August 2-4, 2022
Surrey, BC
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 16 | 3:00pm | 1 |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Peewee Boys | 6 | 1:20pm | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Heather Zhang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 11 | 2:10pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Bantam Boys | 5 | 1:10pm | 1 |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | U15 Girls | 10 | 2:00pm | 1 |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 4 | 1:00pm | 1 |
Jason Yang | Victoria, BC | Juvenile Boys | 14 | 2:40pm | 1 |
Hongzhao Xu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Daniel Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 15 | 2:50pm | 1 |
Tiger Xie | Surrey, BC | Peewee Boys | 8 | 1:40pm | 1 |
Terry (Yutai) Xie | Surrey, BC | Junior Boys | 18 | 3:20pm | 1 |
Trevor Wong | Vancouver, BC | Bantam Boys | 3 | 12:50pm | 1 |
Jackson Wang | Surrey, BC | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Simr Virk | Surrey, BC | Junior Boys | 17 | 3:10pm | 1 |
Dimitri Vassilopoulos | Nanaimo, BC | Bantam Boys | 3 | 12:50pm | 1 |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Peewee Boys | 6 | 1:20pm | 1 |
Chelsea Truong | Victoria , BC | 15-19 Girls | 11 | 2:10pm | 1 |
Christopher Thomson | Kelowna, BC | Bantam Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
Jacky Tang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 3 | 12:50pm | 1 |
Charlotte Tam | Burnaby, BC | U15 Girls | 9 | 1:50pm | 1 |
Richard RuoHeng Sun | Burnaby, BC | Bantam Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
Cohen Stebbings | Vancouver, BC | Bantam Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 18 | 3:20pm | 1 |
Will Queree | Richmond, BC | Juvenile Boys | 17 | 3:10pm | 1 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Junior Boys | 19 | 3:30pm | 1 |
Max Osten | Delta, BC | Juvenile Boys | 15 | 2:50pm | 1 |
Jessica Ng | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 12 | 2:20pm | 1 |
Avery Myers | Victoria, BC | Junior Boys | 17 | 3:10pm | 1 |
Oakley Mayner | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 13 | 2:30pm | 1 |
Haarjun Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 6 | 1:20pm | 1 |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 8 | 1:40pm | 1 |
Aidan Liu | Richmond, BC | Bantam Boys | 4 | 1:00pm | 1 |
Tiger Yuanjun Liu | Surrey, BC | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Nancy Liu | Surrey, BC | 15-19 Girls | 10 | 2:00pm | 1 |
YanLing (Elaine) Liu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 11 | 2:10pm | 1 |
Lucas Lin | West Vancouver , BC | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 15 | 2:50pm | 1 |
Cici Pou Ieng Liang | Richmond, BC | U15 Girls | 9 | 1:50pm | 1 |
Olina Ziqian Liang | Vancouver, BC | U15 Girls | 9 | 1:50pm | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 5 | 1:10pm | 1 |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 3 | 12:50pm | 1 |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Bantam Boys | 4 | 1:00pm | 1 |
Amy Lee | Langley, BC | 15-19 Girls | 12 | 2:20pm | 1 |
Ethan Langston | Langley, BC | Juvenile Boys | 16 | 3:00pm | 1 |
Yeeun (Jenny) Kwon | Vancouver, BC | U15 Girls | 10 | 2:00pm | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 16 | 3:00pm | 1 |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 14 | 2:40pm | 1 |
Cadence Ko | Richmond, BC | 15-19 Girls | 12 | 2:20pm | 1 |
Jack Jin | Port Moody, BC | Peewee Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Leo Huang | Vancouver, BC | Junior Boys | 19 | 3:30pm | 1 |
William Hou | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 15 | 2:50pm | 1 |
Andrew Hou | Vancouver, BC | Peewee Boys | 6 | 1:20pm | 1 |
Eli Harris | Kelowna, BC | Junior Boys | 19 | 3:30pm | 1 |
Ling Yu (Katherine) Hao | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 12 | 2:20pm | 1 |
Max Hager | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 13 | 2:30pm | 1 |
Tim Hachey | Osoyoos, BC | Bantam Boys | 4 | 1:00pm | 1 |
Yu Chen (Vincent) Guo | Vancouver, BC | Bantam Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Bantam Boys | 5 | 1:10pm | 1 |
Gavin Giesbrecht | Surrey, BC | Juvenile Boys | 14 | 2:40pm | 1 |
Troy Gadalla | Vancouver , BC | Bantam Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Peewee Boys | 8 | 1:40pm | 1 |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 13 | 2:30pm | 1 |
Louis Chun | Port Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 16 | 3:00pm | 1 |
Changbeen Choi | Langley, BC | Peewee Boys | 8 | 1:40pm | 1 |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | U15 Girls | 10 | 2:00pm | 1 |
Gavin Cameron | Richmond , BC | Junior Boys | 18 | 3:20pm | 1 |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 14 | 2:40pm | 1 |
Zack Bos | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 13 | 2:30pm | 1 |
Ben Black | Vancouver, BC | Junior Boys | 19 | 3:30pm | 1 |
Anaya Bhandal | Surrey, BC | 15-19 Girls | 11 | 2:10pm | 1 |
Isaac Bedwell | Abbotsford, BC | Junior Boys | 17 | 3:10pm | 1 |
Xander Bankes | Rossland, BC | Junior Boys | 18 | 3:20pm | 1 |
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Bantam Boys | 5 | 1:10pm | 1 |