May 13-14, 2023
New Minas (Wolfville), NS
Name | City | Sex | Age | OOM Points |
---|---|---|---|---|
U15 Girls | ||||
Lila Bishop | Port Williams, NS | F | 11 | 300 |
Lauren Balcom | Port Williams, NS | F | 13 | 0 |
15-19 Girls | ||||
Annika Parkash | Halifax, NS | F | 16 | 300 |
Katie MacIntyre | Beaver Bank, NS | F | 16 | 225 |
Callie Taylor | Quispamsis, NB | F | 17 | 202.5 |
Reid Hart | O'Leary, PE | F | 15 | 180 |
Jadian Eisenhauer | Falmouth, NS | F | 17 | 165 |
Neve Miller | Dieppe, NB | F | 15 | 150 |
Kate Pemberton | Falmouth, NS | F | 15 | 127.5 |
Taylor Wilson | Windsor Junction, NS | F | 17 | 127.5 |
Tatum Lohnes | Bridgewater, NS | F | 14 | 105 |
Olivia Seaman | Kentville, NS | F | 16 | 0 |
Peewee Boys | ||||
Finn Grinton | Brookfield, NS | M | 12 | 300 |
Jack Grinton | Brookfield, NS | M | 12 | 225 |
Luke Nickerson | Kentville, NS | M | 12 | 210 |
Eli Brown | Antigonish, NS | M | 11 | 195 |
Liam Wheaton | Memramcook, NB | M | 12 | 180 |
Pierce MacKenzie | Antigonish, NS | M | 12 | 165 |
Justin Dupuis | Dieppe, NB | M | 11 | 150 |
Fisher Schnare | Bedford, NS | M | 12 | 135 |
Joseph Faddoul | Halifax, NS | M | 10 | 120 |
Tony Yazbek | Timberlea, NS | M | 10 | 105 |
Bantam Boys | ||||
Nathan MacDonald | Fall River, NS | M | 12 | 300 |
Carter Lavigne | Moncton, NB | M | 13 | 225 |
Ben Brown | Antigonish, NS | M | 14 | 210 |
Mitchell Patterson | Stewiacke, NS | M | 12 | 180 |
Arlo Anderson | Berwick, NS | M | 12 | 157.5 |
Cohen McNeil | Reserve Mines , NS | M | 14 | 157.5 |
Anthony Cormier | Moncton, NB | M | 13 | 135 |
Owen Dunford | Bedford, NS | M | 13 | 120 |
Elliott Bishop | Port Williams, NS | M | 13 | 105 |
Liam Marshall | Port Williams , NS | M | 14 | 0 |
Juvenile Boys | ||||
Blake Wilson | Windsor Junction, NS | M | 15 | 300 |
Zachary Gaudet | Truro, NS | M | 16 | 225 |
Theo Hustler | Miminegash , PE | M | 16 | 210 |
Colby Bent | Valley , NS | M | 16 | 195 |
Kooper MacKay | Wolfville, NS | M | 14 | 180 |
Braeden Hammond-Bridges | Kentville, NS | M | 16 | 157.5 |
Charlie MacMillan | Bras D’Or, NS | M | 16 | 157.5 |
Lucas Melanson | Dieppe, NB | M | 16 | 135 |
Braden Ahern | Riverview, NB | M | 15 | 100 |
Orion Comeau | Meteghan, NS | M | 15 | 100 |
Tucker Doiron | Stewiacke, NS | M | 14 | 100 |
Duncan MacMullin | Eastern Passage, NS | M | 15 | 75 |
Adam Wilson | Windsor Junction, NS | M | 15 | 75 |
Gregor Smith | Fredericton, NB | M | 15 | 75 |
Rylan Sutherland | Brookfield, NS | M | 15 | 75 |
Keegan Eisenhauer | Falmouth, NS | M | 15 | 45 |
Samuel Gallant | Mckees Mills, NB | M | 15 | 45 |
Alistair Campbell | Upper Canard, NS | M | 15 | 0 |
Sawyer Brown | Wolfville, NS | M | 15 | 0 |
Junior Boys | ||||
Jacob LeBlanc | Dieppe, NB | M | 17 | 300 |
Maguire Brennan | O'Leary, PE | M | 17 | 225 |
Brady Wood | Fredericton , NB | M | 17 | 210 |
Nicholas Colton | Bathurst, NB | M | 18 | 195 |
Ben Nicholson | Fredericton , NB | M | 17 | 180 |
Jaxon Pearson | Chester, NS | M | 17 | 157.5 |
Miguel Babineau | Dieppe, NB | M | 17 | 108.75 |
Cameron Buffett | Bedford, NS | M | 16 | 108.75 |
Isaac McLaughlin | Woodstock, NB | M | 18 | 108.75 |
Max Hay | Fredericton, NB | M | 16 | 75 |
Miles Chute | Fall River, NS | M | 17 | 75 |
Cayden Peters | Soth Tremont, NS | M | 17 | 75 |
Matthew Brooks | Halifax, NS | M | 17 | 45 |
Blake Daine | Oromocto, NB | M | 17 | 45 |
Hudson Forward | Enfield, NS | M | 17 | 0 |
Zach Woods | Dartmouth, NS | M | 17 | 0 |
Jackson Shaw | Greenwhich, NS | M | 17 | 0 |