March 12-14, 2016
Coquitlam, BC
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Shirin Anjarwalla | Nanaimo, BC | 15-19 Girls | 4 | 10:21am | 1 |
Angela Arora | Surrey, BC | U15 Girls | 1 | 9:54am | 1 |
Ryan Austin | Surrey, BC | Juvenile Boys | 12 | 11:33am | 1 |
Matthew Beauchamp | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 25 | 1:30pm | 1 |
Rumi Bhatia | Surrey, BC | Juvenile Boys | 15 | 12:00pm | 1 |
Sophia Bian | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 1 | 9:54am | 1 |
Bailey Bjornson | Surrey, BC | Peewee Boys | 30 | 2:15pm | 1 |
Tristen Boubard | Surrey, BC | Bantam Boys | 24 | 1:21pm | 1 |
Cole Bowering | Vancouver, BC | Bantam Boys | 27 | 1:48pm | 1 |
Ashley Cai | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 6 | 10:39am | 1 |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 12 | 11:33am | 1 |
Denby Carswell | Burnaby, BC | Peewee Boys | 29 | 2:06pm | 1 |
Mitchell Catania | North Vancouver, BC | Juvenile Boys | 15 | 12:00pm | 1 |
Brandon Chai | Vernon, BC | Juvenile Boys | 13 | 11:42am | 1 |
Kate (Dahye) Choi | Surrey, BC | 15-19 Girls | 5 | 10:30am | 1 |
O'Meara Chow | Richmond, BC | 15-19 Girls | 4 | 10:21am | 1 |
Tillie Claggett | Calgary, AB | U15 Girls | 2 | 10:03am | 1 |
Treton Clarke | Mission , BC | Bantam Boys | 21 | 12:54pm | 1 |
Cassidy Couture | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 10:21am | 1 |
Michael Crisologo | Richmond, BC | Bantam Boys | 28 | 1:57pm | 1 |
Devin Cutforth | Mission, BC | Juvenile Boys | 19 | 12:36pm | 1 |
Christopher Dale | Mission, BC | Juvenile Boys | 17 | 12:18pm | 1 |
Richard Dou | Calgary, AB | Bantam Boys | 24 | 1:21pm | 1 |
Jamin Feng | Vancouver, BC | Bantam Boys | 21 | 12:54pm | 1 |
Keenan Flemming | Sechelt, BC | Junior Boys | 11 | 11:24am | 1 |
Thomas Giroux | Georgetown, ON | Juvenile Boys | 18 | 12:27pm | 1 |
Aidan Goodfellow | Parksville, BC | Juvenile Boys | 18 | 12:27pm | 1 |
Jennifer Gu | West Vancouver, BC | U15 Girls | 9 | 11:06am | 1 |
Abigail Hartzler | Carstairs, AB | U15 Girls | 2 | 10:03am | 1 |
Drew Harvie | Kelowna, BC | Junior Boys | 10 | 11:15am | 1 |
Cooper Humphreys | Kelowna, BC | Peewee Boys | 29 | 2:06pm | 1 |
Kristian Isa | Kelowna , BC | Bantam Boys | 22 | 1:03pm | 1 |
Richard Jiang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 14 | 11:51am | 1 |
Julie (Youn Soo) Ju | West Vancouver, BC | 15-19 Girls | 7 | 10:48am | 1 |
Min Kang | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 16 | 12:09pm | 1 |
Sangvin Kang | Richmond, BC | Bantam Boys | 25 | 1:30pm | 1 |
Jayla Yoonji Kang | Surrey, BC | 15-19 Girls | 5 | 10:30am | 1 |
Matthew Kettleson | Vancouver, BC | Junior Boys | 10 | 11:15am | 1 |
Liam Kightley-Kauser | Surrey, BC | Bantam Boys | 23 | 1:12pm | 1 |
Gabriel King | Surrey, BC | Bantam Boys | 22 | 1:03pm | 1 |
Brycen Ko | Richmond, BC | Peewee Boys | 30 | 2:15pm | 1 |
Kehler Koss | Calgary , AB | 15-19 Girls | 7 | 10:48am | 1 |
Josef Koznek | Marysville, WA | Bantam Boys | 28 | 1:57pm | 1 |
Alisha Lau | Richmond, BC | 15-19 Girls | 8 | 10:57am | 1 |
Sarah Lawrence | Duvall, WA | 15-19 Girls | 8 | 10:57am | 1 |
Esther Subin Lee | Maple Ridge , BC | 15-19 Girls | 8 | 10:57am | 1 |
Khan Lee | Surrey, BC | Juvenile Boys | 19 | 12:36pm | 1 |
