July 10-11, 2022
Guelph, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Hayes Bell | Bowmanville, ON | Junior Boys | 4 | 12:26pm | 1 |
Hayden McKee | Caledon, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:51pm | 1 |
Luke Thornley | Port Elgin, ON | Juvenile Boys | 6 | 12:43pm | 1 |
Mati DePodesta | Campbellville, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:08pm | 1 |
Adley Abols | Toronto, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:42pm | 1 |
Aiden Goias | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 14 | 1:51pm | 1 |
Ryan Dallimore | Burlington, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:08pm | 1 |
Gabriel Smith | Woodstock, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:51pm | 1 |
Teagan Walraven | Hillsburgh , ON | Junior Boys | 4 | 12:26pm | 1 |
Gabe Tovell | Campbellville, ON | Junior Boys | 3 | 12:17pm | 1 |
Connor Hagan | Caledonia, ON | Junior Boys | 2 | 12:09pm | 1 |
Crayton Kirkpatrick | Burlington, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:42pm | 1 |
AJ Shaw-McMahon | Conestogo, ON | Junior Boys | 2 | 12:09pm | 1 |
Justin Jansen | Puslinch, ON | Juvenile Boys | 7 | 12:51pm | 1 |
Jack Wood | Cambridge , ON | Juvenile Boys | 12 | 1:34pm | 1 |
Tyler Beharrell | London, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:08pm | 1 |
Thomas Sulug | Stoney Creek, ON | Junior Boys | 3 | 12:17pm | 1 |
Austin Reid | East Garafraxa, ON | Peewee Boys | 20 | 2:42pm | 1 |
Eric Wen | Waterloo, ON | Bantam Boys | 17 | 2:16pm | 1 |
Nolan Butler | Caledon, ON | Bantam Boys | 19 | 2:33pm | 1 |
Stephanie Woo | Toronto, ON | 15-19 Girls | 22 | 2:59pm | 1 |
Tyler Colwill | Oakville, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:17pm | 1 |
Tinghan Li | Toronto, ON | Bantam Boys | 19 | 2:33pm | 1 |
Tyler Tipping | Orangeville , ON | Bantam Boys | 18 | 2:25pm | 1 |
Callum McDonald | Mount Forest, ON | Peewee Boys | 20 | 2:42pm | 1 |
Moises Ko | Stouffville, ON | Junior Boys | 3 | 12:17pm | 1 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:34pm | 1 |
Ryan Spenler | Dundas, ON | Junior Boys | 5 | 12:34pm | 1 |
Andrew Liu | Ancaster, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:25pm | 1 |
Davis Gates | Kitchener, ON | Junior Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Joseph Mininni | Etobicoke , ON | Junior Boys | 2 | 12:09pm | 1 |
Benjamin Shaver | Welland, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:17pm | 1 |
Tianwei Jiang | Niagara-On-The- Lake, ON | Bantam Boys | 16 | 2:08pm | 1 |
Ryan Dorais | Kitchener, ON | Junior Boys | 4 | 12:26pm | 1 |
Peter Wojcicki | Guelph, ON | Junior Boys | 4 | 12:26pm | 1 |
Luke Hoorntje | Oakville, ON | Junior Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Keagan Hackney | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:17pm | 1 |
Dylan Weber | Guelph, ON | Junior Boys | 5 | 12:34pm | 1 |
Will Hindemit | Erin, ON | Bantam Boys | 16 | 2:08pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 22 | 2:59pm | 1 |
John Kingdon | Grimsby, ON | Juvenile Boys | 14 | 1:51pm | 1 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Bantam Boys | 19 | 2:33pm | 1 |
Benjamin Hebert | Thorold, ON | Junior Boys | 5 | 12:34pm | 1 |
Bailey Kennedy | Guelph, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:25pm | 1 |
Will Drewery | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 14 | 1:51pm | 1 |
Lundon Hadley | Barrie, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:34pm | 1 |
Daneka Miller | Paris, ON | 15-19 Girls | 21 | 2:50pm | 1 |
Spencer Cranley | Napanee, ON | Juvenile Boys | 14 | 1:51pm | 1 |
Phelan Niu | Toronto, ON | Juvenile Boys | 6 | 12:43pm | 1 |
Haiden Green | Thornbury, ON | Juvenile Boys | 9 | 1:08pm | 1 |
Evan Morris | Millgrove, ON | Juvenile Boys | 12 | 1:34pm | 1 |
Priyen Jobanputra | Waterloo, ON | Bantam Boys | 16 | 2:08pm | 1 |
Carl-Hanns Arndt | Oakville, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:42pm | 1 |
Joshua Moro | Guelph, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:25pm | 1 |
Peter Carnegie | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:00pm | 1 |
Carter Banton | Kitchener, ON | Bantam Boys | 17 | 2:16pm | 1 |
Xinyun Ye | Oakville, ON | U15 Girls | 22 | 2:59pm | 1 |
Connor Wynhofen | Milton, ON | Juvenile Boys | 8 | 1:00pm | 1 |
Sean Silang | Mississauga, ON | Junior Boys | 1 | 12:00pm | 1 |
Ryan Kaseloo | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 13 | 1:42pm | 1 |
Ava Chambers | Cambridge, ON | 15-19 Girls | 21 | 2:50pm | 1 |
Simon Moir | London, ON | Junior Boys | 5 | 12:34pm | 1 |
Logan Woodiwiss | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 10 | 1:17pm | 1 |
Cameron Wanlin | Komoka, ON | Juvenile Boys | 11 | 1:25pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Bantam Boys | 18 | 2:25pm | 1 |
Cooper Pope | Saugeen Shores, ON | Bantam Boys | 15 | 1:59pm | 1 |
Logan Hackney | Strathroy, ON | Junior Boys | 3 | 12:17pm | 1 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Bantam Boys | 17 | 2:16pm | 1 |
Ryan Boone | Kitchener , ON | Bantam Boys | 18 | 2:25pm | 1 |