August 15-16, 2022
Tottenham, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Adley Abols | Toronto, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:12pm | 1 |
Carl-Hanns Arndt | Oakville, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:21pm | 1 |
Onnik Ayvazian | Cambridge, ON | Bantam Boys | 14 | 12:30pm | 1 |
Carter Banton | Kitchener, ON | Bantam Boys | 19 | 1:15pm | 1 |
Jason Bianco | Nobleton, ON | Bantam Boys | 18 | 1:06pm | 1 |
Aidan Broderick | Southgate, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Ryan Broderick | Dundalk, ON | Bantam Boys | 17 | 12:57pm | 1 |
Bennett Brodie | Clarksburg, ON | Bantam Boys | 14 | 12:30pm | 1 |
Rainer Bulau | Aurora , ON | Bantam Boys | 17 | 12:57pm | 1 |
Nolan Butler | Caledon, ON | Bantam Boys | 17 | 12:57pm | 1 |
Noah Channell | Woodbridge, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Michael Collett | Bracebridge, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:21pm | 1 |
Spencer Cranley | Napanee, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:21pm | 1 |
Nathan Dai | North York, ON | Peewee Boys | 23 | 1:51pm | 1 |
William Dai | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:54am | 1 |
Andy Dai | Markham, ON | Bantam Boys | 20 | 1:24pm | 1 |
Terrence Deng | Toronto, ON | Peewee Boys | 22 | 1:42pm | 1 |
Mati DePodesta | Campbellville, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:27am | 1 |
Nate Ditto | St. Catharines, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:03pm | 1 |
Sarah Du | King City, ON | U15 Girls | 27 | 2:09pm | 1 |
Sébastien Fortin | Woodstock, ON | Peewee Boys | 23 | 1:51pm | 1 |
Ethan Frost | Barrie, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:03pm | 1 |
Adam Georgiou | Mississauga, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Haiden Green | Thornbury, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:36am | 1 |
Sadiq Habib | Richmond Hill, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:12pm | 1 |
Keisha Han | Toronto, ON | U15 Girls | 28 | 2:18pm | 1 |
Andrew Hancock | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:27am | 1 |
Will Hindemit | Erin, ON | Bantam Boys | 20 | 1:24pm | 1 |
Katherine Hou | Richmond Hill, ON | U15 Girls | 27 | 2:09pm | 1 |
Justin Jansen | Puslinch, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:36am | 1 |
Tianwei Jiang | Niagara-On-The- Lake, ON | Bantam Boys | 15 | 12:39pm | 1 |
Jake Johnston | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:36am | 1 |
Mark Kasujja | Brampton, ON | Peewee Boys | 21 | 1:33pm | 1 |
Noah Kerr | Guelph, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:45am | 1 |
John Kingdon | Grimsby, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:45am | 1 |
David Kowalewski | Barrie, ON | Bantam Boys | 19 | 1:15pm | 1 |
Nathan Le-Nguyen | Toronto, ON | Bantam Boys | 20 | 1:24pm | 1 |
Kaylan Lecompte | Guelph, ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Max Li | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 18 | 1:06pm | 1 |
Evelyn Li | Mississauga, ON | U15 Girls | 28 | 2:18pm | 1 |
Curtis Li | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:03pm | 1 |
Oscar Lin | Markham, ON | Peewee Boys | 21 | 1:33pm | 1 |
Owen Mailhot | Whitby, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Beckett Mazereeuw | Oakville , ON | Bantam Boys | 15 | 12:39pm | 1 |
Derek Mcallister | Brights Grove, ON | Bantam Boys | 14 | 12:30pm | 1 |
Callum McDonald | Mount Forest, ON | Peewee Boys | 22 | 1:42pm | 1 |
Paolo Miceli | Vaughan, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:54am | 1 |
Kieran Moyle | Snow Valley, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:21pm | 1 |
Nobelle Park | Oakville, ON | 15-19 Girls | 26 | 2:00pm | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 28 | 2:18pm | 1 |
Kaden Patterson | Iona Station , ON | Junior Boys | 3 | 11:18am | 1 |
Dimitri Protopapas | Innisfil , ON | Bantam Boys | 19 | 1:15pm | 1 |
Logan Rossi | Virgil, ON | Bantam Boys | 16 | 12:48pm | 1 |
Spencer Shropshire | Ramara, ON | Bantam Boys | 20 | 1:24pm | 1 |
Ethan Silber | Maple, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:54am | 1 |
Kieran Small | Uxbridge, ON | Peewee Boys | 23 | 1:51pm | 1 |
Samuel Smoljan | Toronto, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:45am | 1 |
Kieran Stubbs | Alliston, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Robert Szalay | Oakville, ON | Junior Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Luke Thornley | Port Elgin, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:27am | 1 |
Tyler Tipping | Orangeville , ON | Bantam Boys | 0 | 12:57pm | |
William Tomaz | Oakvillie, ON | Peewee Boys | 21 | 1:33pm | 1 |
Joseph Totino | Toronto, ON | Peewee Boys | 23 | 1:51pm | 1 |
Ethan Turner | Guelph, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:12pm | 1 |
David Ursu | Markham, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:12pm | 1 |
Luke Valley | Thornton, ON | Bantam Boys | 16 | 12:48pm | 1 |
Jarrett Van Bakel | Mitchell, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:03pm | 1 |
Nathan Verrette | Cambridge, ON | Bantam Boys | 18 | 1:06pm | 1 |
Charles Wang | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 16 | 12:48pm | 1 |
Arthur Wang | Markham, ON | Junior Boys | 2 | 11:09am | 1 |
Ellen Wang | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 26 | 2:00pm | 1 |
Carter White | Toronto, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:45am | 1 |
Connor Wynhofen | Milton, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:54am | 1 |
John Yang | North York, ON | Bantam Boys | 18 | 1:06pm | 1 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Bantam Boys | 19 | 1:15pm | 1 |
Dustin Zhao | Maple, ON | Peewee Boys | 22 | 1:42pm | 1 |
Joseph Zupanic | Stoney Creek, ON | Bantam Boys | 15 | 12:39pm | 1 |