July 25-26, 2022
Saskatoon, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Oly Zintel | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 11:04am | 1 |
Leighton Wurm | Regina, SK | Juvenile Boys | 6 | 10:16am | 10 |
Ryder Woods | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 20 | 11:12am | 10 |
Rio Witt | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Jaxen Witt | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:32am | 10 |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Junior Boys | 31 | 12:00pm | 1 |
Jace Wills | Kyle, SK | Peewee Boys | 4 | 10:08am | 10 |
Josh Weston | Saskatoon, SK | Junior Boys | 17 | 11:04am | 1 |
Tryce Wallin | Humboldt, SK | Bantam Boys | 7 | 10:24am | 1 |
Paxton Wallace | Swift Current, SK | Bantam Boys | 7 | 10:24am | 1 |
Aiden Walker | Regina, SK | Bantam Boys | 9 | 10:32am | 1 |
Brady Vipond | Regina, SK | Bantam Boys | 3 | 10:08am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Junior Boys | 29 | 11:52am | 1 |
Owen Trischuk | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 8 | 10:24am | 10 |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Junior Boys | 27 | 11:44am | 1 |
Cole Taylor | Nipawin, SK | Juvenile Boys | 26 | 11:36am | 10 |
Sienna Taylor | Saskatoon, SK | U15 Girls | 30 | 11:52am | 10 |
Coben Taylor | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 5 | 10:16am | 1 |
Zachary Szakacs | Corman Park, SK | Junior Boys | 29 | 11:52am | 1 |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Junior Boys | 31 | 12:00pm | 1 |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 4 | 10:08am | 10 |
Hunter Steeves | Regina , SK | Bantam Boys | 3 | 10:08am | 1 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Junior Boys | 25 | 11:36am | 1 |
Casey Sliva | Red Deer, AB | Bantam Boys | 11 | 10:40am | 1 |
Brayden Skene | Martensville, SK | Juvenile Boys | 26 | 11:36am | 10 |
Jack Simonson | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 12 | 10:40am | 10 |
T'Kayah Sim | St.Walburg, SK | 15-19 Girls | 28 | 11:44am | 10 |
Bevan Sim | St. Walburg, SK | Juvenile Boys | 8 | 10:24am | 10 |
Joshua Silverson | Regina, SK | Junior Boys | 27 | 11:44am | 1 |
Cole Silverson | Regina, SK | Bantam Boys | 13 | 10:48am | 1 |
Finn Silver | North Battleford, SK | Bantam Boys | 3 | 10:08am | 1 |
Isaac Shanks | Regina, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:04am | 10 |
Cameron Schwab | Maple Creek, SK | Juvenile Boys | 22 | 11:20am | 10 |
Matty Schmiess | Swift Current, SK | Peewee Boys | 2 | 10:00am | 10 |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Junior Boys | 21 | 11:20am | 1 |
Matthew Samatchai | North Battleford, SK | Bantam Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Cody Ross | RM Of Dundurn, SK | Bantam Boys | 7 | 10:24am | 1 |
Ayden Ross | Swift Current, SK | Bantam Boys | 9 | 10:32am | 1 |
Lincoln Rogers | Prince Albert, SK | Bantam Boys | 15 | 10:56am | 1 |
Max Regier | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 26 | 11:36am | 10 |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Junior Boys | 31 | 12:00pm | 1 |
Noah Pigott | Meadow Lake, SK | Juvenile Boys | 22 | 11:20am | 10 |
Tayla Perry | Regina , SK | U15 Girls | 32 | 12:00pm | 10 |
Rylan O’Dow | Regina, SK | Peewee Boys | 2 | 10:00am | 10 |
Grace Odnokon | Saskatoon, SK | U15 Girls | 32 | 12:00pm | 10 |
Austin Nesbitt | Pilot Butte, SK | Peewee Boys | 4 | 10:08am | 10 |
Carter Nelson | Avonlea, SK | Bantam Boys | 5 | 10:16am | 1 |
Owen Myhre | Nipawin, SK | Junior Boys | 19 | 11:12am | 1 |
Ryan Mosher | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 15 | 10:56am | 1 |
Makstr McIntyre | Swift Current , SK | Juvenile Boys | 12 | 10:40am | 10 |
Max McDougall | Prince Albert, SK | Juvenile Boys | 20 | 11:12am | 10 |
Grady McDougall | Prince Albert, SK | Bantam Boys | 13 | 10:48am | 1 |
Oliver Matyczuk | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 3 | 10:08am | 1 |
Gavin Martens | Rosthern, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:32am | 10 |
Jack Maharaj | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 15 | 10:56am | 1 |