Kevin Li | , BC | Bantam Boys | 27 | 1:48pm | 1 |
Tony Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 21 | 12:54pm | 1 |
Logan Libke | Lake Country, BC | Juvenile Boys | 12 | 11:33am | 1 |
Michelle Liu | Vancouver , BC | U15 Girls | 2 | 10:03am | 1 |
Justin Loro | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:51am | 1 |
Andy Luo | Burnaby, BC | Bantam Boys | 27 | 1:48pm | 1 |
Brendan MacDougall | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 11:24am | 1 |
Liam MacKinnon | Port Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 14 | 11:51am | 1 |
Jessica Marks | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 10:12am | 1 |
Ryan McGee | Abbotsford , BC | Bantam Boys | 25 | 1:30pm | 1 |
Evan Merrier | Surrey, BC | Junior Boys | 10 | 11:15am | 1 |
Amanda Minni | Delta, BC | 15-19 Girls | 6 | 10:39am | 1 |
Max Murchison | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:18pm | 1 |
Keith Ng | Richmond, BC | Juvenile Boys | 17 | 12:18pm | 1 |
Sharon Park | Surrey, BC | 15-19 Girls | 9 | 11:06am | 1 |
Mary Parsons | Delta, BC | 15-19 Girls | 9 | 11:06am | 1 |
Coco Pei | Surrey, BC | U15 Girls | 1 | 9:54am | 1 |
Hunter Penalva | Vernon, BC | Bantam Boys | 23 | 1:12pm | 1 |
Jaya Rampuri | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 6 | 10:39am | 1 |
Christopher Robostan | Calgary, AB | Junior Boys | 10 | 11:15am | 1 |
Joban Sandhu | Surrey, BC | Bantam Boys | 24 | 1:21pm | 1 |
Andrew Spalti | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 18 | 12:27pm | 1 |
Nathan Stewart | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:09pm | 1 |
Taylor Stone | Calgary, AB | 15-19 Girls | 3 | 10:12am | 1 |
Raeka Su | Surrey, BC | Juvenile Boys | 20 | 12:45pm | 1 |
Daniel Sun | Surrey, BC | Juvenile Boys | 16 | 12:09pm | 1 |
Minho Sung | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 26 | 1:39pm | 1 |
Sam Sweet | Kelowna , BC | Juvenile Boys | 13 | 11:42am | 1 |
Thomas Sze | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 15 | 12:00pm | 1 |
Nathan Szpakowicz | Vancouver, BC | Peewee Boys | 29 | 2:06pm | 1 |
Andrew Tang | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 22 | 1:03pm | 1 |
Elias Theodossopoulos | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 11:42am | 1 |
Mitchell Thiessen | Chilliwack, BC | Juvenile Boys | 20 | 12:45pm | 1 |
William Tindle | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 26 | 1:39pm | 1 |
Ryan Vest | Vernon, BC | Peewee Boys | 30 | 2:15pm | 1 |
Eddie Wang | Surrey, BC | Bantam Boys | 23 | 1:12pm | 1 |
Sydney Weber | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 3 | 10:12am | 1 |
Jessica Wu | Langley, BC | 15-19 Girls | 5 | 10:30am | 1 |
Susan Xiao | Surrey, BC | U15 Girls | 9 | 11:06am | 1 |
Perry Xin | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 20 | 12:45pm | 1 |
Bernie Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 19 | 12:36pm | 1 |
Bill Xu | Vancouver , BC | Bantam Boys | 26 | 1:39pm | 1 |
Daniel Xu | Richmond, BC | Peewee Boys | 30 | 2:15pm | 1 |
Christian Zalli | Vancouver, BC | Junior Boys | 11 | 11:24am | 1 |
Ilirian Zalli | Vancouver, BC | Bantam Boys | 28 | 1:57pm | 1 |
Karen Zhang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 7 | 10:48am | 1 |