June 11-12, 2022
Petersburg, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Julia Alexander-Carew | Oakville , ON | 15-19 Girls | 26 | 1:18pm | 10 |
Francesca Ampil | Brampton, ON | U15 Girls | 28 | 1:27pm | 10 |
Adrian Arruda | Oakville, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:06pm | 1 |
Carter Banton | Kitchener, ON | Bantam Boys | 6 | 11:48am | 10 |
Abby Barker | Kitchener, ON | 15-19 Girls | 18 | 12:42pm | 10 |
Riley Bauer | Waterloo, ON | Bantam Boys | 3 | 11:39am | 1 |
Xavier Bernier | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 17 | 12:42pm | 1 |
Kayla Black | Mississauga, ON | 15-19 Girls | 22 | 1:00pm | 10 |
Ryan Boone | Kitchener , ON | Bantam Boys | 1 | 11:30am | 1 |
Brayden Bosmans | Mississauga, ON | Bantam Boys | 3 | 11:39am | 1 |
Jaiden Brown | Newcastle, ON | Juvenile Boys | 15 | 12:33pm | 1 |
Will Burleigh | Grimsby, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:15pm | 1 |
Angela Cai | Oakville, ON | 15-19 Girls | 26 | 1:18pm | 10 |
Alexis Card | Cambridge, ON | U15 Girls | 30 | 1:36pm | 10 |
Brayden Card | Cambridge, ON | Bantam Boys | 3 | 11:39am | 1 |
Ava Chambers | Cambridge, ON | 15-19 Girls | 18 | 12:42pm | 10 |
Noah Channell | Woodbridge, ON | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Lucas Chi | Markham, ON | Junior Boys | 27 | 1:27pm | 1 |
Alyssa Cowling | Oldcastle, ON | 15-19 Girls | 20 | 12:51pm | 10 |
Marcus D'Aguilar | Kitchener, ON | Bantam Boys | 8 | 11:57am | 10 |
Nathan Dai | North York, ON | Peewee Boys | 16 | 12:33pm | 10 |
Ben De Castro | Toronto, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:24pm | 1 |
Erik Elliott | Mount Pleasant, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Kaitlyn Ellis | Oakville, ON | 15-19 Girls | 22 | 1:00pm | 10 |
Charlie Ellis | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Michael Ewart | Waterloo, ON | Bantam Boys | 8 | 11:57am | 10 |
Sean Fraser | Guelph, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:24pm | 1 |
Kris Gopisetty | Mississauga , ON | Bantam Boys | 6 | 11:48am | 10 |
Keagan Hackney | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:24pm | 10 |
Ben Harris | Toronto, ON | Bantam Boys | 2 | 11:30am | 10 |
Gabrielle Harrison | London, ON | 15-19 Girls | 18 | 12:42pm | 10 |
Bennett Hawrelak | Komoka, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:06pm | 1 |
Will Hindemit | Erin, ON | Bantam Boys | 5 | 11:48am | 1 |
Keith Hunter | New Hamburg , ON | Junior Boys | 23 | 1:09pm | 1 |
Justin Jansen | Puslinch, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:06pm | 10 |
Jake Johnston | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:57am | 1 |
Ela Jones | Kincardine , ON | 15-19 Girls | 24 | 1:09pm | 10 |
Robert (Cooper) Joyce | Etobicoke, ON | Juvenile Boys | 17 | 12:42pm | 1 |
Ben Julie | Fenwick, ON | Bantam Boys | 5 | 11:48am | 1 |
Bailey Kennedy | Guelph, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:24pm | 10 |
Casey Kenney | St. Catharines, ON | 15-19 Girls | 20 | 12:51pm | 10 |
John Kingdon | Grimsby, ON | Juvenile Boys | 15 | 12:33pm | 1 |
Evan Klein | Guelph, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:15pm | 10 |
Kaylan Lecompte | Guelph, ON | Junior Boys | 27 | 1:27pm | 1 |
