July 26-27, 2022
Invermere, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Gavin Wrathall | Chestermere, AB | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Carter Woodward | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 11B |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 8B |
Carla Van Remmen | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 3A |
Jonathan Van Pykstra | Vancouver , BC | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 10A |
Ryan Tuck | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Luke Traverse | Revelstoke, BC | Peewee Boys | 9 | 9:00am | 5B |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 24 | 9:00am | 14B |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 9 | 9:00am | 5B |
Hannah Thomas | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 22 | 9:00am | 13A |
Chase Strang | Airdrie, AB | Peewee Boys | 8 | 9:00am | 5A |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 29 | 9:00am | 17B |
Cohen Stebbings | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 8B |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 31 | 9:00am | 18B |
Rien Solodan | Canmore, AB | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 3A |
Matthew Singh | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 9B |
Gabe Sillem | Invermere, BC | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 10A |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Junior Boys | 31 | 9:00am | 18B |
Luke Schaal | Invermere, BC | Junior Boys | 29 | 9:00am | 17B |
Taryn Sanderson | Champion, AB | 15-19 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Mya Rowan | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 6 | 9:00am | 4A |
River Rommens | High River, AB | Bantam Boys | 14 | 9:00am | 8B |
Shelby Robinson | Okotoks, AB | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2A |
Adrian Roberts | Rossland, BC | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 10A |
Connor Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 4B |
Parker Riou | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 24 | 9:00am | 14B |
Luke Regan | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 12A |
Reid Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 9:00am | 15A |
Sawyer Pierson | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 4B |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Junior Boys | 28 | 9:00am | 17A |
Cole Phillips | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 12A |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Junior Boys | 27 | 9:00am | 16A |
Claire Pasenau | Kelowna , BC | 15-19 Girls | 5 | 9:00am | 3B |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 4B |
Cooper Papp | Calgary , AB | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Carter Papp | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 11B |
Hannah Nicholson | Montgomery, TX | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 3A |
Nicholas Newton | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 12A |
Solomon Ness | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 23 | 9:00am | 14A |
Ryan Nagel | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 9B |
Massimo Naccarato | Edmonton, AB | Junior Boys | 26 | 9:00am | 15B |
Kole Myhra | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 11B |
Grace Murphy | Lethbridge, AB | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Hayden McManes | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Carter McDermid | Airdrie, AB | Junior Boys | 27 | 9:00am | 16A |
Jack March | Edmonton , AB | Junior Boys | 25 | 9:00am | 15A |
Payton Maffioli | Grand Forks , BC | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2A |
Lucy Xi Lu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 6 | 9:00am | 4A |
Bennett Love | Red Deer, AB | Peewee Boys | 8 | 9:00am | 5A |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 9 | 9:00am | 5B |
Haarjun Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 8 | 9:00am | 5A |
Emma Liu | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 5 | 9:00am | 3B |
Matteo Lemon | Calgary, AB | Peewee Boys | 7 | 9:00am | 4B |
Ben Lehmann | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 9:00am | 15A |
Zach Lehmann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 11A |
Cohen Laviolette | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Max Lang | Calgary, AB | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
David Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 10B |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 23 | 9:00am | 14A |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 11A |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 17 | 9:00am | 10A |
Tyler Kidd | Calgary, AB | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 9A |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 23 | 9:00am | 14A |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 8A |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1B |
Jett Jmaeff | Creston, BC | Junior Boys | 31 | 9:00am | 18B |
Rhys Jamieson | Calgary, AB | Bantam Boys | 11 | 9:00am | 6B |
Rhett Irwin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 9:00am | 12A |
Tyler Houston | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 9:00am | 16A |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 22 | 9:00am | 13A |
Jordan Harvey | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 9:00am | 3A |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Junior Boys | 28 | 9:00am | 17A |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 28 | 9:00am | 17A |
Mataya Hampson | Rocky View County, AB | U15 Girls | 1 | 9:00am | 1A |
Charles Greaves | Banff , AB | Bantam Boys | 12 | 9:00am | 7A |
Jake Gococo | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 9B |
Becker Gilewich | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 22 | 9:00am | 13A |
Jackson Gilbert | Kelowna, BC | Junior Boys | 27 | 9:00am | 16A |
Tye Georgeson | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 25 | 9:00am | 15A |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 20 | 9:00am | 11B |
Aidan Fong | Calgary, AB | Junior Boys | 28 | 9:00am | 17A |
Cade Farrow | Cochrane , AB | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 9A |
Brayden Ellis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 11A |
Neige Dunn | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 9:00am | 3B |
Tristan Dotchin | Canmore, AB | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 10B |
Kelan Dhanani | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 9:00am | 11A |
Eyosias Derech | Calgary, AB | Juvenile Boys | 22 | 9:00am | 13A |
Armaan Deol | Osoyoos, BC | Junior Boys | 26 | 9:00am | 15B |
Alessandra De Ciancio | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 9:00am | 2A |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Junior Boys | 30 | 9:00am | 18A |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 15 | 9:00am | 9A |
Roan Crowe | Claresholm, AB | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 10B |
James Coxford | Langley, BC | Juvenile Boys | 18 | 9:00am | 10B |
Sam Cook | Calgary , AB | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 8A |
Jordan Clancy | Bragg Creek, AB | Junior Boys | 30 | 9:00am | 18A |
Owen Bruins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 23 | 9:00am | 14A |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 24 | 9:00am | 14B |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 6 | 9:00am | 4A |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 9:00am | 15B |
Ethan Berardocco | St. Albert, AB | Bantam Boys | 13 | 9:00am | 8A |
Cameron Beaton | Calgary, AB | Junior Boys | 29 | 9:00am | 17B |
Ian Bavis | Dead Man's Flats, AB | Bantam Boys | 10 | 9:00am | 6A |
Xander Bankes | Rossland, BC | Junior Boys | 30 | 9:00am | 18A |
Brayden Arnott | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 16 | 9:00am | 9B |
Sirrus Adolph | Lillooet, BC | Junior Boys | 26 | 9:00am | 15B |