LOG IN
  User:   Pass:
Canada's most-played Junior Golf Tour

Canada's most-played Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

May 22-23, 2022
Banff, AB

Name City Division Round 1
Grp Tee Time H #
Colby Adams Calgary, AB Bantam Boys 20 3:00pm 12A
MacGregor Andrekson Calgary, AB Junior Boys 6 3:00pm 4A
Ryan Badger Edmonton, AB Juvenile Boys 13 3:00pm 8A
Kennedy Bailey-Borges Sherwood Park, AB Junior Boys 3 3:00pm 2A
Zoe Banack Yellowhead County, AB 15-19 Girls 28 3:00pm 16A
Brett Barnes Edmonton, AB Juvenile Boys 16 3:00pm 9B
Matt Barnes Edmonton, AB Bantam Boys 22 3:00pm 13A
Ian Bavis Dead Man's Flats, AB Bantam Boys 20 3:00pm 12A
Payton Benneweis Edmonton, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 7A
Daniel Boyle Edmonton, AB Juvenile Boys 10 3:00pm 6B
Owen Bruins Medicine Hat, AB Juvenile Boys 9 3:00pm 6A
Tobias Buffam Calgary, AB Juvenile Boys 14 3:00pm 8B
Julianne Burlet Edmonton, AB 15-19 Girls 30 3:00pm 17A
Jade Carter Calgary, AB 15-19 Girls 29 3:00pm 16B
Gavin Carver La Salle, MB Bantam Boys 23 3:00pm 13B
Jared Code Calgary, AB Juvenile Boys 15 3:00pm 9A
Graysen Collins Calgary, AB Junior Boys 4 3:00pm 3A
Liam Czirjak Calgary, AB Bantam Boys 23 3:00pm 13B
Connor Czirjak Calgary, AB Junior Boys 8 3:00pm 5B
Brynne Davies Calgary, AB 15-19 Girls 30 3:00pm 17A
Maciver Davis Sherwood Park , AB Bantam Boys 21 3:00pm 12B
Solomon Decksheimer Calgary, AB Junior Boys 8 3:00pm 5B
Rhea Deo Edmonton, AB U15 Girls 33 3:00pm 18B
Eyosias Derech Calgary, AB Juvenile Boys 17 3:00pm 10A
Sophie Dhaliwal Calgary, 15-19 Girls 31 3:00pm 17B
Kelan Dhanani Calgary, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 7A
Neige Dunn Calgary, AB 15-19 Girls 28 3:00pm 16A
Brady Durkin Sylvan Lake, AB Bantam Boys 24 3:00pm 14A
LukeChai Edge Stony Plain, AB Peewee Boys 25 3:00pm 14B
Evan Evaskavich Calgary, AB Bantam Boys 21 3:00pm 12B
Jackson Fabris Strathmore, AB Bantam Boys 19 3:00pm 11B
Cade Farrow Cochrane , AB Bantam Boys 22 3:00pm 13A
Kye Fisher Leduc, AB Junior Boys 4 3:00pm 3A
Christian Flick Heritage Pointe, AB Juvenile Boys 16 3:00pm 9B
Ryker Flikinger Rocky Mountain House, AB Junior Boys 4 3:00pm 3A
Aidan Flynn Calgary, AB Junior Boys 1 3:00pm 1A
Jack Francis Heritage Pointe, AB Junior Boys 2 3:00pm 1B
Ryan Garbutt Edmonton, AB Juvenile Boys 15 3:00pm 9A
Ryan Gillis Calgary, AB Juvenile Boys 17 3:00pm 10A
Jadyn Gracie Calgary , AB 15-19 Girls 31 3:00pm 17B
Charles Greaves Banff , AB Bantam Boys 21 3:00pm 12B
Mataya Hampson ROCKY VIEW COUNTY, AB U15 Girls 32 3:00pm 18A
Jeremy Hart Calgary, AB Junior Boys 5 3:00pm 3B
Zachary Haydamack Rocky View County, AB Junior Boys 5 3:00pm 3B
Will Heavisides Calgary, AB Juvenile Boys 9 3:00pm 6A
Tyler Hennessy Calgary, AB Bantam Boys 23 3:00pm 13B
Peter Hlushak Spruce Grove, AB Juvenile Boys 16 3:00pm 9B
Eva Hogue Edmonton, AB 15-19 Girls 28 3:00pm 16A
Easton Hopkins Calgary, AB Junior Boys 1 3:00pm 1A
Tristan Howes Lethbridge, AB Bantam Boys 18 3:00pm 11A
Ethan Howes Fort Saskatchewan, AB Junior Boys 7 3:00pm 5A
Rhys Hunt Calgary, AB Juvenile Boys 16 3:00pm 9B
Tessa Ion Calgary, AB 15-19 Girls 32 3:00pm 18A
Rhett Irwin Calgary, AB Juvenile Boys 10 3:00pm 6B
Nicholas Janmohamed Edmonton , AB Juvenile Boys 12 3:00pm 7B
Ryan Johnson Calgary, AB Bantam Boys 21 3:00pm 12B
Olivia Johnson Calgary, AB U15 Girls 33 3:00pm 18B
Saahil Kaura Calgary, AB Juvenile Boys 14 3:00pm 8B
Kole Keenas Wheatland County, AB Junior Boys 7 3:00pm 5A
Tyler Kidd Buck Lake, AB Bantam Boys 22 3:00pm 13A
Harrison Kiziak Fort Saskatchewan, AB Bantam Boys 20 3:00pm 12A
