May 21-22, 2017
Banff, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Ryan Burns | Abbotsford, BC | Peewee Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Michael Dumont | Airdrie , AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Brayden Provost | Brocket, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3B |
Callum McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7B |
Sam Forgrave | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Taylor Finlayson | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Jackson Findlay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Carter Code | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Victoria Tse | Calgary, AB | 15-19 Girls | 18 | 2:00pm | 11A |
Logan Pankiw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Christian Kanuit | Calgary, AB | Collegiate | 1 | 2:00pm | 1A |
Evan Horwitz | Calgary, AB | Bantam Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 19 | 2:00pm | 12A |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 1 | 2:00pm | 1A |
Arman Dhillon | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Sydney Scraba | Calgary, AB | 15-19 Girls | 19 | 2:00pm | 12A |
Matthew Tse | Calgary, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Carson Rody | Calgary, AB | Bantam Boys | 15 | 2:00pm | 9B |
Cole Bateman | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | U15 Girls | 18 | 2:00pm | 11A |
Quinn Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3B |
Mathew Cheung | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Rylee Isely | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Jordan Horwitz | Calgary, AB | Peewee Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Jessica Marks | Calgary, AB | 15-19 Girls | 18 | 2:00pm | 11A |
Justin Loro | Calgary, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Aria Kabganian | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Jared Brewster | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Charlie Gingras | Calgary, AB | Bantam Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Bantam Boys | 15 | 2:00pm | 9B |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Bantam Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Andrew Deng | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Evan Pfeifer | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Andrew Moore | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Michael Harrison | Camrose, AB | Collegiate | 2 | 2:00pm | 1B |
Braden Clarkson | Camrose, AB | Collegiate | 1 | 2:00pm | 1A |
Colton Leslie | Camrose, AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Thomas Sluka | Canmore, AB | Bantam Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Matt Bean | Canmore, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Jordan Bean | Canmore, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Ryler Bergman | Carstairs , AB | Bantam Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Jackson Bader | Cochrane, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3B |
Luke Quanson | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 15 | 2:00pm | 9B |
Karson O'Keefe | Creston, BC | Collegiate | 2 | 2:00pm | 1B |
Ryley Sarris | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7B |
Matthew Moroz | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Nicholas Rimmer | Edmonton, AB | Bantam Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Cole Radbourne | Grande Prairie, AB | Collegiate | 2 | 2:00pm | 1B |
Dillon Beebe | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Kyle Mayner | Kelowna, BC | Bantam Boys | 16 | 2:00pm | 10A |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Albert Hoang | Niagara Falls , ON | Juvenile Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Ty Merkel | Okotoks, AB | Bantam Boys | 14 | 2:00pm | 9A |
Natasha Kozlowski | Prince George, BC | 15-19 Girls | 19 | 2:00pm | 12A |
Roman Kozlowski | Prince George, BC | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Lauren Koenig | Redcliff, AB | 15-19 Girls | 19 | 2:00pm | 12A |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Zachary Haydamack | Rocky View County, AB | Peewee Boys | 17 | 2:00pm | 10B |
Julian Gilewicz | Saskatoon, SK | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3B |
Tyson Schroeder | Saskatoon, SK | Collegiate | 1 | 2:00pm | 1A |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7B |
Samuel Hamelin | Stettler, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7B |
Matthew Link | Strathmore, AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Jordan Cooke | Sylvan Lake, AB | Juvenile Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | U15 Girls | 18 | 2:00pm | 11A |
Andrew Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Hunter Penalva | Vernon, BC | Juvenile Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Zachary Hill | Victoria, BC | Juvenile Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Nolan Watson | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 15 | 2:00pm | 9B |