August 12-13, 2023
Waskesiu, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Carter Nelson | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 17 | 8:04am | 1 |
Hudson Heistad | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 30 | 9:00am | 1 |
Ethan Hunter | Casa Rio, SK | Bantam Boys | 10 | 7:32am | 10 |
Dalton Stephens | Craik, SK | Peewee Boys | 9 | 7:32am | 1 |
Marcus Cameron | Duck Lake , SK | Junior Boys | 28 | 8:44am | 10 |
Julianne Burlet | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 5 | 7:16am | 1 |
Jacob Burlet | Edmonton, AB | Junior Boys | 22 | 8:20am | 10 |
Tryce Wallin | Humboldt, SK | Bantam Boys | 14 | 7:48am | 10 |
Tylan Wallin | Humboldt, SK | Peewee Boys | 11 | 7:40am | 1 |
Chloe Wills | Kyle, SK | 15-19 Girls | 7 | 7:24am | 1 |
Jace Wills | Kyle, SK | Bantam Boys | 10 | 7:32am | 10 |
Miranda Merriman | La Ronge , SK | U15 Girls | 1 | 7:00am | 1 |
Gavin Folden | Lloydminster, SK | Bantam Boys | 6 | 7:16am | 10 |
Drew Mazzei | Lloydminster, AB | Bantam Boys | 4 | 7:08am | 10 |
Graydon Moore | Lloydminster, AB | Bantam Boys | 8 | 7:24am | 10 |
Carson Mazzei | Lloydminster, AB | Juvenile Boys | 19 | 8:12am | 1 |
Jaxon Blevins | Melfort, SK | Juvenile Boys | 21 | 8:20am | 1 |
Jackson Folliott | Moose Jaw , SK | Juvenile Boys | 17 | 8:04am | 1 |
Brendan Gerbrandt | Moose Jaw, SK | Junior Boys | 24 | 8:28am | 10 |
Liam Myhre | Nipawin, SK | Bantam Boys | 12 | 7:40am | 10 |
Lane Annand | Nipawin, SK | Bantam Boys | 6 | 7:16am | 10 |
Owen Myhre | Nipawin, SK | Junior Boys | 26 | 8:36am | 10 |
Shae Maunula | North Battleford, SK | Bantam Boys | 14 | 7:48am | 10 |
Finn Silver | North Battleford, SK | Bantam Boys | 16 | 7:56am | 10 |
Austin Nesbitt | Pilot Butte, SK | Peewee Boys | 11 | 7:40am | 1 |
Max McDougall | Prince Albert, SK | Junior Boys | 26 | 8:36am | 10 |
Kaleb Cournoyer | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 21 | 8:20am | 1 |
Grady McDougall | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 13 | 7:48am | 1 |
Jack Simonson | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 23 | 8:28am | 1 |
Wyatt Nelson | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 25 | 8:36am | 1 |
Jordan Heller | Regina, SK | Juvenile Boys | 30 | 9:00am | 1 |
Burke Morrison | Regina, SK | Bantam Boys | 4 | 7:08am | 10 |
Rylan O’Dow | Regina, SK | Bantam Boys | 8 | 7:24am | 10 |
Aiden Walker | Regina, SK | Juvenile Boys | 30 | 9:00am | 1 |
Easton Ostrowka | Regina , SK | Junior Boys | 18 | 8:04am | 10 |
Leighton Wurm | Regina, SK | Juvenile Boys | 13 | 7:48am | 1 |
Hunter Steeves | Regina , SK | Juvenile Boys | 19 | 8:12am | 1 |
Kai Kriekle | Regina, SK | Bantam Boys | 8 | 7:24am | 10 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Junior Boys | 28 | 8:44am | 10 |
Yann Xu | Rosetown, SK | Bantam Boys | 2 | 7:00am | 10 |
Aricin Franklin | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 16 | 7:56am | 10 |
Solomon Ness | Saskatoon, SK | Junior Boys | 22 | 8:20am | 10 |
Walker Cote | Saskatoon, SK | Junior Boys | 28 | 8:44am | 10 |
Cohen Hepburn | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 12 | 7:40am | 10 |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Junior Boys | 26 | 8:36am | 10 |
Braeden Kozak | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 23 | 8:28am | 1 |
Jaden Gregor | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 23 | 8:28am | 1 |
Braesten-Boyd Laturnus | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 6 | 7:16am | 10 |
Justin Miller | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 17 | 8:04am | 1 |
Owen Trischuk | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 29 | 8:52am | 1 |
Eric Hoiness | Saskatoon , SK | Junior Boys | 18 | 8:04am | 10 |
Brady Guenther | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 25 | 8:36am | 1 |
Hudson Diederichs | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 11 | 7:40am | 1 |
Youran(Yoyo) Zhu | Saskatoon, SK | U15 Girls | 1 | 7:00am | 1 |
Griffin Blanch | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 27 | 8:44am | 1 |
Oliver Matyczuk | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 27 | 8:44am | 1 |
Sarah Henderson | Saskatoon , SK | 15-19 Girls | 7 | 7:24am | 1 |
Ryan Millsap | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 2 | 7:00am | 10 |
Brady Wilkinson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 7:56am | 1 |
Cade Hynd | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 19 | 8:12am | 1 |
Grace Odnokon | Saskatoon, SK | U15 Girls | 3 | 7:08am | 1 |
Ben Staines | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 27 | 8:44am | 1 |
Rylan Fraser | Saskatoon, SK | Junior Boys | 18 | 8:04am | 10 |
Brennan Tyerman | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 7:56am | 1 |
Arwen Mosher | Saskatoon , SK | U15 Girls | 3 | 7:08am | 1 |
Ino Li | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 5 | 7:16am | 1 |
Coben Taylor | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 30 | 9:00am | 1 |
Rio Witt | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 12 | 7:40am | 10 |
Carter Degelman | Saskatoon, SK | Junior Boys | 28 | 8:44am | 10 |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 29 | 8:52am | 1 |
Nate Bohmann | Saskatoon , SK | Junior Boys | 20 | 8:12am | 10 |
Noah Edwards | Saskatoon, SK | Junior Boys | 20 | 8:12am | 10 |
Preston Buchner | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 25 | 8:36am | 1 |
Ryan Mosher | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 29 | 8:52am | 1 |
Connor Millsap | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 7:56am | 1 |
Colter Cruthers | Shaunavon, SK | Bantam Boys | 2 | 7:00am | 10 |
Bevan Sim | St. Walburg, SK | Juvenile Boys | 13 | 7:48am | 1 |
Matty Schmiess | Swift Current, SK | Bantam Boys | 14 | 7:48am | 10 |
Max Gehl | Swift Current, SK | Peewee Boys | 9 | 7:32am | 1 |
Makstr McIntyre | Swift Current , SK | Junior Boys | 26 | 8:36am | 10 |
Kadyn Olfert | Swift Current, SK | Bantam Boys | 16 | 7:56am | 10 |
Ryder Woods | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 21 | 8:20am | 1 |
Niya Friesen | Swift Current, SK | 15-19 Girls | 7 | 7:24am | 1 |
Joshua Czuy | Warman, SK | Junior Boys | 24 | 8:28am | 10 |
Hunter Engdahl | Warman, SK | Junior Boys | 20 | 8:12am | 10 |
Bryson Johnson | Warman, SK | Junior Boys | 22 | 8:20am | 10 |
Spencer Stokke | Waskesiu Lake, SK, SK | Junior Boys | 24 | 8:28am | 10 |
Ayden Melsted | Wynyard, SK | Bantam Boys | 10 | 7:32am | 10 |