June 3-4, 2017
Foothills, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jackson Findlay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 3:24pm | 1 |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 3:16pm | 1 |
Britton Robson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 3:24pm | 1 |
Nicholas Mah | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:56pm | 1 |
Cole Bateman | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 4:04pm | 1 |
Brooke Cuming | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 3:00pm | 1 |
Curtis Webster | Calgary, AB | Collegiate | 21 | 4:20pm | 1 |
Logan Pankiw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 4:04pm | 1 |
Charlotte Charlton | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 3:00pm | 1 |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Collegiate | 23 | 4:28pm | 1 |
MacKenzie Baustad | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 3:08pm | 1 |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Juvenile Boys | 9 | 3:32pm | 1 |
Arend De Waal | Barrhead, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:56pm | 1 |
Cameron McFadyen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 9 | 3:32pm | 1 |
Douglas Whitten | Medicine Hat, AB | Collegiate | 23 | 4:28pm | 1 |
Annabelle Ackroyd | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 3:16pm | 1 |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Collegiate | 21 | 4:20pm | 1 |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 17 | 4:04pm | 1 |
Grace Bell | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 3:08pm | 1 |
William Bell | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:56pm | 1 |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:48pm | 1 |
Sofia Lyras-Bouchard | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 3:00pm | 1 |
Regan Colberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:48pm | 1 |
Ben Wong | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:56pm | 1 |
Jakob Chicoyne | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 4:04pm | 1 |
Cole Regan | Olds , AB | Juvenile Boys | 11 | 3:40pm | 1 |
Abigail Hartzler | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 3 | 3:08pm | 1 |
Sydney Weber | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 5 | 3:16pm | 1 |
Nicholas Vanderheyden | Okotoks , AB | Collegiate | 23 | 4:28pm | 1 |
Callum McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 3:40pm | 1 |
Sam Forgrave | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 3:24pm | 1 |
Jackson Meier | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 3:32pm | 1 |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 19 | 4:12pm | 1 |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Juvenile Boys | 19 | 4:12pm | 1 |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 21 | 4:20pm | 1 |
Nick Sprovieri | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 3:40pm | 1 |
Aria Kabganian | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:48pm | 1 |
Brayden Swift | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 4:12pm | 1 |
Tayler Kurucz | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 4:12pm | 1 |
Dillon Beebe | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:48pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Peewee Boys | 4 | 3:08pm | 10 |
Berkeley Meppem | Okotoks, AB | Junior Boys | 18 | 4:04pm | 10 |
Connor Dunlop | Strathmore, AB | Junior Boys | 20 | 4:12pm | 10 |
Owen MacEachern | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 4:12pm | 10 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 10 | 3:32pm | 10 |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Junior Boys | 20 | 4:12pm | 10 |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 3:40pm | 10 |
Cayden Clark | St. Albert, AB | Bantam Boys | 12 | 3:40pm | 10 |
Jackson Bader | Cochrane, AB | Junior Boys | 22 | 4:20pm | 10 |
Quinn Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 3:56pm | 10 |
Ajay Ranganathan | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 3:48pm | 10 |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 10 | 3:32pm | 10 |
Chris Horton | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 4:20pm | 10 |
Cole Cooper | Calgary , AB | Bantam Boys | 6 | 3:16pm | 10 |
Korbin Allan | Strathmore, AB | Junior Boys | 18 | 4:04pm | 10 |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Bantam Boys | 12 | 3:40pm | 10 |
Matthew Link | Strathmore, AB | Junior Boys | 16 | 3:56pm | 10 |
Patrick Yule | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 4:04pm | 10 |
Matthew Permann | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 3:16pm | 10 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Bantam Boys | 10 | 3:32pm | 10 |
Jordan Horwitz | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 3:00pm | 10 |
Spencer Kalnicki | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 3:56pm | 10 |
Josh Berze | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 4:20pm | 10 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Peewee Boys | 4 | 3:08pm | 10 |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 3:48pm | 10 |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 3:48pm | 10 |
Matt Altwasser | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 3:32pm | 10 |
Guillermo Salazar | Waskesiu, SK | Bantam Boys | 8 | 3:24pm | 10 |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 2 | 3:00pm | 10 |
Charlie Gingras | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 3:24pm | 10 |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Junior Boys | 22 | 4:20pm | 10 |
Brett Friesen | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 3:16pm | 10 |
Josh Meier | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 3:24pm | 10 |
Rylie Seaman | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 12 | 3:40pm | 10 |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 14 | 3:48pm | 10 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Peewee Boys | 4 | 3:08pm | 10 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 2 | 3:00pm | 10 |
Isaiah Francis | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 3:24pm | 10 |