August 3-4, 2022
Enfield, NS
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Braden Ahern | Riverview, NB | Bantam Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Evan Allain | Halifax, NS | Juvenile Boys | 7 | 8:27am | 1 |
Miguel Babineau | Dieppe, NB | Junior Boys | 13 | 8:54am | 1 |
Abbey Baker | Halifax, NS | 15-19 Girls | 14 | 8:54am | 10 |
Colby Bent | Valley , NS | Juvenile Boys | 9 | 8:36am | 1 |
Elliott Bishop | Port Williams, NS | Peewee Boys | 2 | 8:00am | 10 |
Lila Bishop | Port Williams, NS | U15 Girls | 10 | 8:36am | 10 |
Adrien Breault | Dieppe , NB | Peewee Boys | 6 | 8:18am | 10 |
Matthew Brooks | Halifax, NS | Juvenile Boys | 7 | 8:27am | 1 |
Cameron Buffett | Bedford, NS | Juvenile Boys | 9 | 8:36am | 1 |
Alistair Campbell | Upper Canard, NS | Juvenile Boys | 5 | 8:18am | 1 |
Brandon Casey | Edmundston, NB | Junior Boys | 15 | 9:03am | 1 |
Tommy Chang | Dieppe, NB | Bantam Boys | 3 | 8:09am | 1 |
Miles Chute | Fall River, NS | Juvenile Boys | 9 | 8:36am | 1 |
Nathan Clow | Fall River, NS | Junior Boys | 13 | 8:54am | 1 |
Jordie Cooper | Fall River, NS | Junior Boys | 15 | 9:03am | 1 |
Will Denny | Beaverbank , NS | Juvenile Boys | 5 | 8:18am | 1 |
Jadian Eisenhauer | Falmouth, NS | 15-19 Girls | 14 | 8:54am | 10 |
Keegan Eisenhauer | Falmouth, NS | Juvenile Boys | 11 | 8:45am | 1 |
Jack Foerster | Halifax, NS | Juvenile Boys | 9 | 8:36am | 1 |
Claira Frizzell | Dartmouth , NS | U15 Girls | 12 | 8:45am | 10 |
Ryan Frizzle | Fall River, NS | Junior Boys | 15 | 9:03am | 1 |
Zachary Gaudet | Truro, NS | Juvenile Boys | 11 | 8:45am | 1 |
Jack Grinton | Brookfield, NS | Peewee Boys | 4 | 8:09am | 10 |
Finn Grinton | Brookfield, NS | Peewee Boys | 6 | 8:18am | 10 |
Carter Lavigne | Moncton, NB | Peewee Boys | 8 | 8:27am | 10 |
Nathan MacDonald | Fall River, NS | Peewee Boys | 8 | 8:27am | 10 |
Luke MacDougall | Bedford , NS | Peewee Boys | 8 | 8:27am | 10 |
Kooper MacKay | Wolfville, NS | Bantam Boys | 3 | 8:09am | 1 |
Rowen MacLellan | Fall River, NS | Peewee Boys | 2 | 8:00am | 10 |
Duncan MacMullin | Eastern Passage, NS | Bantam Boys | 3 | 8:09am | 1 |
Kyle McClune | Rothesay, NB | Bantam Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Addison McClune | Rothesay, NB | 15-19 Girls | 14 | 8:54am | 10 |
Lucas Melanson | Dieppe, NB | Juvenile Boys | 5 | 8:18am | 1 |
Neve Miller | Dieppe, NB | U15 Girls | 12 | 8:45am | 10 |
Luke Nickerson | Kentville, NS | Peewee Boys | 4 | 8:09am | 10 |
Aaron Partington | Fredericton, NB | Juvenile Boys | 11 | 8:45am | 1 |
Riley Partington | Fredericton, NB | U15 Girls | 12 | 8:45am | 10 |
Mitchell Patterson | Stewiacke, NS | Peewee Boys | 4 | 8:09am | 10 |
Kate Pemberton | Falmouth, NS | U15 Girls | 10 | 8:36am | 10 |
Nicholas Ritchie | Quispamsis , NB | Junior Boys | 15 | 9:03am | 1 |
Cody Ross | RM Of Dundurn, SK | Bantam Boys | 1 | 8:00am | 1 |
Olivia Seaman | Kentville, NS | 15-19 Girls | 14 | 8:54am | 10 |
Cole Stewart | Fall River , NS | Peewee Boys | 8 | 8:27am | 10 |
Rylan Sutherland | Brookfield, NS | Bantam Boys | 3 | 8:09am | 1 |
Lucas Van Poelgeest | Hammonds Plains, NS | Peewee Boys | 2 | 8:00am | 10 |
Liam Wheaton | Memramcook, NB | Peewee Boys | 6 | 8:18am | 10 |
Blake Wilson | Windsor Junction, NS | Juvenile Boys | 11 | 8:45am | 1 |
Adam Wilson | Windsor Junction, NS | Juvenile Boys | 7 | 8:27am | 1 |
Zach Woods | Dartmouth, NS | Junior Boys | 13 | 8:54am | 1 |