May 13-14, 2023
New Minas (Wolfville), NS
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Braden Ahern | Riverview, NB | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Arlo Anderson | Berwick, NS | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Miguel Babineau | Dieppe, NB | Junior Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Lauren Balcom | Port Williams, NS | U15 Girls | 7 | 12:24pm | 1 |
Colby Bent | Valley , NS | Juvenile Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Elliott Bishop | Port Williams, NS | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Lila Bishop | Port Williams, NS | U15 Girls | 7 | 12:24pm | 1 |
Maguire Brennan | O'Leary, PE | Junior Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Matthew Brooks | Halifax, NS | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Ben Brown | Antigonish, NS | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Sawyer Brown | Wolfville, NS | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Eli Brown | Antigonish, NS | Peewee Boys | 2 | 11:39am | 1 |
Cameron Buffett | Bedford, NS | Junior Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Alistair Campbell | Upper Canard, NS | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Miles Chute | Fall River, NS | Junior Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Nicholas Colton | Bathurst, NB | Junior Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Orion Comeau | Meteghan, NS | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Anthony Cormier | Moncton, NB | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Blake Daine | Oromocto, NB | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Tucker Doiron | Stewiacke, NS | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Owen Dunford | Bedford, NS | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Justin Dupuis | Dieppe, NB | Peewee Boys | 2 | 11:39am | 1 |
Keegan Eisenhauer | Falmouth, NS | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Jadian Eisenhauer | Falmouth, NS | 15-19 Girls | 8 | 12:33pm | 1 |
Joseph Faddoul | Halifax, NS | Peewee Boys | 1 | 11:30am | 1 |
Hudson Forward | Enfield, NS | Junior Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Samuel Gallant | Mckees Mills, NB | Juvenile Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Zachary Gaudet | Truro, NS | Juvenile Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Finn Grinton | Brookfield, NS | Peewee Boys | 3 | 11:48am | 1 |
Jack Grinton | Brookfield, NS | Peewee Boys | 3 | 11:48am | 1 |
Braeden Hammond-Bridges | Kentville, NS | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Reid Hart | O'Leary, PE | 15-19 Girls | 8 | 12:33pm | 1 |
Max Hay | Fredericton, NB | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Theo Hustler | Miminegash , PE | Juvenile Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Carter Lavigne | Moncton, NB | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Jacob LeBlanc | Dieppe, NB | Junior Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Tatum Lohnes | Bridgewater, NS | 15-19 Girls | 7 | 12:24pm | 1 |
Nathan MacDonald | Fall River, NS | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Katie MacIntyre | Beaver Bank, NS | 15-19 Girls | 9 | 12:42pm | 1 |
Kooper MacKay | Wolfville, NS | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Pierce MacKenzie | Antigonish, NS | Peewee Boys | 3 | 11:48am | 1 |
Charlie MacMillan | Bras D’Or, NS | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Duncan MacMullin | Eastern Passage, NS | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Liam Marshall | Port Williams , NS | Bantam Boys | 5 | 12:06pm | 1 |
Isaac McLaughlin | Woodstock, NB | Junior Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Cohen McNeil | Reserve Mines , NS | Bantam Boys | 4 | 11:57am | 1 |
Lucas Melanson | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 13 | 1:18pm | 1 |
Neve Miller | Dieppe, NB | 15-19 Girls | 8 | 12:33pm | 1 |
Ben Nicholson | Fredericton , NB | Junior Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Luke Nickerson | Kentville, NS | Peewee Boys | 3 | 11:48am | 1 |
Annika Parkash | Halifax, NS | 15-19 Girls | 9 | 12:42pm | 1 |
Mitchell Patterson | Stewiacke, NS | Bantam Boys | 6 | 12:15pm | 1 |
Jaxon Pearson | Chester, NS | Junior Boys | 16 | 1:45pm | 1 |
Kate Pemberton | Falmouth, NS | 15-19 Girls | 7 | 12:24pm | 1 |
Cayden Peters | Soth Tremont, NS | Junior Boys | 10 | 12:51pm | 1 |
Fisher Schnare | Bedford, NS | Peewee Boys | 1 | 11:30am | 1 |
Olivia Seaman | Kentville, NS | 15-19 Girls | 9 | 12:42pm | 1 |
Jackson Shaw | Greenwhich, NS | Junior Boys | 15 | 1:36pm | 1 |
Gregor Smith | Fredericton, NB | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Rylan Sutherland | Brookfield, NS | Juvenile Boys | 11 | 1:00pm | 1 |
Callie Taylor | Quispamsis, NB | 15-19 Girls | 9 | 12:42pm | 1 |
Liam Wheaton | Memramcook, NB | Peewee Boys | 2 | 11:39am | 1 |
Blake Wilson | Windsor Junction, NS | Juvenile Boys | 14 | 1:27pm | 1 |
Taylor Wilson | Windsor Junction, NS | 15-19 Girls | 8 | 12:33pm | 1 |
Adam Wilson | Windsor Junction, NS | Juvenile Boys | 12 | 1:09pm | 1 |
Brady Wood | Fredericton , NB | Junior Boys | 18 | 2:03pm | 1 |
Zach Woods | Dartmouth, NS | Junior Boys | 17 | 1:54pm | 1 |
Tony Yazbek | Timberlea, NS | Peewee Boys | 1 | 11:30am | 1 |