May 20-21, 2023
Abbotsford, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Tzari Baines | Victoria, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Gabriella Brossard | Anmore, BC | U15 Girls | 19 | 3:00pm | 1 |
Jake Carriere | West Kelowna, BC | Junior Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Bingji Che | Vancouver, BC | Bantam Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Cassie Chen | Vancouver, BC | U15 Girls | 21 | 3:20pm | 1 |
Ziping Chen | Surrey, BC | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Shuming Chu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 17 | 2:40pm | 1 |
Louis Chun | Port Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Kaylee Chung | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 18 | 2:50pm | 1 |
James Coxford | Langley, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Diego Cuervo | Abbotsford, BC | Junior Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Kyle Dale | Kelowna, BC | Junior Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Finley Dober | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Eason Yucheng Dong | Delta, BC | Bantam Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Kathleen Dunn | Surrey, BC | U15 Girls | 23 | 3:40pm | 1 |
Serin Girard | Richmond , BC | U15 Girls | 22 | 3:30pm | 1 |
Max Hager | Kelowna, BC | Junior Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Sienna Harder | Langley, BC | 15-19 Girls | 18 | 2:50pm | 1 |
Gordon (Fuzichu) He | Burnaby, BC | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Poppy Hudye | White Rock, BC | U15 Girls | 20 | 3:10pm | 1 |
Jack Jin | Port Moody, BC | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Joanna Kim | Langley , BC | U15 Girls | 24 | 3:50pm | 1 |
Eden Kim | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Ashley Klimowicz | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 16 | 2:30pm | 1 |
Darwyn Kormany | Kelowna, BC | 15-19 Girls | 16 | 2:30pm | 1 |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Junior Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Samuel Kurytnik | Nanaimo, BC | Junior Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Ethan Langston | Langley, BC | Junior Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Elicia Lee | Coquitlam , BC | U15 Girls | 20 | 3:10pm | 1 |
Kaitlyn Lee | Coquitlam , BC | 15-19 Girls | 17 | 2:40pm | 1 |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Minxing Matt Li | Surrey, BC | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Kevin Li | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Jintai Li | Surrey, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Olina Ziqian Liang | Vancouver, BC | U15 Girls | 23 | 3:40pm | 1 |
Cici Pou Ieng Liang | Richmond, BC | U15 Girls | 24 | 3:50pm | 1 |
Yusen Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Curtis Liu | Richmond, BC | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Juvenile Boys | 12 | 1:50pm | 1 |
Austin Liu | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 1 |
Xiaotong (Doris) Liu | Vancouver, BC | U15 Girls | 22 | 3:30pm | 1 |
Haarjun Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Bantam Boys | 3 | 12:20pm | 1 |
Avva Nguyen | Richmond , BC | U15 Girls | 21 | 3:20pm | 1 |
Dylan Pandher | Delta, BC | Peewee Boys | 5 | 12:40pm | 1 |
Claire Pasenau | Kelowna , BC | 15-19 Girls | 17 | 2:40pm | 1 |
Kaden Phan | Vancouver, BC | Peewee Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Abhay Sandhu | Surrey , BC | Junior Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Ella Scabar | Surrey, BC | 15-19 Girls | 16 | 2:30pm | 1 |
Lukas Selander-Wendt | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Eli Sharma | Vancouver, BC | Bantam Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Yul Shin | Surrey, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Freya Song | Vancouver, BC | U15 Girls | 21 | 3:20pm | 1 |
Cohen Stebbings | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Richard RuoHeng Sun | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Charlotte Tam | Burnaby, BC | U15 Girls | 23 | 3:40pm | 1 |
Rebecca Tan | Surrey, BC | U15 Girls | 19 | 3:00pm | 1 |
Mackenzie Thompson | Langley , BC | Juvenile Boys | 8 | 1:10pm | 1 |
Christopher Thomson | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Jonathan Van Pykstra | Vancouver , BC | Juvenile Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Lucas Vizzutti | Powell River, BC | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Jackson Wang | Surrey, BC | Peewee Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Tiger Wang | Langley, BC | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 1 |
Elsa Wu | Maple Ridge , BC | U15 Girls | 24 | 3:50pm | 1 |
Labeier Wu | Vacouver, BC | 15-19 Girls | 18 | 2:50pm | 1 |
Sean Xie | Surrey, BC | Juvenile Boys | 9 | 1:20pm | 1 |
Shunkichi Yamamoto | Victoria, BC | Junior Boys | 14 | 2:10pm | 1 |
Connie Yang | Vancouver , BC | U15 Girls | 24 | 3:50pm | 1 |
Jason Yang | Coquitlam , BC | Junior Boys | 15 | 2:20pm | 1 |
Kate Yang | Coquitlam, BC | U15 Girls | 19 | 3:00pm | 1 |
Ivy Yao | Surrey, BC | U15 Girls | 20 | 3:10pm | 1 |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 18 | 2:50pm | 1 |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Juvenile Boys | 11 | 1:40pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Bantam Boys | 4 | 12:30pm | 1 |
Heather Zhang | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 17 | 2:40pm | 1 |
David Zhang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Karrisa Zhao | West Vancouver, BC | U15 Girls | 23 | 3:40pm | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 7 | 1:00pm | 1 |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Bantam Boys | 2 | 12:10pm | 1 |
Jayden H X Zhu | Surrey, BC | Peewee Boys | 6 | 12:50pm | 1 |
Jennifer Zou | Port Coquitlam, BC | U15 Girls | 22 | 3:30pm | 1 |
Angela Zou | Port Coquitlam , BC | U15 Girls | 22 | 3:30pm | 1 |