May 13-14, 2017
Carstairs, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Matt Altwasser | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 1:30pm | 4B |
Jack Baldwin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 8A |
Cole Bateman | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 10B |
Grace Bell | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Bantam Boys | 7 | 1:30pm | 5A |
Ryler Bergman | Carstairs , AB | Bantam Boys | 5 | 1:30pm | 4A |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 10A |
Belle Brezovski | St Albert, AB | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 12A |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 8B |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Regan Colberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 8B |
Nolan Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 10A |
Josh DiCarlo | Amherstburg, ON | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 11A |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 5B |
Michael Dumont | Airdrie , AB | Junior Boys | 17 | 1:30pm | 11B |
Taylor Finlayson | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 1:30pm | 11B |
Mitchell Fleming | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 8A |
Brett Friesen | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 1:30pm | 4A |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 8A |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 4 | 1:30pm | 3A |
Zachary Grant | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 7A |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 11A |
Michael Harrison | Camrose, AB | Collegiate | 19 | 1:30pm | 13A |
Abigail Hartzler | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Logan Hill | Red Deer, AB | Collegiate | 19 | 1:30pm | 13A |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 10B |
Carter Hoey | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 6 | 1:30pm | 4B |
Shaun Holtby | Carstairs , AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 6 |
Brody Istace | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 9A |
Naoki Iwasaki | Edmonton, AB | Bantam Boys | 7 | 1:30pm | 5A |
Mark Janes | Red Deer, AB | Bantam Boys | 6 | 1:30pm | 4B |
Aria Kabganian | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 9A |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Peewee Boys | 4 | 1:30pm | 3A |
Mason Kucy | Camrose, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 9A |
Jayla Kucy | Camrose, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Devin Kucy | Camrose, AB | Bantam Boys | 7 | 1:30pm | 5A |
Tayler Kurucz | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 10B |
Greg Lancaster | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 1:30pm | 11B |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 5B |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 12A |
Jessica Marks | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Ben McGonigal | Carstairs, AB | Bantam Boys | 6 | 1:30pm | 4B |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 1:30pm | 5A |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 11A |
Easton Moore | Rimbey, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 7A |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 12A |
Caden Park | Springbank, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 11A |
Matthew Permann | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 1:30pm | 4A |
Cole Regan | Olds , AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 9A |
Britton Robson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 6 |
Joshua Daniel Salcedo | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 10B |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 8B |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Theo Sekulic | Rycroft, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 5B |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 5B |
Nick Sprovieri | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 8B |
John Stuart | Foothills, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 6 |
Alyshia Suleman | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Brayden Swift | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 10A |
Connor Tate | Kindersley, SK | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 12A |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 7A |
Graeme Watt | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 10A |
Andrew Widjaja | Calgary, AB | Collegiate | 19 | 1:30pm | 13A |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Peewee Boys | 4 | 1:30pm | 3A |