October 9-12, 2020
Surrey, BC
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Austin Armanini | Vernon, BC | Junior Boys | 24 | 12:40pm | 1 |
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Peewee Boys | 9 | 10:10am | 1 |
Nico Aulicino | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 12:40pm | 1 |
Georgia Barr | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 9:20am | 1 |
Dougie Basadur | Fonthill, ON | Juvenile Boys | 15 | 11:10am | 1 |
Grace Bell | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 9:30am | 1 |
Andrew Biggar | Abbotsford, BC | Junior Boys | 22 | 12:20pm | 1 |
Willy Bishop | Victoria, BC | Juvenile Boys | 21 | 12:10pm | 1 |
Bailey Bjornson | Surrey, BC | Junior Boys | 27 | 1:10pm | 1 |
Brayden Boge | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 8 | 10:00am | 1 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 25 | 12:50pm | 1 |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Bantam Boys | 13 | 10:50am | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 4 | 9:20am | 1 |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 18 | 11:40am | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Juvenile Boys | 18 | 11:40am | 1 |
Ha Young Chang | Surrey, BC | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1 |
Abby Chow | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 4 | 9:20am | 1 |
Grady Chuback | Headingley, MB | Bantam Boys | 12 | 10:40am | 1 |
Carter Code | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 12:30pm | 1 |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Peewee Boys | 8 | 10:00am | 1 |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 11:30am | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Bantam Boys | 7 | 9:50am | 1 |
Charlie Derrheim | Delta, BC | Bantam Boys | 11 | 10:30am | 1 |
Jayden Dudas | Estevan, SK | Junior Boys | 27 | 1:10pm | 1 |
Brady Durkin | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 9 | 10:10am | 1 |
Noah Fiks | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 20 | 12:00pm | 1 |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 16 | 11:20am | 1 |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Peewee Boys | 10 | 10:20am | 1 |
Jennifer Gu | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 5 | 9:30am | 1 |
Andrew Gwilliams | Bradford, ON | Junior Boys | 25 | 12:50pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 17 | 11:30am | 1 |
Elias Haukeness | Buena Vista, SK | Peewee Boys | 8 | 10:00am | 1 |
Zachary Haydamack | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 19 | 11:50am | 1 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Bantam Boys | 11 | 10:30am | 1 |
Russell Howlett | Delta , BC | Junior Boys | 26 | 1:00pm | 1 |
Anna Huang | Vancouver, BC | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1 |
Aaron Huang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 21 | 12:10pm | 1 |
Cooper Humphreys | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 21 | 12:10pm | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Juvenile Boys | 21 | 12:10pm | 1 |
Joshua Ince | Surrey, BC | Bantam Boys | 12 | 10:40am | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 1 | 8:50am | 1 |
Tristan Jackman | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 10:30am | 1 |
Tina Jiang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 6 | 9:40am | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 11:00am | 1 |
Addison Kartusch | Winnipeg , MB | U15 Girls | 1 | 8:50am | 1 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 11:50am | 1 |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 11:50am | 1 |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 8 | 10:00am | 1 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Juvenile Boys | 20 | 12:00pm | 1 |
Yeji Kwon | Port Coquitlam, BC | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1 |
Nicolas-Guy Landry | Calgary, AB | Junior Boys | 27 | 1:10pm | 1 |
Erin Lee | Langley, BC | 15-19 Girls | 5 | 9:30am | 1 |
Michael(Zhonglong) Li | Vancouver, BC | Peewee Boys | 9 | 10:10am | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Peewee Boys | 10 | 10:20am | 1 |
Eric Li | Port Coquitlam, BC | Peewee Boys | 10 | 10:20am | 1 |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 11:00am | 1 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 10:40am | 1 |
Michelle Liu | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 6 | 9:40am | 1 |
Elise Liu | Richmond, BC | U15 Girls | 2 | 9:00am | 1 |
Luna Lu | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 6 | 9:40am | 1 |
Lucy Xi Lu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 3 | 9:10am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 15 | 11:10am | 1 |
Paxton Maxwell | Magrath, AB | Junior Boys | 26 | 1:00pm | 1 |
Scott Miner | Onanole, MB | Juvenile Boys | 17 | 11:30am | 1 |
Evan Nachtigall | Brandon, MB | Junior Boys | 22 | 12:20pm | 1 |
Autumn Neiszner | Regina, SK | 15-19 Girls | 3 | 9:10am | 1 |
Jessica Ng | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 4 | 9:20am | 1 |
Dylan Norrey | Oakville, ON | Junior Boys | 26 | 1:00pm | 1 |
Tara O'Connor | Guelph, ON | U15 Girls | 1 | 8:50am | 1 |
Braden O'Grady | Edmonton, AB | Junior Boys | 24 | 12:40pm | 1 |
Soohan Park | Langley , BC | Peewee Boys | 9 | 10:10am | 1 |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:40am | 1 |
Eric Prokopowich | Dauphin, MB | Junior Boys | 23 | 12:30pm | 1 |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Junior Boys | 25 | 12:50pm | 1 |
Paul Quilty | Toronto, ON | Junior Boys | 23 | 12:30pm | 1 |
Matthew Rastogi | North York, ON | Bantam Boys | 13 | 10:50am | 1 |
Max Regier | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 11 | 10:30am | 1 |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Junior Boys | 25 | 12:50pm | 1 |
Matteo Rocco | Toronto, ON | Juvenile Boys | 17 | 11:30am | 1 |
Carson Rody | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 12:40pm | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Peewee Boys | 7 | 9:50am | 1 |
Trey Ross | Winnipeg, MB | Junior Boys | 22 | 12:20pm | 1 |
Cole Ruelling | Edmonton, AB | Junior Boys | 23 | 12:30pm | 1 |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Juvenile Boys | 16 | 11:20am | 1 |
Aidan Shanks | Regina, SK | Junior Boys | 15 | 11:10am | 1 |
Luke Smith | Toronto, ON | Bantam Boys | 14 | 11:00am | 1 |
Lydia St-Pierre | Lévis, QC | 15-19 Girls | 5 | 9:30am | 1 |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 19 | 11:50am | 1 |
Nathan Szpakowicz | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 11:00am | 1 |
Jack Taylor | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 20 | 12:00pm | 1 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 13 | 10:50am | 1 |
Ryan Vest | Vernon, BC | Bantam Boys | 13 | 10:50am | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Juvenile Boys | 20 | 12:00pm | 1 |
Theoren West | Wawota, SK | Junior Boys | 26 | 1:00pm | 1 |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Juvenile Boys | 18 | 11:40am | 1 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Juvenile Boys | 16 | 11:20am | 1 |
Jay Xu | Coquitlam , BC | Bantam Boys | 12 | 10:40am | 1 |
Daniel Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 16 | 11:20am | 1 |
Ilirian Zalli | Vancouver, BC | Junior Boys | 27 | 1:10pm | 1 |
Bonnie Zhai | Surrey, BC | 15-19 Girls | 3 | 9:10am | 1 |
Alex Zhang | Richmond, BC | Peewee Boys | 10 | 10:20am | 1 |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | U15 Girls | 1 | 8:50am | 1 |
Vanessa Zhang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 6 | 9:40am | 1 |
Julie Zhou | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 3 | 9:10am | 1 |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 7 | 9:50am | 1 |