August 18-19, 2014
Jasper, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Rylan Plante-Crough | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 11 | 10:30am | 1 |
Tyler Vandermeer | Ardrossan, AB | Junior Boys | 15 | 11:06am | 1 |
Reese Martin | Brooks, AB | 15-19 Girls | 6 | 9:45am | 1 |
Chris Horton | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 10:48am | 1 |
Alexander Wang | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 10:12am | 1 |
Joel Homersham | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 9:18am | 1 |
Brendan MacDougall | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 10:48am | 1 |
Matt Campbell | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 10:03am | 1 |
Chase Bonertz | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 9:54am | 1 |
Bradley McKeating | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 9:18am | 1 |
Lauren Cheng | Calgary, AB | 15-19 Girls | 5 | 9:36am | 1 |
Chris Murray | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 11:24am | 1 |
Grace Bell | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 9:27am | 1 |
Scott Walker | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 10:48am | 1 |
Sam LeBus | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 10:03am | 1 |
Nolan Renwick | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 11:24am | 1 |
Kehler Koss | Calgary , AB | 15-19 Girls | 6 | 9:45am | 1 |
Evan Urquhart | Calgary, AB | Bantam Boys | 2 | 9:09am | 1 |
Haiyi (Mickey) Wang | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 10:21am | 1 |
Campbell Laidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 9:54am | 1 |
Greg Billingsley | Calgary, AB | Junior Boys | 17 | 11:24am | 1 |
Keenan Koss | Calgary, AB | Bantam Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Michael Lavorato | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 10:12am | 1 |
Jack Wasylenko | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 9:54am | 1 |
William Bell | Calgary, AB | Bantam Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Christopher Zeglen | Calgary, AB | Junior Boys | 14 | 10:57am | 1 |
Braden Clarkson | Camrose, AB | Juvenile Boys | 8 | 10:03am | 1 |
Colton Leslie | Camrose, AB | Juvenile Boys | 9 | 10:12am | 1 |
Sydney Weber | Carstairs, AB | 15-19 Girls | 5 | 9:36am | 1 |
Andrew Rados | Chestermere, AB | Junior Boys | 15 | 11:06am | 1 |
Brendan Stasiewich | Cochrane, AB | Junior Boys | 16 | 11:15am | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Bantam Boys | 3 | 9:18am | 1 |
Christen Rose | Crooked Creek, AB | Juvenile Boys | 10 | 10:21am | 1 |
Brandon Maxwell | Eckville, AB | Juvenile Boys | 11 | 10:30am | 1 |
Matthew Jackson | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 10:30am | 1 |
Emily Creaser | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 6 | 9:45am | 1 |
Chad McCartney | Edson, AB | Juvenile Boys | 11 | 10:30am | 1 |
Ethan Rimmer | Fort McMurray, AB | Juvenile Boys | 12 | 10:39am | 1 |
Jesse Burchart | Fort McMurray, AB | Bantam Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Chris Allan | High River, AB | Bantam Boys | 2 | 9:09am | 1 |
Drew Harvie | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 10 | 10:21am | 1 |
Tiegan Taylor | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 6 | 9:45am | 1 |
Jeremy Rietze | Lacombe, AB | Junior Boys | 16 | 11:15am | 1 |
Jeff Masse | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 12 | 10:39am | 1 |
Darin Bertschi | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 12 | 10:39am | 1 |
Austin Morrison | Lloydminster, AB | Juvenile Boys | 12 | 10:39am | 1 |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 10 | 10:21am | 1 |
Berkeley Meppem | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 9 | 10:12am | 1 |
Kolby Vold | Ponoka, AB | Junior Boys | 16 | 11:15am | 1 |
Clare McMahon | Red Deer, AB | 15-19 Girls | 5 | 9:36am | 1 |
Grant Numrich | Red Deer, AB | Junior Boys | 17 | 11:24am | 1 |
Logan Hill | Red Deer, AB | Junior Boys | 15 | 11:06am | 1 |
Lauren Koenig | Redcliff, AB | 15-19 Girls | 4 | 9:27am | 1 |
Layne Bensmiller | Rocky Mountain House , AB | Junior Boys | 14 | 10:57am | 1 |
Justin Berget | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 13 | 10:48am | 1 |
Eric Hollman | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 15 | 11:06am | 1 |
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Bantam Boys | 2 | 9:09am | 1 |
Michael Vlieg | St. Albert, AB | Junior Boys | 16 | 11:15am | 1 |
Kody Krecolowich | Stony Plain, AB | Junior Boys | 14 | 10:57am | 1 |
Rachelle Nielsen | Summerland, BC | 15-19 Girls | 4 | 9:27am | 1 |
Josh Hofer | Warren, MB | Junior Boys | 14 | 10:57am | 1 |