July 17-19, 2017
Calgary, AB
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Bantam Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Carter Code | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 8:00am | 13B |
Dylan Gunderson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Matthew Fleet | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Logan Hill | Red Deer, AB | Collegiate | 9 | 8:00am | 14A |
Connor Blake | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Sydney Weber | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 3 | 8:00am | 18A |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Collegiate | 8 | 8:00am | 15A |
Braeden Van Dusen | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 11 | 8:00am | 13A |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 23 | 8:00am | 7A |
Drew Dougherty | Calgary, AB | Collegiate | 9 | 8:00am | 14A |
Cale Singular | Bassano, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Will Murray | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Tysen Johansen | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Georgia Barr | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Cassidy Couture | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 8:00am | 18A |
Charlie Gingras | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 8:00am | 13B |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 11 | 8:00am | 13A |
Isaiah Francis | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 8:00am | 14B |
Alex Nekich | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 24 | 8:00am | 6A |
Belle Brezovski | St Albert, AB | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Seth Peterson | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 25 | 8:00am | 6B |
Carson Baylis | Calgary, AB | Bantam Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 4 | 8:00am | 18B |
Josh Berze | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Brooke Frerichs | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Quinn Poulsen | Calgary, AB | Collegiate | 9 | 8:00am | 14A |
Jordan Horwitz | Calgary, AB | Peewee Boys | 5 | 8:00am | 17A |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Jake Martin | Calgary, AB | Collegiate | 8 | 8:00am | 15A |
Nate Leier | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 8:00am | 14B |
Shiv Kaura | Davenport, FL | Juvenile Boys | 27 | 8:00am | 5B |
Cole Bateman | Calgary, AB | Juvenile Boys | 25 | 8:00am | 6B |
Stephen Christenson | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 27 | 8:00am | 5B |
Carson Rody | Calgary, AB | Bantam Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Stephen Payne | Calgary, AB | Collegiate | 8 | 8:00am | 15A |
Quincy Barr | Calgary, AB | Peewee Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Adam Amiri | Edmonton, AB | Bantam Boys | 12 | 8:00am | 13B |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Aaron Yuke | Calgary, AB | Juvenile Boys | 22 | 8:00am | 8B |
Victoria Tse | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 8:00am | 18B |
Mark Janes | Red Deer, AB | Bantam Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Tyler Watt | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 23 | 8:00am | 7A |
Matthew Tse | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 9 | 8:00am | 14A |
Brayden Swift | Calgary, AB | Juvenile Boys | 26 | 8:00am | 5A |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Bantam Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Trae Verjee | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 8:00am | 13A |
Aria Kabganian | Calgary, AB | Juvenile Boys | 22 | 8:00am | 8B |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 24 | 8:00am | 6A |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | U15 Girls | 2 | 8:00am | 1B |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Peewee Boys | 5 | 8:00am | 17A |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 8:00am | 18A |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Nolan Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 25 | 8:00am | 6B |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Bantam Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Ty Merkel | Okotoks, AB | Bantam Boys | 15 | 8:00am | 11A |
Spence Mott | Brandon, MB | Peewee Boys | 5 | 8:00am | 17A |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 27 | 8:00am | 5B |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Connor Dunlop | Strathmore, AB | Junior Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Cole Ruelling | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 23 | 8:00am | 7A |
Dante Fornaro | Laguna Beach, CA | Junior Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Matthew Permann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
John Stuart | Foothills, AB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 8A |
Graeme Watt | Calgary, AB | Juvenile Boys | 26 | 8:00am | 5A |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Peewee Boys | 6 | 8:00am | 16A |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Nicholas Torry | Comox, BC | Junior Boys | 20 | 8:00am | 9B |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Junior Boys | 19 | 8:00am | 9A |
Cole Cooper | Calgary , AB | Bantam Boys | 10 | 8:00am | 14B |
Nolan Edwards | Okotoks, AB | Bantam Boys | 12 | 8:00am | 13B |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | U15 Girls | 2 | 8:00am | 1B |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Bantam Boys | 13 | 8:00am | 12A |
Hudson Holland | Bragg Creek, AB | Juvenile Boys | 24 | 8:00am | 6A |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Peewee Boys | 7 | 8:00am | 16B |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 8:00am | 18B |
William Bell | Calgary, AB | Juvenile Boys | 23 | 8:00am | 7A |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Juvenile Boys | 26 | 8:00am | 5A |
Brady Brenner | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Jack Fischer | Regina, SK | Juvenile Boys | 24 | 8:00am | 6A |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 25 | 8:00am | 6B |
Evan Pfeifer | Calgary, AB | Juvenile Boys | 22 | 8:00am | 8B |
Carter Sawby | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 22 | 8:00am | 8B |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Cayden Clark | St. Albert, AB | Bantam Boys | 14 | 8:00am | 12B |
Hunter Penalva | Vernon, BC | Juvenile Boys | 27 | 8:00am | 5B |
Bryan Chan | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Nico Aulicino | Calgary, AB | Bantam Boys | 16 | 8:00am | 11B |
Kaiden Nicholson | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 26 | 8:00am | 5A |
Grace Bell | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 8:00am | 1B |