August 12-13, 2017
Copetown, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Mikayla Bourgeois | Mississauga, ON | U15 Girls | 18 | 12:00pm | 1 |
Kelly Zhao | North York, ON | U15 Girls | 18 | 12:00pm | 1 |
Annie Yu | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 18 | 12:00pm | 1 |
Matthew Peesker | Toronto, ON | Bantam Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Graem Costigan | Cambridge, ON | Bantam Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Rachel Demaine | Oakville, ON | U15 Girls | 16 | 11:52am | 10 |
Calista Zeng | Maple, ON | U15 Girls | 16 | 11:52am | 10 |
Ethan Irvine | Ancaster, ON | Bantam Boys | 15 | 11:52am | 1 |
Peyton Costabile | Ayr, ON | U15 Girls | 16 | 11:52am | 10 |
Maya Cote | Oakville, ON | U15 Girls | 14 | 11:44am | 10 |
Justin Chong | Mississauga, ON | Bantam Boys | 13 | 11:44am | 1 |
Thomas Sutherland | Hammonds Plains, NS | Bantam Boys | 13 | 11:44am | 1 |
Aiden Deng | Millbrook, ON | Bantam Boys | 13 | 11:44am | 1 |
Maja Luburic | Oakville, ON | U15 Girls | 14 | 11:44am | 10 |
Carter Roung | St. George, ON | Bantam Boys | 11 | 11:36am | 1 |
Charlie Smith | Carlisle, ON | Bantam Boys | 11 | 11:36am | 1 |
Manuela Rincon | Waterloo, ON | 15-19 Girls | 12 | 11:36am | 10 |
Matthew Whitehead | Cambridge , ON | Bantam Boys | 11 | 11:36am | 1 |
Reese VanMackelberg | Cambridge, ON | 15-19 Girls | 12 | 11:36am | 10 |
Ashley Chow | North York , ON | 15-19 Girls | 12 | 11:36am | 10 |
Ben Rochon | Toronto, ON | Juvenile Boys | 9 | 11:28am | 1 |
Amanda He | Oakville , ON | 15-19 Girls | 10 | 11:28am | 10 |
Logan Hackett | Oakville, ON | 15-19 Girls | 10 | 11:28am | 10 |
Jayden Boddy | Dorchester, ON | Juvenile Boys | 9 | 11:28am | 1 |
Justin Nelligan | Hamilton, ON | Juvenile Boys | 9 | 11:28am | 1 |
Tess Scaman | Chatham, ON | 15-19 Girls | 10 | 11:28am | 10 |
Zachary Hart | New Hamburg, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:20am | 1 |
Abby White | Simcoe, ON | 15-19 Girls | 8 | 11:20am | 10 |
Kyra Vandervoort | Kitchener, ON | 15-19 Girls | 8 | 11:20am | 10 |
Tyler Schaap | Carlisle, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:20am | 1 |
Kyle Hameliy | Burlington, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:20am | 1 |
Sasha Baker | Dunnville, ON | 15-19 Girls | 8 | 11:20am | 10 |
Kevin Frehner | London, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:12am | 1 |
Anjali Patel | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 6 | 11:12am | 10 |
Cole Howard | Brampton, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:12am | 1 |
Zach Friesen | Woodstock, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:12am | 1 |
Jacky Goldshlager | Thornhill, ON | 15-19 Girls | 6 | 11:12am | 10 |
Gaby Goldshlager | Thornhill, ON | 15-19 Girls | 6 | 11:12am | 10 |
Alexander McGee | Stoney Creek, ON | Juvenile Boys | 3 | 11:04am | 1 |
Benjamin Booker | Burlington, ON | Juvenile Boys | 3 | 11:04am | 1 |
Yashin Kapadia | Brampton, ON | Juvenile Boys | 3 | 11:04am | 1 |
Cole Tondeur | London, ON | Junior Boys | 4 | 11:04am | 10 |
Luc Gagnon | Oro-medonte , ON | Junior Boys | 4 | 11:04am | 10 |
Xavier Ayora | Kitchener, ON | Junior Boys | 4 | 11:04am | 10 |
George Kiroplis | Georgetown, ON | Juvenile Boys | 1 | 10:56am | 1 |
Brendan Dale | Corbeil, ON | Collegiate | 2 | 10:56am | 10 |
John Devic | Orchard Park , NY | Collegiate | 2 | 10:56am | 10 |
Matthew Ding | Mississauga , ON | Juvenile Boys | 1 | 10:56am | 1 |