Andrew Lee | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 19 | 12:51pm | 1 |
Max Li | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 8 | 11:57am | 10 |
Evelyn Li | Mississauga, ON | U15 Girls | 28 | 1:27pm | 10 |
Curtis Li | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 11 | 12:15pm | 1 |
Oscar Lin | Markham, ON | Peewee Boys | 16 | 12:33pm | 10 |
Spencer MacKenzie | London, ON | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Sutton Meier | Conestogo, ON | Bantam Boys | 4 | 11:39am | 10 |
Simon Moir | London, ON | Junior Boys | 23 | 1:09pm | 1 |
Ryan Morita | Mississauga, ON | Bantam Boys | 5 | 11:48am | 1 |
Kaprice Park | Oakville, ON | U15 Girls | 30 | 1:36pm | 10 |
Nobelle Park | Oakville, ON | U15 Girls | 30 | 1:36pm | 10 |
Bradley Parker | Toronto, ON | Junior Boys | 23 | 1:09pm | 1 |
Aiden Pavey | Burlington, ON | Juvenile Boys | 17 | 12:42pm | 1 |
Olivea Pope | Saugeen Shores, ON | 15-19 Girls | 20 | 12:51pm | 10 |
Cooper Pope | Saugeen Shores, ON | Bantam Boys | 1 | 11:30am | 1 |
Luke Readings | London, ON | Juvenile Boys | 12 | 12:15pm | 10 |
Claire Roberts | Kitchener, ON | U15 Girls | 22 | 1:00pm | 10 |
Karolyn Rombouts | Florence, ON | 15-19 Girls | 24 | 1:09pm | 10 |
Kassandra Rombouts | Florence, ON | U15 Girls | 28 | 1:27pm | 10 |
Tyson Roth | Elmira, ON | Juvenile Boys | 19 | 12:51pm | 1 |
Andrew Rouble | Wellesley, ON | Junior Boys | 29 | 1:36pm | 1 |
Matthew Sehgal | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 15 | 12:33pm | 1 |
AJ Shaw-McMahon | Conestogo, ON | Junior Boys | 27 | 1:27pm | 1 |
Jameson Staab | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 13 | 12:24pm | 1 |
Aidan Talent | Brooklin, ON | Juvenile Boys | 14 | 12:24pm | 10 |
Gabe Tovell | Campbellville, ON | Junior Boys | 25 | 1:18pm | 1 |
Darren Truong | Mississauga , ON | Bantam Boys | 4 | 11:39am | 10 |
Ethan Turner | Guelph, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:06pm | 10 |
Shreyash Umamaheswaran | Waterloo, ON | Bantam Boys | 1 | 11:30am | 1 |
David Ursu | Markham, ON | Juvenile Boys | 19 | 12:51pm | 1 |
Teagan Walraven | Hillsburgh , ON | Junior Boys | 25 | 1:18pm | 1 |
Haden Wang | Richmond Hill, ON | Bantam Boys | 2 | 11:30am | 10 |
Dylan Weber | Guelph, ON | Junior Boys | 29 | 1:36pm | 1 |
Eric Wen | Waterloo, ON | Bantam Boys | 2 | 11:30am | 10 |
Peter Wojcicki | Guelph, ON | Junior Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Matthew Wood | Ayr, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:06pm | 1 |
Jack Wood | Cambridge , ON | Juvenile Boys | 12 | 12:15pm | 10 |
Logan Woodiwiss | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:06pm | 10 |
Leighton Wright | Barrie, ON | Junior Boys | 29 | 1:36pm | 1 |
Sadie Wu | Toronto, ON | U15 Girls | 30 | 1:36pm | 10 |
Michelle Xing | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 26 | 1:18pm | 10 |
Robert Xing | Waterloo, ON | Junior Boys | 25 | 1:18pm | 1 |
John Yang | North York, ON | Bantam Boys | 4 | 11:39am | 10 |
Bridget Yu | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 24 | 1:09pm | 10 |
Tristan Zhang | Toronto, ON | Bantam Boys | 6 | 11:48am | 10 |
Dustin Zhao | Maple, ON | Peewee Boys | 16 | 12:33pm | 10 |