July 15-16, 2017
Brampton, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jakob Ain | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:44pm | 1 |
Xavier Ayora | Kitchener, ON | Junior Boys | 3 | 12:48pm | 1 |
Olivia Banton | Jamaica, XX | 15-19 Girls | 4 | 12:56pm | 1 |
Judd Beron | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 1:52pm | 1 |
Mikayla Bourgeois | Mississauga, ON | U15 Girls | 18 | 2:48pm | 1 |
Bo Brown | Mississauga, ON | U15 Girls | 17 | 2:40pm | 1 |
Patrick Burke | Alton , ON | Juvenile Boys | 8 | 1:28pm | 1 |
Zach Burt | Guelph, ON | Bantam Boys | 13 | 2:08pm | 1 |
Jamie Roslyn Camero | Dubai, UAE, XX | U15 Girls | 17 | 2:40pm | 1 |
Tristan Coote | Brooklin, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:28pm | 1 |
Graem Costigan | Cambridge, ON | Bantam Boys | 15 | 2:24pm | 1 |
Maya Cote | Oakville, ON | U15 Girls | 16 | 2:32pm | 1 |
Domenic De Luca | Woodbridge, ON | Bantam Boys | 12 | 2:00pm | 1 |
Rachel Demaine | Oakville, ON | U15 Girls | 17 | 2:40pm | 1 |
Aiden Deng | Millbrook, ON | Bantam Boys | 12 | 2:00pm | 1 |
RJ Derhodge | Niagara Falls, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:44pm | 1 |
Michael Desautels | Oakville, ON | Junior Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
Jack Dool | Georgetown, ON | Bantam Boys | 14 | 2:16pm | 1 |
Daniel Drwiega | Georgetown, ON | Peewee Boys | 20 | 3:04pm | 1 |
Nicole Gal | Oakville, ON | U15 Girls | 18 | 2:48pm | 1 |
Jacky Goldshlager | Thornhill, ON | 15-19 Girls | 5 | 1:04pm | 1 |
Gaby Goldshlager | Thornhill, ON | 15-19 Girls | 4 | 12:56pm | 1 |
Grace Halcrow | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 6 | 1:12pm | 1 |
Andrew Haynes | Brampton, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:36pm | 1 |
Ben Hirasawa | Toronto, ON | Bantam Boys | 13 | 2:08pm | 1 |
Tobias Hofer | Kitchener, ON | Peewee Boys | 20 | 3:04pm | 1 |
Cole Howard | Brampton, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:20pm | 1 |
Ethan Irvine | Ancaster, ON | Bantam Boys | 14 | 2:16pm | 1 |
Jaden Jones | Thunder Bay, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:20pm | 1 |
Yashin Kapadia | Brampton, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:28pm | 1 |
Isiah Katsube | Elmira, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:44pm | 1 |
George Kiroplis | Georgetown, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:20pm | 1 |
Grant Li | Mississauga, ON | Peewee Boys | 22 | 3:20pm | 1 |
Maja Luburic | Oakville, ON | U15 Girls | 16 | 2:32pm | 1 |
Ryan Macbain | Toronto, ON | Bantam Boys | 11 | 1:52pm | 1 |
Ewan MacBain | Toronto, ON | Junior Boys | 3 | 12:48pm | 1 |
Alexis McMurray | Oakville, ON | U15 Girls | 19 | 2:56pm | 1 |
Davey Morton | Woodstock, ON | Junior Boys | 3 | 12:48pm | 1 |
Michael Nelson | Mississauga, ON | Junior Boys | 1 | 12:32pm | 1 |
Bradley Parker | Toronto, ON | Bantam Boys | 14 | 2:16pm | 1 |
Matthew Peesker | Toronto, ON | Bantam Boys | 15 | 2:24pm | 1 |
Aleksandar Perak | North York, ON | Peewee Boys | 21 | 3:12pm | 1 |
Alyssa Perruccio | Etobicoke, ON | U15 Girls | 16 | 2:32pm | 1 |
Cory Pharand | Thunder Bay, ON | Junior Boys | 1 | 12:32pm | 1 |
Manuela Rincon | Waterloo, ON | U15 Girls | 19 | 2:56pm | 1 |
Brooke Rivers | Brampton, ON | U15 Girls | 19 | 2:56pm | 1 |
Kurt Rivers | Brampton, ON | Peewee Boys | 22 | 3:20pm | 1 |
Trey Ross | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 13 | 2:08pm | 1 |
Tess Scaman | Chatham, ON | 15-19 Girls | 6 | 1:12pm | 1 |
Charlie Smith | Carlisle, ON | Bantam Boys | 12 | 2:00pm | 1 |
Ryan Somerville | Aurora, ON | Bantam Boys | 15 | 2:24pm | 1 |
Zachary Strassburger | Kitchener , ON | Bantam Boys | 11 | 1:52pm | 1 |
Tatiana Tait | Mannheim, ON | 15-19 Girls | 6 | 1:12pm | 1 |
Satshia Tep-Chhun | St. Thomas, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:36pm | 1 |
Cole Tondeur | London, ON | Junior Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
Krtin Udith | Thornhill, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:36pm | 1 |
Kyra Vandervoort | Kitchener, ON | 15-19 Girls | 5 | 1:04pm | 1 |
Arthur Wang | Markham, ON | Peewee Boys | 21 | 3:12pm | 1 |
Abby White | Simcoe, ON | 15-19 Girls | 5 | 1:04pm | 1 |
Kelly Zhao | North York, ON | U15 Girls | 18 | 2:48pm | 1 |
Andre Zhu | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 22 | 3:20pm | 1 |