Trey Ly | Regina, SK | Bantam Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Junior Boys | 23 | 11:28am | 1 |
Logan Lenz | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:04am | 10 |
Yuna Lee | Regina, SK | U15 Girls | 30 | 11:52am | 10 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Junior Boys | 29 | 11:52am | 1 |
Kai Kriekle | Regina, SK | Bantam Boys | 13 | 10:48am | 1 |
Braeden Kozak | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 7 | 10:24am | 1 |
Kyler Kohli | Regina, SK | Juvenile Boys | 24 | 11:28am | 10 |
Yishak (Shak) Klippenstine | Regina, SK | Juvenile Boys | 18 | 11:04am | 10 |
Nicholas Kitchen | Nipawin, SK | Junior Boys | 25 | 11:36am | 1 |
Logan King | Regina, SK | Juvenile Boys | 14 | 10:48am | 10 |
Davin Karst | Assiniboia , SK | Junior Boys | 23 | 11:28am | 1 |
Bryson Johnson | Warman, SK | Junior Boys | 21 | 11:20am | 1 |
Myles Johnson | Martensville, SK | Junior Boys | 29 | 11:52am | 1 |
Logan Hynd | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 9 | 10:32am | 1 |
Ethan Hunter | Casa Rio, SK | Bantam Boys | 5 | 10:16am | 1 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Juvenile Boys | 26 | 11:36am | 10 |
Cohen Hepburn | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 4 | 10:08am | 10 |
Jordan Heller | Regina, SK | Juvenile Boys | 16 | 10:56am | 10 |
Hudson Heistad | Avonlea, SK | Juvenile Boys | 24 | 11:28am | 10 |
Elias Haukeness | Buena Vista, SK | Bantam Boys | 13 | 10:48am | 1 |
Kathy Han | Saskatoon, SK | U15 Girls | 28 | 11:44am | 10 |
Beckett Gust | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 2 | 10:00am | 10 |
Harry Guo | Saskatoon, SK | Junior Boys | 25 | 11:36am | 1 |
Brady Guenther | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 11 | 10:40am | 1 |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Juvenile Boys | 24 | 11:28am | 10 |
Brendan Gerbrandt | Moose Jaw, SK | Juvenile Boys | 16 | 10:56am | 10 |
Niya Friesen | Swift Current, SK | U15 Girls | 30 | 11:52am | 10 |
Rylan Fraser | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 6 | 10:16am | 10 |
Aricin Franklin | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 11 | 10:40am | 1 |
Jackson Folliott | Moose Jaw , SK | Juvenile Boys | 10 | 10:32am | 10 |
Hunter Engdahl | Warman, SK | Juvenile Boys | 14 | 10:48am | 10 |
Blake Derksen | Martensville, SK | Juvenile Boys | 12 | 10:40am | 10 |
Carter Degelman | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 16 | 10:56am | 10 |
Grayson Dakis | Regina , SK | Junior Boys | 23 | 11:28am | 1 |
Joshua Czuy | Warman, SK | Junior Boys | 21 | 11:20am | 1 |
Kaleb Cournoyer | Prince Albert, SK | Bantam Boys | 5 | 10:16am | 1 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 14 | 10:48am | 10 |
Walker Cote | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 20 | 11:12am | 10 |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 9 | 10:32am | 1 |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 19 | 11:12am | 1 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 27 | 11:44am | 1 |
Ethan Candow | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 24 | 11:28am | 10 |
Marcus Cameron | Duck Lake , SK | Junior Boys | 27 | 11:44am | 1 |
Preston Buchner | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 6 | 10:16am | 10 |
Davin Bourassa | Radville, SK | Junior Boys | 23 | 11:28am | 1 |
Hailey Bollinger | Swift Current, SK | U15 Girls | 28 | 11:44am | 10 |
Nate Bohmann | Saskatoon , SK | Junior Boys | 17 | 11:04am | 1 |
Jaxon Blevins | Melfort, SK | Bantam Boys | 11 | 10:40am | 1 |
Griffin Blanch | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 15 | 10:56am | 1 |
Jagger Bitz | Warman, SK | Junior Boys | 25 | 11:36am | 1 |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Juvenile Boys | 22 | 11:20am | 10 |
Charlie Belton | Pense, SK | Junior Boys | 21 | 11:20am | 1 |
Carter Bell | Saskatoon, SK | Junior Boys | 31 | 12:00pm | 1 |
Porter Barnett | Carlyle, SK | Juvenile Boys | 8 | 10:24am | 10 |
Logan Babey | Saskatoon, SK | Junior Boys | 19 | 11:12am | 1 |