Account Log In: Username (create one): Password (forgot?):

Tee Times

May 21-22, 2017
Banff, AB

Name City Age Round 2
Grp Tee Time H #
Jackson Bader Cochrane, AB 18 5 2:00pm 3B
Cole Bateman Calgary, AB 15 10 2:00pm 6B
Jordan Bean Canmore, AB 16 11 2:00pm 7A
Matt Bean Canmore, AB 18 6 2:00pm 4A
Dillon Beebe DeWinton, AB 15 8 2:00pm 5B
Ryler Bergman Carstairs , AB 13 13 2:00pm 8A
Jaden Bradshaw Calgary, AB 14 15 2:00pm 9B
Jared Brewster Calgary, AB 16 8 2:00pm 5B
Ryan Burns Abbotsford, BC 11 17 2:00pm 10B
Stephanie Chelack Calgary, AB 14 18 2:00pm 11A
Mathew Cheung Calgary, AB 15 9 2:00pm 6A
Braden Clarkson Camrose, AB 19 1 2:00pm 1A
Carter Code Calgary, AB 14 14 2:00pm 9A
Jordan Cooke Sylvan Lake, AB 15 9 2:00pm 6A
Connor Czirjak Calgary, AB 11 17 2:00pm 10B
Andrew Deng Calgary, AB 16 8 2:00pm 5B
Arman Dhillon Calgary, AB 18 3 2:00pm 2A
Steven Duchscher Saskatoon, SK 16 11 2:00pm 7A
Michael Dumont Airdrie , AB 17 4 2:00pm 3A
Jackson Findlay Calgary , AB 15 8 2:00pm 5B
Taylor Finlayson Calgary, AB 18 3 2:00pm 2A
Sam Forgrave Calgary, AB 14 13 2:00pm 8A
Julian Gilewicz Saskatoon, SK 18 5 2:00pm 3B
Charlie Gingras Calgary, AB 13 14 2:00pm 9A
Samuel Hamelin Stettler, AB 16 12 2:00pm 7B
Michael Harrison Camrose, AB 22 2 2:00pm 1B
Zachary Haydamack Cochrane, AB 12 17 2:00pm 10B
Zachary Hill Redvers, SK 15 7 2:00pm 5A
Albert Hoang Calgary, AB 15 7 2:00pm 5A
Evan Horwitz Calgary, AB 13 13 2:00pm 8A
Jordan Horwitz Calgary, AB 11 17 2:00pm 10B
Rylee Isely Calgary, AB 16 10 2:00pm 6B
Aria Kabganian Calgary, AB 16 9 2:00pm 6A
Christian Kanuit Calgary, AB 19 1 2:00pm 1A
Lauren Koenig Redcliff, AB 17 19 2:00pm 12A
Natasha Kozlowski Prince George, BC 15 19 2:00pm 12A
Roman Kozlowski Prince George, BC 17 4 2:00pm 3A
Colton Leslie Camrose, AB 18 4 2:00pm 3A
Matthew Link Strathmore, AB 17 4 2:00pm 3A
Justin Loro Calgary, AB 18 6 2:00pm 4A
Jacob Magee Calgary, AB 20 1 2:00pm 1A
Andrew Makarchuk Taber, AB 16 11 2:00pm 7A
Alanna Makarchuk Taber, AB 14 18 2:00pm 11A
Jessica Marks Calgary, AB 17 18 2:00pm 11A
Spence Matson Lethbridge, AB 13 14 2:00pm 9A
Kyle Mayner Kelowna, BC 14 16 2:00pm 10A
Callum McKay Calgary, AB 16 12 2:00pm 7B
Tommy McKenzie Calgary, AB 14 16 2:00pm 10A
Ty Merkel Okotoks, AB 14 14 2:00pm 9A
Andrew Moore Calgary, AB 17 3 2:00pm 2A
Matthew Moroz Edmonton, AB 16 10 2:00pm 6B
Austin Morrison Lloydminster, AB 18 6 2:00pm 4A
Rachelle Nielsen Summerland, BC 20 2 2:00pm 1B
Karson O'Keefe Creston, BC 23 2 2:00pm 1B
Logan Pankiw Calgary, AB 16 11 2:00pm 7A
Hunter Penalva Vernon, BC 15 10 2:00pm 6B
Evan Pfeifer Calgary, AB 15 7 2:00pm 5A
Quinn Poulsen Calgary, AB 18 5 2:00pm 3B
Brayden Provost Brocket, AB 17 5 2:00pm 3B
Luke Quanson Edmonton, AB 13 15 2:00pm 9B
Cole Radbourne Grande Prairie, AB 19 2 2:00pm 1B
Nicholas Rimmer Edmonton, AB 14 16 2:00pm 10A
Carson Rody Calgary, AB 14 15 2:00pm 9B
Ryley Sarris Edmonton, AB 16 12 2:00pm 7B
Tyson Schroeder Saskatoon, SK 19 1 2:00pm 1A
Sydney Scraba Calgary, AB 16 19 2:00pm 12A
Thomas Sluka Canmore, AB 13 16 2:00pm 10A
Taylor Stone Calgary, AB 17 19 2:00pm 12A
Reid Svendsen Grande Prairie, AB 16 12 2:00pm 7B
Daniel Thomas Calgary, AB 15 9 2:00pm 6A
Matthew Tse Calgary, AB 18 6 2:00pm 4A
Victoria Tse CALGARY, AB 16 18 2:00pm 11A
Nolan Watson Winnipeg, MB 13 15 2:00pm 9B