April 23-24, 2022
Chilliwack, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Dara Miao | White Rock, BC | U15 Girls | 20 | 1:57pm | 1 |
Clara Ding | White Rock, BC | U15 Girls | 22 | 2:15pm | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Junior Boys | 14 | 1:03pm | 1 |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 5 | 11:33am | 1 |
Lucas Lin | West Vancouver , BC | Peewee Boys | 16 | 1:21pm | 1 |
Manu Gandhi | West Vancouver, BC | Junior Boys | 14 | 1:03pm | 1 |
Karrisa Zhao | West Vancouver, BC | U15 Girls | 21 | 2:06pm | 1 |
Yi Xuan Li Li | West Vancouver , BC | 15-19 Girls | 23 | 2:24pm | 1 |
Selina Kong | West Kelowna, BC | 15-19 Girls | 24 | 2:33pm | 1 |
Tzari Baines | Victoria, BC | Bantam Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Michael Xie | Victoria, BC | Bantam Boys | 2 | 11:06am | 1 |
Kaden Phan | Vancouver, BC | Peewee Boys | 15 | 1:12pm | 1 |
YanLing (Elaine) Liu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 25 | 2:42pm | 1 |
Yu Chen (Vincent) Guo | Vancouver, BC | Bantam Boys | 4 | 11:24am | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 5 | 11:33am | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 17 | 1:30pm | 1 |
Luke Spencer | Vancouver, BC | Junior Boys | 13 | 12:45pm | 1 |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Jason Yu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 17 | 1:30pm | 1 |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 10 | 12:18pm | 1 |
Junwoo Ha | Vancouver, BC | Bantam Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Yeeun (Jenny) Kwon | Vancouver, BC | U15 Girls | 22 | 2:15pm | 1 |
Olivia Zhang | Vancouver, BC | U15 Girls | 19 | 1:48pm | 1 |
Jack Edwards | Vancouver, BC | Bantam Boys | 2 | 11:06am | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Bantam Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:09pm | 1 |
Olina Ziqian Liang | Vancouver, BC | U15 Girls | 21 | 2:06pm | 1 |
Jessica Ng | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 26 | 2:51pm | 1 |
Thomas Zhang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:00pm | 1 |
Leo Huang | Vancouver, BC | Junior Boys | 11 | 12:27pm | 1 |
Lucas Zhang | Surrey, BC | Peewee Boys | 16 | 1:21pm | 1 |
Khushee Mangat | Surrey, BC | 15-19 Girls | 24 | 2:33pm | 1 |
Tiger Yuanjun Liu | Surrey, BC | Peewee Boys | 15 | 1:12pm | 1 |
Zarian Rai | Surrey, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Anaya Bhandal | Surrey, BC | 15-19 Girls | 25 | 2:42pm | 1 |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Bantam Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Mandi Wang | Surrey, BC | U15 Girls | 19 | 1:48pm | 1 |
Levi Hallborg | Surrey, BC | Peewee Boys | 15 | 1:12pm | 1 |
Kye Nielsen | Surrey, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:09pm | 1 |
Gavin Giesbrecht | Surrey, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:09pm | 1 |
Jayden H X Zhu | Surrey, BC | Peewee Boys | 17 | 1:30pm | 1 |
Tiger Xie | Surrey, BC | Peewee Boys | 18 | 1:39pm | 1 |
Nancy Liu | Surrey, BC | 15-19 Girls | 23 | 2:24pm | 1 |
Sean Xie | Surrey, BC | Bantam Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Ella Scabar | Surrey, BC | 15-19 Girls | 24 | 2:33pm | 1 |
Ray Jia | Surrey, BC | Bantam Boys | 1 | 10:57am | 1 |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Peewee Boys | 18 | 1:39pm | 1 |
Justin Bjornson | Surrey, BC | Juvenile Boys | 10 | 12:18pm | 1 |
Will Long | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 18 | 1:39pm | 1 |
Xander Bankes | Rossland, BC | Junior Boys | 14 | 1:03pm | 1 |
Daniel Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 10 | 12:18pm | 1 |
Aaron Che | Richmond, BC | Peewee Boys | 16 | 1:21pm | 1 |
Cici Pou Ieng Liang | Richmond, BC | U15 Girls | 20 | 1:57pm | 1 |
Louis Chun | Port Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:00pm | 1 |
Eric Li | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 4 | 11:24am | 1 |
Bryan Chan | Port Coquitlam, BC | Junior Boys | 12 | 12:36pm | 1 |
Anthony Whiting | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Peewee Boys | 16 | 1:21pm | 1 |
Rio Gardypie | North Battleford, SK | Bantam Boys | 1 | 10:57am | 1 |
Ainsley Jones | New Westminster, BC | 15-19 Girls | 23 | 2:24pm | 1 |
Sirrus Adolph | Lillooet, BC | Junior Boys | 13 | 12:45pm | 1 |
Jack Talstra | Langley, BC | Junior Boys | 11 | 12:27pm | 1 |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | U15 Girls | 22 | 2:15pm | 1 |
Lucas Ly | Langley, BC | Bantam Boys | 4 | 11:24am | 1 |
Soohan Park | Langley , BC | Bantam Boys | 5 | 11:33am | 1 |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Bantam Boys | 5 | 11:33am | 1 |
Sueah Park | Langley, BC | 15-19 Girls | 25 | 2:42pm | 1 |
Amy Lee | Langley, BC | U15 Girls | 22 | 2:15pm | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Junior Boys | 13 | 12:45pm | 1 |
James Coxford | Langley, BC | Juvenile Boys | 7 | 11:51am | 1 |
Xuanqi Wang | Kelowna, BC | Bantam Boys | 2 | 11:06am | 1 |
Brooke Tombs | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 24 | 2:33pm | 1 |
Max Hager | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:00pm | 1 |
Tierra Elchuk | Kelowna, BC | U15 Girls | 20 | 1:57pm | 1 |
Noah Barnum | Kelowna, BC | Junior Boys | 12 | 12:36pm | 1 |
Christopher Thomson | Kelowna, BC | Bantam Boys | 4 | 11:24am | 1 |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 9 | 12:09pm | 1 |
Kelly Du | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 26 | 2:51pm | 1 |
June Hsiao | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 26 | 2:51pm | 1 |
Chelsie Ji | Coquitlam , BC | U15 Girls | 19 | 1:48pm | 1 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Junior Boys | 12 | 12:36pm | 1 |
Yixuan Cheng | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 8 | 12:00pm | 1 |
Abby Chow | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 25 | 2:42pm | 1 |
Gordon (Fuzichu) He | Burnaby, BC | Bantam Boys | 1 | 10:57am | 1 |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 18 | 1:39pm | 1 |
Charlotte Tam | Burnaby, BC | U15 Girls | 21 | 2:06pm | 1 |
Richard RuoHeng Sun | Burnaby, BC | Bantam Boys | 6 | 11:42am | 1 |
Ling Yu (Katherine) Hao | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 26 | 2:51pm | 1 |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Peewee Boys | 17 | 1:30pm | 1 |
Haarjun Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 15 | 1:12pm | 1 |
Isaac Bedwell | Abbotsford, BC | Junior Boys | 14 | 1:03pm | 1 |
Jaxx Keeler | Abbotsford, BC | Junior Boys | 11 | 12:27pm | 1 |
Hayden Lazeo | Abbotsford, BC | Junior Boys | 13 | 12:45pm | 1 |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 10 | 12:18pm | 1 |