1:00pm | 6A |
Graedon Woodward | Cardston, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:00pm | 13A |
George Wollersheim | Claresholm , AB | Junior Boys | 28 | 1:00pm | 17A |
Jaden McIntyre | Coaldale, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:00pm | 10A |
Aidan Wood | Cochrane, AB | Bantam Boys | 10 | 1:00pm | 7A |
Jacob Dorton | Desert Blume, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:00pm | 9A |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:00pm | 4A |
Owen Lai | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:00pm | 11B |
Braden O'Grady | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:00pm | 13A |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 7 | 1:00pm | 5A |
Adam Amiri | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:00pm | 12A |
Nolan House | Foothills, AB | Peewee Boys | 6 | 1:00pm | 4B |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Bantam Boys | 12 | 1:00pm | 8A |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 26 | 1:00pm | 16A |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 9 | 1:00pm | 6A |
Bridger Atkinson | High River, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:00pm | 13A |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:00pm | 11B |
Braeden Petro | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:00pm | 10B |
Brennan Tailfeathers | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:00pm | 10B |
Ethan Campbell | Lethbridge, AB | Junior Boys | 28 | 1:00pm | 17A |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:00pm | 11B |
Alex Nekich | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:00pm | 11A |
Braeden Van Dusen | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:00pm | 11A |
Owen Paskuski | Lethbridge, AB | Peewee Boys | 6 | 1:00pm | 4B |
Jonas Nelson | Lethbridge , AB | Collegiate | 24 | 1:00pm | 18B |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Peewee Boys | 7 | 1:00pm | 5A |
Kerrick Norrie Asquith | Lethbridge , AB | Peewee Boys | 6 | 1:00pm | 4B |
Rylie Seaman | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:00pm | 11A |
Mason Harder | Lethbridge, AB | Junior Boys | 27 | 1:00pm | 16B |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 28 | 1:00pm | 17A |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 22 | 1:00pm | 14A |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 27 | 1:00pm | 16B |
Caleb Kinch | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 29 | 1:00pm | 18A |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 8B |
Christopher McLarty | Okotoks, AB | Bantam Boys | 12 | 1:00pm | 8A |
Lucy Urban | Okotoks, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:00pm | 3A |
Ethan Choi | Pincher Creek, AB | Junior Boys | 29 | 1:00pm | 18A |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 8B |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Peewee Boys | 8 | 1:00pm | 5B |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 1 | 1:00pm | 1A |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 23 | 1:00pm | 15A |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 22 | 1:00pm | 14A |
Brady DeBoice | Redcliff, AB | Junior Boys | 25 | 1:00pm | 15B |
David Lee | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 1:00pm | 9B |
Chase Bodoano | Sherwood Park , AB | Junior Boys | 27 | 1:00pm | 16B |
Justin Schmidt | Sherwood Park, AB | Collegiate | 24 | 1:00pm | 18B |
Caden Park | Springbank, AB | Junior Boys | 26 | 1:00pm | 16A |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Peewee Boys | 8 | 1:00pm | 5B |
Belle Brezovski | St Albert, AB | U15 Girls | 2 | 1:00pm | 1B |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:00pm | 2A |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Bantam Boys | 13 | 1:00pm | 8B |
Parker Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 7 | 1:00pm | 5A |
Hayden Prins | Sturgeon County, AB | Junior Boys | 24 | 1:00pm | 18B |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:00pm | 2A |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 8 | 1:00pm | 5B |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Bantam Boys | 11 | 1:00pm | 7B |