Jaiden Koonar Calgary, AB Junior Boys 7 3:00pm 5A
Ethan Korbyl Red Deer County, AB Juvenile Boys 17 3:00pm 10A
Shylee Kostiuk Spruce Grove, AB U15 Girls 33 3:00pm 18B
Kye Krall Calgary, AB Junior Boys 2 3:00pm 1B
Jayla Kucy Camrose, AB 15-19 Girls 30 3:00pm 17A
Devin Kucy Camrose, AB Junior Boys 7 3:00pm 5A
Cameron Lailey Calgary, AB Bantam Boys 20 3:00pm 12A
Branden Lailey Calgary, AB Juvenile Boys 13 3:00pm 8A
Max Lang Calgary, AB Bantam Boys 18 3:00pm 11A
Mason Larocque Edmonton, AB Juvenile Boys 17 3:00pm 10A
Jasmine Lazzari Calgary, AB U15 Girls 32 3:00pm 18A
Bradley Loewen Calgary, AB Bantam Boys 24 3:00pm 14A
Bennett Love Red Deer, AB Peewee Boys 25 3:00pm 14B
Georgia MacKenzie Calgary, AB 15-19 Girls 31 3:00pm 17B
Alex Makarchuk Taber, AB Juvenile Boys 12 3:00pm 7B
Saylar May Rocky Mountain House , AB U15 Girls 32 3:00pm 18A
Oakley Mayner Kelowna, BC Juvenile Boys 10 3:00pm 6B
Matthew Mayowski Drayton Valley, AB Junior Boys 5 3:00pm 3B
Max McCann Calgary, AB Juvenile Boys 15 3:00pm 9A
Seth Murphy Lethbridge, AB Juvenile Boys 10 3:00pm 6B
Massimo Naccarato Edmonton, AB Junior Boys 2 3:00pm 1B
Ryan Orchard Carman, MB Junior Boys 8 3:00pm 5B
Ethan Parkinson Calgary, AB Peewee Boys 25 3:00pm 14B
Colin Pasitney St. Paul , AB Junior Boys 1 3:00pm 1A
Jadan Patel Airdrie , AB Junior Boys 3 3:00pm 2A
Aiden Pavey Burlington, ON Juvenile Boys 11 3:00pm 7A
Cole Phillips Calgary, AB Juvenile Boys 12 3:00pm 7B
Nathan Piers Edmonton, AB Junior Boys 2 3:00pm 1B
Kail Prefontaine Calgary, AB Peewee Boys 26 3:00pm 15A
Russell Quinn Wainwright, AB Juvenile Boys 13 3:00pm 8A
Luke Regan Calgary, AB Bantam Boys 18 3:00pm 11A
Issac Riep Canmore, AB Bantam Boys 24 3:00pm 14A
Connor Riou Strathmore, AB Peewee Boys 26 3:00pm 15A
Parker Riou Strathmore, AB Juvenile Boys 14 3:00pm 8B
Brae Rogalczyk Innisfail, AB Bantam Boys 22 3:00pm 13A
Mya Rowan Sherwood Park, AB 15-19 Girls 30 3:00pm 17A
Taryn Sanderson Champion, AB 15-19 Girls 29 3:00pm 16B
Seth Sands Banff, AB Bantam Boys 19 3:00pm 11B
Luke Schaal Invermere, BC Junior Boys 3 3:00pm 2A
Cody Schatzmann Canmore, AB Bantam Boys 19 3:00pm 11B
Nikko Sebjanic Calgary , AB Junior Boys 6 3:00pm 4A
Jack Seeger Calgary, AB Junior Boys 5 3:00pm 3B
Kalee Seto Edmonton, AB 15-19 Girls 29 3:00pm 16B
Kobee Seto Edmonton, AB Bantam Boys 18 3:00pm 11A
Avery Shadbolt Sylvan Lake, AB Juvenile Boys 15 3:00pm 9A
Amy Smith Edmonton, AB 15-19 Girls 29 3:00pm 16B
Rien Solodan Canmore, AB 15-19 Girls 28 3:00pm 16A
Ronan Steel Canmore, AB Junior Boys 3 3:00pm 2A
Chase Strang Airdrie, AB Peewee Boys 26 3:00pm 15A
Henry Sutherland Kelowna, BC Bantam Boys 24 3:00pm 14A
Hannah Thomas Calgary, AB U15 Girls 33 3:00pm 18B
Christopher Thomson Kelowna, BC Bantam Boys 19 3:00pm 11B
Solomon Tong Heritage Pointe, AB Peewee Boys 25 3:00pm 14B
Josiah Tong Heritage Pointe, AB Juvenile Boys 12 3:00pm 7B
Thijs Van Lankvelt Brandon, MB Junior Boys 1 3:00pm 1A
Carla Van Remmen Calgary, AB 15-19 Girls 31 3:00pm 17B
Trae Verjee Calgary, AB Junior Boys 8 3:00pm 5B
Cash Verjee Calgary, AB Juvenile Boys 9 3:00pm 6A
Jack Vicq Calgary, AB Juvenile Boys 11 3:00pm 7A
Duncan Vicq Calgary, AB Juvenile Boys 9 3:00pm 6A
Jon Vinge Calgary, AB Junior Boys 6 3:00pm 4A
Brady Wagner Sherwood Park, AB Bantam Boys 23 3:00pm 13B
Desmond White Calgary, AB Juvenile Boys 13 3:00pm 8A
Reid Williamson Olds , AB Junior Boys 4 3:00pm 3A
Matthew Wood Ayr, ON Juvenile Boys 14 3:00pm 8B
Rory Wutzke Camrose, AB Junior Boys 6 3:00pm 4A
Jayden H X Zhu Surrey, BC Peewee Boys 26 3:00pm 15A