August 4-5, 2022
Turner Valley, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jon Vinge | Calgary, AB | Junior Boys | 6 | 1:30pm | 5A |
Samuel Laquerre | Calgary , AB | Junior Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Gavin Hawryluk | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 1:30pm | 4A |
Brandon Gratton | Edmonton, AB | Junior Boys | 6 | 1:30pm | 5A |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Junior Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Jeremy Hart | Calgary, AB | Junior Boys | 4 | 1:30pm | 3A |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Junior Boys | 4 | 1:30pm | 3A |
Shay Anderson | Stettler, AB | Junior Boys | 4 | 1:30pm | 3A |
Dekin Benson | Pinelake, AB | Junior Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Colby Halwa | Thorsby, AB | Junior Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Hayden King | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 4 | 1:30pm | 3A |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 6 | 1:30pm | 5A |
Tyler Giesbrecht | Strathmore, AB | Junior Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Reid Poulsen | Calgary, AB | Junior Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
James McDade | Edmonton, AB | Junior Boys | 1 | 1:30pm | 1A |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Junior Boys | 5 | 1:30pm | 4A |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Junior Boys | 5 | 1:30pm | 4A |
Ben Lehmann | Calgary, AB | Junior Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Junior Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Aidan Fong | Calgary, AB | Junior Boys | 5 | 1:30pm | 4A |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Junior Boys | 2 | 1:30pm | 1B |
Trey Smith | Mossleigh, AB | Junior Boys | 3 | 1:30pm | 2A |
Tyler Houston | Calgary, AB | Junior Boys | 6 | 1:30pm | 5A |
Kelan Dhanani | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 11A |
Mateo Kern | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 11A |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 6A |
Ryan Badger | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 11A |
Cash Verjee | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 6A |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 1:30pm | 11A |
Declan Abrahams | Cochrane, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 5B |
Scott Levey | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 9A |
Jack Colhoun | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 10B |
Zach Lehmann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 9A |
Ben Kantor | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Jake Gococo | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 5B |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 10A |
Nolan House | Foothills, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 8A |
Massimo Crow | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 6A |
Nicholas Newton | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 10A |
Will Long | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 5B |
Kyle Ng | Calgary, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 8A |
Max McCann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Jack Vicq | Calgary, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Colton Stadnyk | Canmore, AB | Juvenile Boys | 11 | 1:30pm | 9A |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 10B |
Desmond White | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 1:30pm | 10A |
Roan Crowe | Claresholm, AB | Juvenile Boys | 10 | 1:30pm | 8A |
Rhys Hunt | Calgary, AB | Juvenile Boys | 8 | 1:30pm | 6A |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 10B |
Ryan Nagel | Calgary, AB | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 5B |
Christopher Colberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 1:30pm | 10B |
Malcolm Garritty | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 9 | 1:30pm | 7A |
Evan Evaskavich | Calgary, AB | Bantam Boys | 18 | 1:30pm | 14A |
Tristan Howes | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 12A |
Casey Sliva | Red Deer, AB | Bantam Boys | 18 | 1:30pm | 14A |
Milo Abboud | Calgary, AB | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 13A |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Bantam Boys | 19 | 1:30pm | 15A |
Luke Regan | Calgary, AB | Bantam Boys | 17 | 1:30pm | 13B |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Bantam Boys | 19 | 1:30pm | 15A |
Cohen Laviolette | Calgary, AB | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 13A |
Chase Lassman | Parkland County, AB | Bantam Boys | 19 | 1:30pm | 15A |
Sam Cook | Calgary , AB | Bantam Boys | 18 | 1:30pm | 14A |
Carter Woodward | Calgary, AB | Bantam Boys | 17 | 1:30pm | 13B |
Ian Bavis | Dead Man's Flats, AB | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 12A |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Bantam Boys | 17 | 1:30pm | 13B |
Jackson Fabris | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 17 | 1:30pm | 13B |
Beckham Chiew | Calgary, AB | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 13A |
Jeffrey Langford | Edmonton, AB | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 12A |
Tye Kantor | Edmonton, AB | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 13A |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 19 | 1:30pm | 15A |
Kole Myhra | Calgary, AB | Bantam Boys | 18 | 1:30pm | 14A |
Benson White | Calgary, AB | Peewee Boys | 20 | 1:30pm | 15B |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 20 | 1:30pm | 15B |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 20 | 1:30pm | 15B |
Mason Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 20 | 1:30pm | 15B |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 15 | 1:30pm | 12A |
Taryn Sanderson | Champion, AB | 15-19 Girls | 21 | 1:30pm | 16A |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 22 | 1:30pm | 17A |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 23 | 1:30pm | 17B |
Cianna Law | Calgary, AB | 15-19 Girls | 22 | 1:30pm | 17A |
Sophie Dhaliwal | Calgary, AB | 15-19 Girls | 23 | 1:30pm | 17B |
Emma Liu | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 22 | 1:30pm | 17A |
Jayla Kucy | Camrose, AB | 15-19 Girls | 23 | 1:30pm | 17B |
Alexandra Chiew | Calgary, AB | 15-19 Girls | 21 | 1:30pm | 16A |
Kenzie Bowers | Calgary, AB | 15-19 Girls | 21 | 1:30pm | 16A |
Payton Lofgren | Calgary, AB | U15 Girls | 24 | 1:30pm | 18A |
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 24 | 1:30pm | 18A |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 25 | 1:30pm | 18B |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 25 | 1:30pm | 18B |
Grace Odnokon | Saskatoon, SK | U15 Girls | 25 | 1:30pm | 18B |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | U15 Girls | 24 | 1:30pm | 18A |