August 15-17, 2022
Sundre, AB
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 26 | 1:30pm | 16B |
Reid Williamson | Olds , AB | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 12A |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 6B |
Jon Vinge | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 1:30pm | 10B |
Fin Vermette | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 11A |
Cash Verjee | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 8B |
Carla Van Remmen | Calgary, AB | 15-19 Girls | 24 | 1:30pm | 15A |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 4A |
Chase Strang | Airdrie, AB | Peewee Boys | 28 | 1:30pm | 18B |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 12A |
Michael Song | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 7A |
Rien Solodan | Canmore, AB | 15-19 Girls | 25 | 1:30pm | 16A |
Trey Smith | Mossleigh, AB | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 11A |
Avery Shadbolt | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Cody Schatzmann | Canmore, AB | Bantam Boys | 5 | 1:30pm | 3B |
River Rommens | High River, AB | Bantam Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Bantam Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Parker Riou | Strathmore, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Connor Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 29 | 1:30pm | 18A |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 11A |
Luke Regan | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 1:30pm | 3B |
Reid Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 14B |
Danica Pirart | Airdrie, AB | 15-19 Girls | 25 | 1:30pm | 16A |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Junior Boys | 17 | 1:30pm | 10B |
Cole Phillips | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 10A |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 28 | 1:30pm | 18B |
Edie Nicholson | Calgary, AB | 15-19 Girls | 27 | 1:30pm | 17A |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 29 | 1:30pm | 18A |
Kyle Nasim | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 13B |
Massimo Naccarato | Edmonton, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 13B |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
Carter McDermid | Airdrie, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 14B |
James McDade | Edmonton, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 14B |
Max McCann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 13A |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 26 | 1:30pm | 16B |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
Bennett Love | Red Deer, AB | Peewee Boys | 28 | 1:30pm | 18B |
Will Long | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 6B |
Payton Lofgren | Calgary, AB | U15 Girls | 27 | 1:30pm | 17A |
Jeffrey Langford | Edmonton, AB | Bantam Boys | 4 | 1:30pm | 2B |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Bantam Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 6B |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 1:30pm | 8A |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Tyler Kidd | Calgary, AB | Bantam Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Mateo Kern | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 13A |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 1:30pm | 8A |
Saahil Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
Ben Kantor | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 7A |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:30pm | 3A |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 1:30pm | 2B |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 26 | 1:30pm | 16B |
Nicholas Janmohamed | Edmonton , AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 8B |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 24 | 1:30pm | 15A |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 14 | 1:30pm | 8A |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 1:30pm | 12A |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 4A |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 1:30pm | 8A |
Jordan Harvey | Calgary, AB | 15-19 Girls | 25 | 1:30pm | 16A |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Junior Boys | 20 | 1:30pm | 13A |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Mataya Hampson | Rocky View County, AB | U15 Girls | 27 | 1:30pm | 17A |
Charles Greaves | Banff , AB | Bantam Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Jadyn Gracie | Calgary , AB | 15-19 Girls | 24 | 1:30pm | 15A |
Jake Gococo | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 8B |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:30pm | 3A |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:30pm | 3A |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 13B |
Aidan Fong | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 10A |
Aidan Flynn | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Junior Boys | 21 | 1:30pm | 13B |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 6 | 1:30pm | 3A |
Cade Farrow | Cochrane , AB | Bantam Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Angelo Facca | Calgary, AB | Peewee Boys | 29 | 1:30pm | 18A |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Evan Evaskavich | Calgary, AB | Bantam Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Brady Durkin | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Neige Dunn | Calgary, AB | 15-19 Girls | 24 | 1:30pm | 15A |
Andrew Duiker | Springbrook, AB | Junior Boys | 22 | 1:30pm | 14B |
Kelan Dhanani | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 7A |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Junior Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Roan Crowe | Claresholm, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 4A |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 17 | 1:30pm | 10B |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 23 | 1:30pm | 14A |
Sam Cook | Calgary , AB | Bantam Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Graysen Collins | Calgary, AB | Junior Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Jack Colhoun | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 6B |
Christopher Colberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Jordan Clancy | Bragg Creek, AB | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 10A |
Alexandra Chiew | Calgary, AB | 15-19 Girls | 27 | 1:30pm | 17A |
Beckham Chiew | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 1:30pm | 2B |
Reid Casavant | Westlock, AB | Junior Boys | 18 | 1:30pm | 11A |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 4A |
Belle Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 23 | 1:30pm | 14A |
Wyatt Bishop | Dunmore , AB | Junior Boys | 16 | 1:30pm | 10A |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 23 | 1:30pm | 14A |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Brayden Arnott | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 7A |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 28 | 1:30pm | 18B |
Colby Adams | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 1:30pm | 3B |
Declan Abrahams | Cochrane, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 8B |