August 14-16, 2023
Sundre, AB
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Declan Abrahams | Cochrane, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 16B |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 10A |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 11B |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:30pm | 14B |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Junior Boys | 26 | 1:30pm | 18A |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 7 | 1:30pm | 5B |
Mike Bosanko | Cochrane , AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 8A |
Daniel Boyle | Edmonton, AB | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 18B |
Owen Bruins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:30pm | 14B |
Nolan Chanyi | Priddis Greens, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 12A |
Alexandra Chiew | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3A |
Beckham Chiew | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 11B |
Jack Colhoun | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 18B |
Sam Cook | Calgary , AB | Bantam Boys | 12 | 1:30pm | 8B |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 17A |
Raylee Denton | Red Deer, AB | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Jeevin Dhaliwal | Calgary , AB | Bantam Boys | 12 | 1:30pm | 8B |
Sophie Dhaliwal | Calgary, AB | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 4A |
Kelan Dhanani | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 13A |
Tristan Dotchin | Canmore, AB | Junior Boys | 26 | 1:30pm | 18A |
Charlie Duchnij | Airdrie, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Evan Evaskavich | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 9A |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 9A |
Cade Farrow | Cochrane , AB | Juvenile Boys | 19 | 1:30pm | 14A |
Aidan Flynn | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 1:30pm | 18A |
Becker Gilewich | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 15A |
Jake Gococo | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 11B |
Jadyn Gracie | Calgary , AB | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 4A |
Charles Greaves | Banff , AB | Juvenile Boys | 20 | 1:30pm | 14B |
Mataya Hampson | Rocky View County, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Jordan Harvey | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3A |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 7A |
Eva Hogue | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3B |
Ethan Horvath | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 11A |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 7 | 1:30pm | 5B |
Nicholas Janmohamed | Edmonton , AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 16A |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 16B |
Mateo Kern | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 15A |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 9A |
Jayla Kucy | Camrose, AB | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 4A |
Evan Lambert | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 11B |
Coen Lane | Cochrane, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 8A |
Jeffrey Langford | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 11A |
Jacob Lin | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 7A |
Emma Liu | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3B |
Payton Lofgren | Calgary, AB | 15-19 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Will Long | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 16B |
Bennett Love | Red Deer, AB | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 10A |
Ottavio Lutterotti | Lethbridge , AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 11A |
Aiden Maharaj | Edmonton, AB | Peewee Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Luca Marengo | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 1:30pm | 8B |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Junior Boys | 23 | 1:30pm | 16B |
Dylan McAleer | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 13A |
Gregory McCoubrey | Calgary, AB | Peewee Boys | 9 | 1:30pm | 6A |
James McDade | Edmonton, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 16A |
Easton McKinlay | Bentley, AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 12A |
Sam McLean | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 8A |
Cashe McNabb | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:30pm | 14A |
Charlotte Mix | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Harley Mohr | Fort Saskatchewan , AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 12A |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 10 | 1:30pm | 7A |
Nico Neuteboom | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 16A |
Edie Nicholson | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 3A |
Oluwatobi Odugbemi | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Sela Ogada | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Dylan Pandher | Delta, BC | Peewee Boys | 9 | 1:30pm | 6A |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Junior Boys | 26 | 1:30pm | 18A |
Erik Petersen | Okotoks, AB | Peewee Boys | 9 | 1:30pm | 6A |
Cole Phillips | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 17A |
Danica Pirart | Airdrie, AB | 15-19 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Kohen Rea | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:30pm | 14A |
Parker Riou | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 15A |
Connor Riou | Strathmore, AB | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 8A |
Michael Song | Red Deer, AB | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 17A |
Colton Stadnyk | Canmore, AB | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 17A |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 10A |
Coryn Tardif | Sylvan Lake, AB | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3B |
Hannah Thomas | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Cian Thubron | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 9A |
Zaedan Trinh | Lethbridge, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 16A |
Carla Van Remmen | Calgary, AB | 15-19 Girls | 7 | 1:30pm | 5B |
Cash Verjee | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 13A |
Fin Vermette | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 20 | 1:30pm | 14B |
Liam Waites | Calgary , AB | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 12A |
Harrison Wells | Edmonton, AB | Peewee Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Luke Wennberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 1:30pm | 11A |
Desmond White | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 18B |
Benson White | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 10A |
Carter Woodward | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 1:30pm | 8B |