March 13-14, 2023
Pitt Meadows, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Mackenzie Thompson | Langley , BC | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 10A |
Austin Liu | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 10A |
Xurui (Jerry) Wang | Surrey, BC | Juvenile Boys | 17 | 1:30pm | 10A |
Dylan Wallace | Port Moody, BC | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 10B |
Harry Yoon | Langley, BC | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 10B |
Cohen Stebbings | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 18 | 1:30pm | 10B |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 19 | 1:30pm | 11A |
Manny Lalh | Nanaimo, BC | Juvenile Boys | 19 | 1:30pm | 11A |
Dimitri Vassilopoulos | Nanaimo, BC | Juvenile Boys | 19 | 1:30pm | 11A |
Trevor Wong | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 20 | 1:30pm | 11B |
Adrian Roberts | Rossland, BC | Juvenile Boys | 20 | 1:30pm | 11B |
Sean Xie | Surrey, BC | Juvenile Boys | 20 | 1:30pm | 11B |
Yu Chen (Vincent) Guo | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 12A |
Jintai Li | Surrey, BC | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 12A |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 12A |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 22 | 1:30pm | 12B |
Anthony Whiting | North Vancouver, BC | Juvenile Boys | 22 | 1:30pm | 12B |
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 23 | 1:30pm | 13A |
Louis Chun | Port Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 23 | 1:30pm | 13A |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 23 | 1:30pm | 13A |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 23 | 1:30pm | 13A |
Massimo Crow | Lethbridge, AB | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 13B |
Jackson Meneghin | Surrey, BC | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 13B |
Taylor White | Langley, BC | Junior Boys | 24 | 1:30pm | 13B |
Kyle Ng | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 14A |
Noah Keizer | Langley, BC | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 14A |
Samuel Kurytnik | Nanaimo, BC | Junior Boys | 25 | 1:30pm | 14A |
Abhay Sandhu | Surrey , BC | Junior Boys | 26 | 1:30pm | 15A |
Jason Yang | Coquitlam , BC | Junior Boys | 26 | 1:30pm | 15A |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Junior Boys | 27 | 1:30pm | 15B |
Christos Vassilopoulos | Nanaimo, BC | Junior Boys | 27 | 1:30pm | 15B |
Shunkichi Yamamoto | Victoria, BC | Junior Boys | 27 | 1:30pm | 15B |
Tristan Jackman | Surrey, BC | Junior Boys | 27 | 1:30pm | 15B |
Angela Zou | Port Coquitlam , BC | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Jiarui Song | Delta, BC | 15-19 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Aiden Wu | Richmond, BC | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Ivy Yao | Surrey, BC | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Poppy Hudye | White Rock, BC | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Stella Nguyen | Vancouver , BC | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Olivia Zhang | Vancouver, BC | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Chelsie Ji | Coquitlam , BC | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Martina Ling | Vancouver, BC | U15 Girls | 4 | 1:30pm | 2B |
Jennifer Zou | Port Coquitlam, BC | U15 Girls | 4 | 1:30pm | 2B |
Yuexuan (Helen) Ni | Vancouver, BC | U15 Girls | 4 | 1:30pm | 2B |
Elsa Wu | Maple Ridge , BC | U15 Girls | 5 | 1:30pm | 3A |
Olina Ziqian Liang | Vancouver, BC | U15 Girls | 5 | 1:30pm | 3A |
Jenny Guo | West Vancouver , BC | U15 Girls | 5 | 1:30pm | 3A |
Grace Guan | Vancouver, BC | U15 Girls | 6 | 1:30pm | 3B |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | U15 Girls | 6 | 1:30pm | 3B |
Yeeun (Jenny) Kwon | Vancouver, BC | U15 Girls | 6 | 1:30pm | 3B |
Kingston Ji | Coquitlam , BC | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 4A |
Dylan Pandher | Delta, BC | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 4A |
JiaTong (Justin) Li | West Vancouver , BC | Peewee Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Jackson Wang | Surrey, BC | Peewee Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Minxing Matt Li | Surrey, BC | Peewee Boys | 8 | 1:30pm | 5A |
Andrew Hou | Vancouver, BC | Peewee Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
David Zhang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
Kaden Phan | Vancouver, BC | Peewee Boys | 9 | 1:30pm | 5B |
Jack Guo | West Vancouver , BC | Peewee Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Peewee Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Jay You | Langley, BC | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 7A |
Nathan Huang | Richmond, BC | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 7A |
Eason Yucheng Dong | Delta, BC | Bantam Boys | 11 | 1:30pm | 7A |
Ryan Zhu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 1:30pm | 7B |
Herbert Zhu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 1:30pm | 7B |
Aaron Che | Richmond, BC | Bantam Boys | 12 | 1:30pm | 7B |
Imran Cavas | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 8A |
George ZiHe Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 8A |
Curtis Liu | Richmond, BC | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 8A |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 8B |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 8B |
Jason Yu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 8B |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Hongzhao Xu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Beckett Johnson | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 9B |
Jimmy Lu | Langley, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 9B |
Ray Jia | Surrey, BC | Juvenile Boys | 16 | 1:30pm | 9B |