April 29-30, 2023
Cambridge, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 1 | 12:30pm | 1 |
Alexis Card | Cambridge, ON | U15 Girls | 1 | 12:30pm | 1 |
Francesca Ampil | Brampton, ON | 15-19 Girls | 2 | 12:38pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 2 | 12:38pm | 1 |
Caitlin Pederson | Toronto, ON | 15-19 Girls | 2 | 12:38pm | 1 |
Ava Di Martino | Orangeville, ON | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Amy Goddard | Toronto, ON | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Mikayla Lacey | Port Colborne , ON | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Mia Truong | Kitchener , ON | 15-19 Girls | 3 | 12:46pm | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | 15-19 Girls | 4 | 12:54pm | 1 |
Kirsten Lee | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 4 | 12:54pm | 1 |
Ellen Wang | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 4 | 12:54pm | 1 |
Katherine Hou | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 4 | 12:54pm | 1 |
Fraser Allen | Elmira , ON | Bantam Boys | 5 | 1:02pm | 1 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Bantam Boys | 5 | 1:02pm | 1 |
John Yang | North York, ON | Bantam Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Max Li | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Bantam Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Bantam Boys | 6 | 1:10pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Ethan Turner | Guelph, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Andrew Burciul | Thorold, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Michael Ewart | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 7 | 1:18pm | 1 |
Carter Banton | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Josh Lane | Huntsville, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Evan Morris | Millgrove, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Cameron Wanlin | Komoka, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:26pm | 1 |
Ethan Frost | Barrie, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Carl-Hanns Arndt | Oakville, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Aiden Goias | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Adley Abols | Toronto, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:34pm | 1 |
Blake Furtney | Fonthill, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Spencer Shropshire | Ramara, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Cole Thompson | Beamsville, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Jaiden Brown | Newcastle, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:42pm | 1 |
Luke Valley | Thornton, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Erik Elliott | Mount Pleasant, ON | Junior Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Bailey Kennedy | Guelph, ON | Junior Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Kris Gopisetty | Mississauga , ON | Juvenile Boys | 11 | 1:50pm | 1 |
Andrew Lee | Mississauga, ON | Junior Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
John Kingdon | Grimsby, ON | Junior Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Tanner Robinson | Cobourg, ON | Junior Boys | 12 | 1:58pm | 1 |
Sadiq Habib | Richmond Hill, ON | Junior Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Bennett Hawrelak | Komoka, ON | Junior Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Will Drewery | Kitchener, ON | Junior Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Ryan Spenler | Dundas, ON | Junior Boys | 13 | 2:06pm | 1 |
Connor Campbell | Burlington, ON | Junior Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Ryan Kaseloo | Cambridge, ON | Junior Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Junior Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Dylan Weber | Guelph, ON | Junior Boys | 14 | 2:14pm | 1 |
Michael Collett | Bracebridge, ON | Junior Boys | 15 | 2:22pm | 1 |
Simon Moir | London, ON | Junior Boys | 15 | 2:22pm | 1 |
David Ursu | Markham, ON | Junior Boys | 15 | 2:22pm | 1 |
Gabe Tovell | Campbellville, ON | Junior Boys | 15 | 2:22pm | 1 |