May 14-15, 2016
Carstairs, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Nigel Anderson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 8 |
Carlos Bagni | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 9A |
Jack Baldwin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 7B |
Gavin Barr | Fort McMurray, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Cole Bateman | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 6 |
Jaden Baustad | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3B |
MacKenzie Baustad | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Chase Broderson | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 9B |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 4B |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Andrew Chelack | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 13B |
Mathew Cheung | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 6 |
Ashley Chow | North York , ON | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Tillie Claggett | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2 |
Regan Colberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 9A |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 7A |
Cam Duffin | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 10A |
Alicia Easthope | St. Albert, AB | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 4A |
Zachary Farkas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 11A |
Sebastian Farkas | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 13A |
Ben Farrington | Fort McMurray, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 10A |
Taylor Finlayson | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 11B |
Mitchell Fleming | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 10A |
Alexei Garvey | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 10B |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 4B |
Charlie Gingras | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 4B |
Brendan Grabo | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 9A |
Zachary Grant | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 10A |
Colton Hamm | Calgary , AB | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 12 |
Abigail Hartzler | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3A |
Kinley Helland | Vulcan, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 10B |
Logan Hill | Red Deer, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 13B |
Kirk Humphrey | Eastend, SK | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 11B |
Mark Janes | Red Deer, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 7A |
Chelsea Joseph | Lethbridge, AB | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Devin Kucy | Camrose, AB | Bantam Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
Mason Kucy | Camrose, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 8 |
Cassidy Laidlaw | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 4A |
Greg Lancaster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 7B |
Matthew Link | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 9A |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 13A |
Josh Lumgair | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 14 |
Nicholas Mah | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 9B |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 14 |
Brandon Maxwell | Eckville, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 14 |
Sydney McInnis | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3A |
Brady McKinlay | Lacombe, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 10B |
Clare McMahon | Red Deer, AB | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 4A |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 9B |
Berkeley Meppem | Okotoks, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 13A |
Owen Murray | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 11B |
Jace Ouellette | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 11A |
Caden Park | Springbank, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 7A |
Zander Park | Springbank, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 11A |
Eric Pinnix | Airdrie, AB | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 12 |
James Robillard | St.Albert, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 13A |
Carson Rody | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 7A |
Cole Ruelling | Edmonton, AB | Bantam Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
Carter Sawby | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 8 |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3B |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Peewee Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Lachlan Spriddle | Lethbridge, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 13B |
Jackson Squires | Stettler, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 6 |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 4A |
Brayden Swift | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 10B |
Connor Tate | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 11A |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 9B |
Easton Thomas | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Matthew Tse | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 12 |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 14 |
Nicholas Vanderheyden | Okotoks , AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 13B |
Andrea Velasquez | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3A |
Riley Watson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 7B |
Tyler Watt | Innisfail, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 6 |
Sydney Weber | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3B |
Kaitlyn Wingnean | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Alexa Wingnean | Edmonton, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |