April 16, 2023
Tsawwassen, BC
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jody Li | Burnaby, BC | Girls 9-10 | 2 | 1:00pm | 1B |
Quorra Mi | Burnaby, BC | Girls 9-10 | 4 | 1:00pm | 3A |
Felix Qu | Burnaby, BC | Boys 9-10 | 9 | 1:00pm | 6A |
Kingston Ji | Coquitlam , BC | Boys 9-10 | 16 | 1:00pm | 11A |
Lewis Green | Courtenay, BC | Boys 9-10 | 12 | 1:00pm | 8A |
Yujun (Tiger) Du | Delta , BC | Boys 11-12 | 20 | 1:00pm | 13A |
Elysia Bains | Delta, BC | Girls 11-12 | 6 | 1:00pm | 4B |
Dylan Pandher | Delta, BC | Boys 11-12 | 26 | 1:00pm | 18A |
Charlee Turner | Delta, BC | Girls 11-12 | 7 | 1:00pm | 5A |
Everett Quewezance | Kamloops, BC | Boys 8U | 14 | 1:00pm | 10A |
Carsen Haddock | Kamloops , BC | Boys 11-12 | 24 | 1:00pm | 16B |
Brody Marsh | Kelowna, BC | Boys 9-10 | 11 | 1:00pm | 7A |
John Yoo | Langley, BC | Boys 11-12 | 24 | 1:00pm | 16B |
Hunter Kassam | Miramichi, NB | Boys 11-12 | 21 | 1:00pm | 14A |
Avery McAbee | Mission, BC | Girls 9-10 | 5 | 1:00pm | 4A |
Rory McAbee | Mission, BC | Boys 9-10 | 18 | 1:00pm | 12A |
Luke Gamley | North Vancouver , BC | Boys 9-10 | 16 | 1:00pm | 11A |
Sasha Bardina | North Vancouver, BC | Girls 11-12 | 6 | 1:00pm | 4B |
Grace Wang | North Vancouver, BC | Girls 9-10 | 4 | 1:00pm | 3A |
Carter Lavers | North Vancouver, BC | Boys 9-10 | 11 | 1:00pm | 7A |
Antus Luo | North Vancouver, BC | Boys 9-10 | 16 | 1:00pm | 11A |
Ryan Gibbens | North Vancouver, BC | Boys 11-12 | 19 | 1:00pm | 12B |
Jiho Sung | North Vancouver, BC | Boys 11-12 | 27 | 1:00pm | 18B |
Ben Gamley | North Vancouver , BC | Boys 8U | 14 | 1:00pm | 10A |
Brendan Arduini | North Vancouver, BC | Boys 11-12 | 25 | 1:00pm | 17A |
Aiden Luo | North Vancouver, BC | Boys 8U | 13 | 1:00pm | 9A |
Keira Chin | Port Moody, BC | Girls 9-10 | 4 | 1:00pm | 3A |
Brayden Ko | Richmond , BC | Boys 11-12 | 22 | 1:00pm | 15A |
Avva Nguyen | Richmond , BC | Girls 11-12 | 7 | 1:00pm | 5A |
Matthew Wang | Richmond, BC | Boys 11-12 | 22 | 1:00pm | 15A |
Max (Yuxuan) Chen | Richmond, BC | Boys 11-12 | 26 | 1:00pm | 18A |
Avery Cui | Richmond, BC | Girls 9-10 | 2 | 1:00pm | 1B |
Eric Wu | Richmond, BC | Boys 8U | 17 | 1:00pm | 11B |
Kaiwen Jiang | Richmond, BC | Boys 9-10 | 10 | 1:00pm | 6B |
Jason Zhang | Richmond , BC | Boys 11-12 | 21 | 1:00pm | 14A |
James (Chenrui) Qiu | Surrey, BC | Boys 9-10 | 9 | 1:00pm | 6A |
Jayden H X Zhu | Surrey, BC | Boys 11-12 | 25 | 1:00pm | 17A |
Victoria Shen | Surrey, BC | Girls 9-10 | 2 | 1:00pm | 1B |
Ziping Chen | Surrey, BC | Boys 9-10 | 11 | 1:00pm | 7A |
Jaden Gu | Surrey, BC | Boys 9-10 | 10 | 1:00pm | 6B |
Zirui (Felix) Wang | Surrey, BC | Boys 9-10 | 9 | 1:00pm | 6A |
Ivan Yang | Surrey, BC | Boys 9-10 | 10 | 1:00pm | 6B |
Ruohan Grace Wang | Surrey, BC | Girls 11-12 | 7 | 1:00pm | 5A |
Minxing Matt Li | Surrey, BC | Boys 9-10 | 16 | 1:00pm | 11A |
Yihao Jiang | Surrey, BC | Boys 11-12 | 26 | 1:00pm | 18A |
Lucas Zhang | Surrey, BC | Boys 11-12 | 21 | 1:00pm | 14A |
Emma Kim | Surrey, BC | Girls 11-12 | 5 | 1:00pm | 4A |
Zhongjun Daniel Qi | Surrey, BC | Boys 8U | 17 | 1:00pm | 11B |
Tianyang (Sky) Zhou | Surrey, BC | Boys 9-10 | 8 | 1:00pm | 5B |
Satnam Gill | Surrey, BC | Girls 11-12 | 7 | 1:00pm | 5A |
Haojun (Kevin) Zhu | Surrey, BC | Boys 9-10 | 9 | 1:00pm | 6A |
April Zhang | Surrey, BC | Girls 9-10 | 3 | 1:00pm | 2A |
Jackson Wang | Surrey, BC | Boys 11-12 | 23 | 1:00pm | 16A |
Shen Hao Cai | Surrey, BC | Boys 8U | 15 | 1:00pm | 10B |
Rodrick Su | Surrey, BC | Boys 8U | 15 | 1:00pm | 10B |
Ethan Jiang | Vancouver, BC | Boys 8U | 17 | 1:00pm | 11B |
Ethan Li | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 25 | 1:00pm | 17A |
Alice Wang | Vancouver, BC | Girls 11-12 | 5 | 1:00pm | 4A |
Johnny Liu | Vancouver , BC | Boys 9-10 | 12 | 1:00pm | 8A |
Edward Yu | Vancouver, BC | Boys 8U | 13 | 1:00pm | 9A |
Jayden Yang | Vancouver , BC | Boys 9-10 | 12 | 1:00pm | 8A |
January Wang | Vancouver , BC | Girls 11-12 | 6 | 1:00pm | 4B |
Martina Liu | Vancouver, BC | Girls 9-10 | 2 | 1:00pm | 1B |
Joanna Lin | Vancouver, BC | Girls 8U | 1 | 1:00pm | 1A |
Cayden Wu | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 19 | 1:00pm | 12B |
Isaac Yiu | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 27 | 1:00pm | 18B |
Samuel Wong | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 11 | 1:00pm | 7A |
Stephen Gu | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 20 | 1:00pm | 13A |
Daniel Lam | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 22 | 1:00pm | 15A |
Steven Chang | Vancouver , BC | Boys 9-10 | 18 | 1:00pm | 12A |
Richie Chung | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 27 | 1:00pm | 18B |
Kaden Phan | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 20 | 1:00pm | 13A |
Owen Liu | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 18 | 1:00pm | 12A |
Jerry Tang | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 8 | 1:00pm | 5B |
Johnny Wang | Vancouver , BC | Boys 8U | 15 | 1:00pm | 10B |
Hongyu (Lucas) Xu | Vancouver, BC | Boys 9-10 | 8 | 1:00pm | 5B |
Vala Balazadeh | Vancouver , BC | Boys 11-12 | 24 | 1:00pm | 16B |
Ivan Chen | Vancouver , BC | Boys 11-12 | 26 | 1:00pm | 18A |
Chloe Lam | Vancouver, BC | Girls 9-10 | 4 | 1:00pm | 3A |
Akaash Singh | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 23 | 1:00pm | 16A |
Luna Zhou | Vancouver, BC | Girls 8U | 1 | 1:00pm | 1A |
Lucy Li | Vancouver , BC | Girls 9-10 | 3 | 1:00pm | 2A |
Tom Tang | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 22 | 1:00pm | 15A |
Jayden H Yang | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 23 | 1:00pm | 16A |
Bruce Yang | Vancouver , BC | Boys 8U | 13 | 1:00pm | 9A |
Miranda Luo | Vancouver, BC | Girls 9-10 | 3 | 1:00pm | 2A |
Andrew Hou | Vancouver, BC | Boys 11-12 | 21 | 1:00pm | 14A |
Bentley Hoogerdyk | Victoria, BC | Boys 9-10 | 12 | 1:00pm | 8A |
Allen Kong | West Kelowna, BC | Boys 8U | 17 | 1:00pm | 11B |
Alvin Zhang | West Vancouver , BC | Boys 11-12 | 27 | 1:00pm | 18B |
Theo Zhou | West Vancouver, BC | Boys 9-10 | 10 | 1:00pm | 6B |
Clayton Wang | West Vancouver, BC | Boys 8U | 13 | 1:00pm | 9A |
Chunyan Meng | West Vancouver, BC | Girls 9-10 | 3 | 1:00pm | 2A |
Jenny Guo | West Vancouver , BC | Girls 11-12 | 5 | 1:00pm | 4A |
Eason Yu | West Vancouver, BC | Boys 9-10 | 8 | 1:00pm | 5B |
JiaTong (Justin) Li | West Vancouver , BC | Boys 11-12 | 19 | 1:00pm | 12B |
Ryan Wang | West Vancouver, BC | Boys 11-12 | 23 | 1:00pm | 16A |
Maddox Cordes | West Vancouver, BC | Boys 11-12 | 25 | 1:00pm | 17A |
Alex Yage Chen | West Vancouver, BC | Boys 8U | 14 | 1:00pm | 10A |
Jack Guo | West Vancouver , BC | Boys 11-12 | 24 | 1:00pm | 16B |
Stella Sun | White Rock , BC | Girls 8U | 1 | 1:00pm | 1A |