June 4-5, 2016
Saskatoon, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kane Altwasser | Yellow Grass, SK | Junior Boys | 12 | 8:00am | 3A |
Gavin Arend | Davidson, SK | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 9B |
Rhett Arnold | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 3 | 8:00am | 13A |
Jeremy Baetz | Saskatoon, SK | Junior Boys | 9 | 8:00am | 5 |
Noah Bankowski | Saskatoon , SK | Junior Boys | 14 | 8:00am | 2A |
Carter Beattie | Kipling, SK | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 16B |
Titus Bitternose | Punnichy , SK | Peewee Boys | 28 | 8:00am | 8 |
Jason Bitternose | Punnichy, SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 18B |
Jarrett Brehmer | Regina , SK | Junior Boys | 10 | 8:00am | 4 |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 8 | 8:00am | 10A |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Bantam Boys | 25 | 8:00am | 15A |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 9B |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 13B |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 18A |
Ruben Cooper | Maple Creek, SK | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 17A |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 27 | 8:00am | 9A |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Bantam Boys | 23 | 8:00am | 16A |
Parker Dale | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 20 | 8:00am | 17B |
Cole Daniels | Sturgeon Lake, SK | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 13B |
Kyle Doucette | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 3 | 8:00am | 13A |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 8 | 8:00am | 10A |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Bantam Boys | 25 | 8:00am | 15A |
Jean-Luc Dupuis | Estevan , SK | Juvenile Boys | 1 | 8:00am | 14 |
Morgan Ferraton | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 31 | 8:00am | 6A |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 18A |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Bantam Boys | 24 | 8:00am | 15B |
Connor Frohlich | Swift Current, SK | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 9B |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Peewee Boys | 27 | 8:00am | 9A |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Junior Boys | 13 | 8:00am | 2B |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | U15 Girls | 32 | 8:00am | 6B |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Bantam Boys | 20 | 8:00am | 17B |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Juvenile Boys | 6 | 8:00am | 11B |
Kirk Humphrey | Eastend, SK | Junior Boys | 15 | 8:00am | 1B |
Cody Huntley | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 1 | 8:00am | 14 |
Brody Istace | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 4 | 8:00am | 12 |
Cole Jenkins | Prince Albert, SK | Bantam Boys | 20 | 8:00am | 17B |
Kade Johnson | Yorkton, SK | Junior Boys | 16 | 8:00am | 1A |
Dawson Klughart | Prince Albert, SK | Bantam Boys | 19 | 8:00am | 18A |
Noah Kozack | Regina, SK | Junior Boys | 16 | 8:00am | 1A |
Jacob Kydd | Regina, SK | Juvenile Boys | 5 | 8:00am | 11A |
Adam Kydd | Regina, SK | Bantam Boys | 23 | 8:00am | 16A |
Riley Lahey | Lacadena, SK | Bantam Boys | 24 | 8:00am | 15B |
Jimmy Lambert | Saskatoon, SK | Junior Boys | 16 | 8:00am | 1A |
Parker Layton | La Ronge, SK | Peewee Boys | 30 | 8:00am | 7A |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Peewee Boys | 30 | 8:00am | 7A |
Kenley Lewis | Onion Lake , SK | Junior Boys | 11 | 8:00am | 3B |
Josh Lipka | Saskatoon, SK | Junior Boys | 9 | 8:00am | 5 |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 17A |
Rylan Lukey | Saskatoon, SK | Junior Boys | 12 | 8:00am | 3A |
Ethan MacDonald | Onion Lake, SK | Junior Boys | 10 | 8:00am | 4 |
Hannah MacNeil | Shaunavon, SK | 15-19 Girls | 31 | 8:00am | 6A |
Damon McKenzie | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 4 | 8:00am | 12 |
Carey McLean | Deer Valley, SK | U15 Girls | 32 | 8:00am | 6B |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 5 | 8:00am | 11A |
Blake Melnychuk | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 2 | 8:00am | 13B |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Junior Boys | 16 | 8:00am | 1A |
Bradley Moser | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 7 | 8:00am | 10B |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 25 | 8:00am | 15A |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 24 | 8:00am | 15B |
Cole Obrigewitsch | Deer Valley, SK | Juvenile Boys | 6 | 8:00am | 11B |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Junior Boys | 15 | 8:00am | 1B |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Junior Boys | 12 | 8:00am | 3A |
Stephen Oleskiw | Yorkton, SK | Junior Boys | 13 | 8:00am | 2B |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 27 | 8:00am | 9A |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Juvenile Boys | 6 | 8:00am | 11B |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 30 | 8:00am | 7A |
Tian Rask | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 7 | 8:00am | 10B |
Jarret Reichert | Kindersley, SK | Junior Boys | 9 | 8:00am | 5 |
Reegan Robinson | Estevan, SK | Juvenile Boys | 7 | 8:00am | 10B |
Guillermo Salazar | Waskesiu, SK | Peewee Boys | 29 | 8:00am | 7B |
Jake Schlosser | Saskatoon, SK | Junior Boys | 13 | 8:00am | 2B |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | U15 Girls | 32 | 8:00am | 6B |
Zachary Schneider | Swift Current, SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 18B |
Connor Scissons | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 8 | 8:00am | 10A |
Logan Shelton | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 16B |
Chloe Sies | Melville, SK | 15-19 Girls | 31 | 8:00am | 6A |
Xander Sies | Melville, SK | Bantam Boys | 18 | 8:00am | 18B |
Michael Spafford | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 3 | 8:00am | 13A |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Peewee Boys | 28 | 8:00am | 8 |
Marc Sweeney | Saskatoon, SK | Junior Boys | 14 | 8:00am | 2A |
Mikhail Tait | Prince Albert , SK | Juvenile Boys | 4 | 8:00am | 12 |
Henry Thomas | Saskatoon, SK | Junior Boys | 11 | 8:00am | 3B |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 16B |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Peewee Boys | 29 | 8:00am | 7B |
Jordan Unger | Saskatoon, SK | Junior Boys | 10 | 8:00am | 4 |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 15 | 8:00am | 1B |
Tayden Wallin | Humboldt , SK | Junior Boys | 14 | 8:00am | 2A |
Carter Walter | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 28 | 8:00am | 8 |
Teigan Wapass | Meadow Lake, SK | Bantam Boys | 21 | 8:00am | 17A |
Teddy Wiens | Regina, SK | Junior Boys | 11 | 8:00am | 3B |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 5 | 8:00am | 11A |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 29 | 8:00am | 7B |
Carter Wingert | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 23 | 8:00am | 16A |
James Yoo | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 1 | 8:00am | 14 |