May 22-23, 2022
Banff, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ryan Gillis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 3:00pm | 10A |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 17 | 3:00pm | 10A |
Cole Phillips | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 3:00pm | 10A |
Oakley Mayner | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 17 | 3:00pm | 10A |
Eyosias Derech | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 3:00pm | 11A |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 18 | 3:00pm | 11A |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 18 | 3:00pm | 11A |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 18 | 3:00pm | 11A |
Thijs Van Lankvelt | Brandon, MB | Junior Boys | 19 | 3:00pm | 11B |
Jack Francis | Heritage Pointe, AB | Junior Boys | 19 | 3:00pm | 11B |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Junior Boys | 19 | 3:00pm | 11B |
Reid Williamson | Olds , AB | Junior Boys | 19 | 3:00pm | 11B |
Massimo Naccarato | Edmonton, AB | Junior Boys | 20 | 3:00pm | 12A |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Junior Boys | 20 | 3:00pm | 12A |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Junior Boys | 20 | 3:00pm | 12A |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Junior Boys | 20 | 3:00pm | 12A |
Nathan Piers | Edmonton, AB | Junior Boys | 21 | 3:00pm | 12B |
Luke Schaal | Invermere, BC | Junior Boys | 21 | 3:00pm | 12B |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Junior Boys | 21 | 3:00pm | 12B |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 3:00pm | 12B |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 3:00pm | 13A |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Junior Boys | 22 | 3:00pm | 13A |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Junior Boys | 22 | 3:00pm | 13A |
Graysen Collins | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 3:00pm | 13A |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 23 | 3:00pm | 13B |
Solomon Decksheimer | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:00pm | 13B |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Junior Boys | 23 | 3:00pm | 13B |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 3:00pm | 13B |
Ronan Steel | Canmore, AB | Junior Boys | 24 | 3:00pm | 14A |
Devin Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 24 | 3:00pm | 14A |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 3:00pm | 14A |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 3:00pm | 14A |
Jack Seeger | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 3:00pm | 15A |
Jon Vinge | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 3:00pm | 15A |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Junior Boys | 25 | 3:00pm | 15A |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 25 | 3:00pm | 15A |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 3:00pm | 15B |
Ryan Orchard | Carman, MB | Junior Boys | 26 | 3:00pm | 15B |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Junior Boys | 26 | 3:00pm | 15B |
Kye Fisher | Leduc, AB | Junior Boys | 26 | 3:00pm | 15B |
Julianne Burlet | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 28 | 3:00pm | 16A |
Rien Solodan | Canmore, AB | 15-19 Girls | 28 | 3:00pm | 16A |
Amy Smith | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 28 | 3:00pm | 16A |
Jadyn Gracie | Calgary , AB | 15-19 Girls | 28 | 3:00pm | 16A |
Sophie Dhaliwal | Calgary, AB | 15-19 Girls | 29 | 3:00pm | 16B |
Georgia MacKenzie | Calgary, AB | 15-19 Girls | 29 | 3:00pm | 16B |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 29 | 3:00pm | 16B |
Eva Hogue | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 29 | 3:00pm | 16B |
Mya Rowan | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 30 | 3:00pm | 17A |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 30 | 3:00pm | 17A |
Neige Dunn | Calgary, AB | 15-19 Girls | 30 | 3:00pm | 17A |
Jade Carter | Calgary, AB | 15-19 Girls | 30 | 3:00pm | 17A |
Kalee Seto | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 31 | 3:00pm | 17B |
Jayla Kucy | Camrose, AB | 15-19 Girls | 31 | 3:00pm | 17B |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 31 | 3:00pm | 17B |
Carla Van Remmen | Calgary, AB | 15-19 Girls | 31 | 3:00pm | 17B |
Sela Ogada | Calgary, AB | U15 Girls | 32 | 3:00pm | 18A |
Hannah Thomas | Calgary, AB | U15 Girls | 32 | 3:00pm | 18A |
Shylee Kostiuk | Spruce Grove, AB | U15 Girls | 32 | 3:00pm | 18A |
Mataya Hampson | Rocky View County, AB | U15 Girls | 32 | 3:00pm | 18A |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 33 | 3:00pm | 18B |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 33 | 3:00pm | 18B |
