July 25-26, 2013
Saskatoon, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Spencer Anderson | , | Juvenile Boys | 14 | 9:44am | 1 |
Corey Bailey | Shaunavon, SK | Juvenile Boys | 20 | 10:32am | 1 |
Matthew Baker | Saskatoon, SK | Junior Boys | 29 | 11:44am | 1 |
Noah Bankowski | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Leighton Bearchell | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 30 | 11:52am | 1 |
Logan Bennett | Saskatoon, SK | Junior Boys | 24 | 11:04am | 1 |
George Benneyworth | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:44am | 1 |
Dhrake Berezowski | Prince Albert, SK | Bantam Boys | 8 | 8:56am | 1 |
Cole Bergen | Warman, SK | Junior Boys | 27 | 11:28am | 1 |
Cole Bissonnette | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:36am | 1 |
Garrett Blair | Lanigan, SK | Junior Boys | 30 | 11:52am | 1 |
Justin Bourassa | Regina, SK | Bantam Boys | 5 | 8:32am | 1 |
Jordan Braun | Swift Current, SK | Junior Boys | 26 | 11:20am | 1 |
Haley Buhs | LeRoy, SK | 15-19 Girls | 11 | 9:20am | 1 |
Ty Campbell | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 10:08am | 1 |
Andrew Campbell | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 8:40am | 1 |
Nathan Corrin | Moose Jaw, SK | Juvenile Boys | 21 | 10:40am | 1 |
Matt Douglas | Regina, SK | Juvenile Boys | 22 | 10:48am | 1 |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 7 | 8:48am | 1 |
Erik Ehrmantraut | Casa Rio, SK | Bantam Boys | 2 | 8:08am | 1 |
Austin Faubert | Regina, SK | Juvenile Boys | 20 | 10:32am | 1 |
Tyrin Foley | Bengough, SK | Junior Boys | 30 | 11:52am | 1 |
Ryan Gilewich | Regina, SK | Junior Boys | 28 | 11:36am | 1 |
Jax Gipman | Martensville, SK | Bantam Boys | 5 | 8:32am | 1 |
Amanda Gonsch | Silton, SK | 15-19 Girls | 10 | 9:12am | 1 |
Riley Grona | Coronach, SK | Junior Boys | 29 | 11:44am | 1 |
Carson Harcourt | Kipling, SK | Juvenile Boys | 22 | 10:48am | 1 |
Mark Harris | Saskatoon, SK | Junior Boys | 24 | 11:04am | 1 |
Brooke Hill | Regina, SK | 15-19 Girls | 12 | 9:28am | 1 |
Jackson Hill | Humboldt, SK | Junior Boys | 25 | 11:12am | 1 |
Brooke Hobson | Prince Albert, SK | 15-19 Girls | 12 | 9:28am | 1 |
Cole Hobson | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 16 | 10:00am | 1 |
Kristian Houk | North Battleford, SK | Bantam Boys | 9 | 9:04am | 1 |
Kirk Humphrey | Eastend, SK | Bantam Boys | 9 | 9:04am | 1 |
Zach Hurd | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 22 | 10:48am | 1 |
Cole Jenkins | Prince Albert, SK | Bantam Boys | 2 | 8:08am | 1 |
Kade Johnson | Yorkton, SK | Bantam Boys | 7 | 8:48am | 1 |
Taylor Kinch | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 17 | 10:08am | 1 |
Drew Kocur | Regina, SK | Junior Boys | 28 | 11:36am | 1 |
Noah Kozack | Regina, SK | Juvenile Boys | 21 | 10:40am | 1 |
Jessy-Lee Lacher | Swift Current, SK | Junior Boys | 23 | 10:56am | 1 |
Jimmy Lambert | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 19 | 10:24am | 1 |
Ben Leier | Saskatoon, SK | Junior Boys | 23 | 10:56am | 1 |
Josh Livingstone | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:52am | 1 |
Josh Marcia | Regina, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:52am | 1 |
Stuart Martell | Eagle Ridge, SK | Junior Boys | 26 | 11:20am | 1 |
Bryan Matkowski | Saskatoon, SK | Junior Boys | 28 | 11:36am | 1 |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 8 | 8:56am | 1 |
Blake Morrow | Swift Current, SK | Junior Boys | 25 | 11:12am | 1 |
Eric Nielsen | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 10:16am | 1 |
Ryan Nieman | Saskatoon, SK | Junior Boys | 27 | 11:28am | 1 |
Diehl Normand | Meadow Lake, SK | Juvenile Boys | 21 | 10:40am | 1 |
Payton Ochitwa | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 4 | 8:24am | 1 |
Brock Ochitwa | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 8:40am | 1 |
Austin Paulhus | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 16 | 10:00am | 1 |
Nikolas Person | Canwood, SK | Juvenile Boys | 19 | 10:24am | 1 |
Erykah Pool | Swift Current, SK | 15-19 Girls | 10 | 9:12am | 1 |
Ronnie Postnikoff | Courtenay , BC | Bantam Boys | 6 | 8:40am | 1 |
Tian Rask | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 4 | 8:24am | 1 |
Matt Reimer | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 14 | 9:44am | 1 |
Jesse Ross | , SK | Junior Boys | 25 | 11:12am | 1 |
Kayla Sawchuk | Prince Albert, SK | 15-19 Girls | 12 | 9:28am | 1 |
Cory Sawchuk | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 20 | 10:32am | 1 |
Kyle Schneider | Prince Albert, SK | Bantam Boys | 9 | 9:04am | 1 |
Scott Shugg | Cochrane, AB | Bantam Boys | 5 | 8:32am | 1 |
Chloe Sies | Melville, SK | 15-19 Girls | 11 | 9:20am | 1 |
Justin Simpson | Saskatoon, SK | Junior Boys | 24 | 11:04am | 1 |
Jordan Simpson | Penticton, BC | Juvenile Boys | 18 | 10:16am | 1 |
Brendan Sorenson | Estevan, SK | Bantam Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Marc Sweeney | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 18 | 10:16am | 1 |
Connor Tate | Kindersley, SK | Bantam Boys | 3 | 8:16am | 1 |
Zach Taylor | Saskatoon, SK | Junior Boys | 23 | 10:56am | 1 |
Rishi Thakkar | Regina, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:36am | 1 |
Henry Thomas | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 3 | 8:16am | 1 |
Roman Timmerman | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 8 | 8:56am | 1 |
Logan Tisdale | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 15 | 9:52am | 1 |
Kyle Tisdale | Swift Current, SK | Bantam Boys | 4 | 8:24am | 1 |
Brennan Tomporowski | Shellbrook, SK | Junior Boys | 27 | 11:28am | 1 |
Jordan Unger | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 13 | 9:36am | 1 |
Michael Valk | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 7 | 8:48am | 1 |
Tyrell Wees | Regina, SK | Juvenile Boys | 17 | 10:08am | 1 |
Kyle Wiebe | Madison, SK | Junior Boys | 29 | 11:44am | 1 |
Samuel Wills | Lumsden, SK | Juvenile Boys | 16 | 10:00am | 1 |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Bantam Boys | 3 | 8:16am | 1 |
Justin Wood | Unity, SK | Junior Boys | 30 | 11:52am | 1 |
Cole Zawislak | Regina, SK | Juvenile Boys | 19 | 10:24am | 1 |
Blake Zimmer | Regina, SK | Junior Boys | 26 | 11:20am | 1 |