Jasmine Lazzari | Calgary, AB | U15 Girls | 33 | 3:00pm | 18B |
Kail Prefontaine | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 3:00pm | 1A |
LukeChai Edge | Stony Plain, AB | Peewee Boys | 1 | 3:00pm | 1A |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 3:00pm | 1A |
Bennett Love | Red Deer, AB | Peewee Boys | 1 | 3:00pm | 1A |
Sam Cook | Calgary , AB | Bantam Boys | 2 | 3:00pm | 1B |
Chase Strang | Airdrie, AB | Peewee Boys | 2 | 3:00pm | 1B |
Jayden H X Zhu | Surrey, BC | Peewee Boys | 2 | 3:00pm | 1B |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 2 | 3:00pm | 1B |
Tristan Howes | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 3 | 3:00pm | 2A |
Colby Adams | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 3:00pm | 2A |
Bradley Loewen | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 3:00pm | 2A |
Matt Barnes | Edmonton, AB | Bantam Boys | 3 | 3:00pm | 2A |
Cody Schatzmann | Canmore, AB | Bantam Boys | 4 | 3:00pm | 3A |
Ian Bavis | Dead Man's Flats, AB | Bantam Boys | 4 | 3:00pm | 3A |
Max Lang | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 3:00pm | 3A |
Kobee Seto | Edmonton, AB | Bantam Boys | 4 | 3:00pm | 3A |
Cameron Lailey | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 3:00pm | 3B |
Luke Regan | Calgary, AB | Bantam Boys | 5 | 3:00pm | 3B |
Brady Wagner | Sherwood Park, AB | Bantam Boys | 5 | 3:00pm | 3B |
Cade Farrow | Cochrane , AB | Bantam Boys | 5 | 3:00pm | 3B |
Christopher Thomson | Kelowna, BC | Bantam Boys | 6 | 3:00pm | 4A |
Tyler Hennessy | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 3:00pm | 4A |
Gavin Carver | La Salle, MB | Bantam Boys | 6 | 3:00pm | 4A |
Seth Sands | Banff, AB | Bantam Boys | 6 | 3:00pm | 4A |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 7 | 3:00pm | 5A |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 7 | 3:00pm | 5A |
Evan Evaskavich | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 3:00pm | 5A |
Sebastian Berube | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 3:00pm | 5A |
Tyler Kidd | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 3:00pm | 5B |
Maciver Davis | Sherwood Park , AB | Bantam Boys | 8 | 3:00pm | 5B |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 3:00pm | 5B |
Issac Riep | Canmore, AB | Bantam Boys | 8 | 3:00pm | 5B |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Bantam Boys | 9 | 3:00pm | 6A |
Henry Sutherland | Kelowna, BC | Bantam Boys | 9 | 3:00pm | 6A |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 9 | 3:00pm | 6A |
Brady Durkin | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 9 | 3:00pm | 6A |
Brett Barnes | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 10 | 3:00pm | 6B |
Duncan Vicq | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 3:00pm | 6B |
Cash Verjee | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 3:00pm | 6B |
Branden Lailey | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 3:00pm | 6B |
Max McCann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 3:00pm | 7A |
Nicholas Janmohamed | Edmonton , AB | Juvenile Boys | 11 | 3:00pm | 7A |
Rhett Irwin | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 3:00pm | 7A |
Mason Larocque | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 3:00pm | 7A |
Will Heavisides | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:00pm | 7B |
Jack Vicq | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:00pm | 7B |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:00pm | 7B |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 12 | 3:00pm | 7B |
Desmond White | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:00pm | 8A |
Rhys Hunt | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:00pm | 8A |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:00pm | 8A |
Kelan Dhanani | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 3:00pm | 8A |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:00pm | 8B |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:00pm | 8B |
Saahil Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:00pm | 8B |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 14 | 3:00pm | 8B |
Aiden Pavey | Burlington, ON | Juvenile Boys | 15 | 3:00pm | 9A |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:00pm | 9A |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 15 | 3:00pm | 9A |
Matthew Wood | Ayr, ON | Juvenile Boys | 15 | 3:00pm | 9A |
Aidan Flynn | Calgary, AB | Junior Boys | 16 | 3:00pm | 9B |
Jared Code | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:00pm | 9B |
Daniel Boyle | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:00pm | 9B |
Owen Bruins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 16 | 3:00pm | 9B |