April 30-May 1, 2022
Lethbridge, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Milo Abboud | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 2:00pm | 11A |
Colby Adams | Calgary, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 11B |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 5B |
Jayden Arnold | Calgary, AB | Peewee Boys | 27 | 2:00pm | 15B |
Brayden Arnott | Airdrie, AB | Juvenile Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3A |
Georgia Barr | Calgary, AB | 15-19 Girls | 30 | 2:00pm | 17A |
Erik Bennett | Onoway , AB | Bantam Boys | 20 | 2:00pm | 10B |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 5B |
Sebastian Berube | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9A |
Sydney Bisgrove | Calgary, AB | 15-19 Girls | 30 | 2:00pm | 17A |
Wyatt Bishop | Dunmore , AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 4B |
Mike Bosanko | Cochrane , AB | Bantam Boys | 20 | 2:00pm | 10B |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10A |
Tobias Buffam | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 9B |
Connor Cameron | Calgary, AB | Junior Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Jade Carter | Calgary, AB | 15-19 Girls | 29 | 2:00pm | 16A |
Sam Cook | Calgary , AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 13A |
Roan Crowe | Claresholm, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 8B |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 5A |
Liam Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 13A |
Rhea Deo | Edmonton, AB | U15 Girls | 33 | 2:00pm | 18B |
Tom Dyack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9A |
Jackson Fabris | ROCKY VIEW COUNTY, AB | Bantam Boys | 23 | 2:00pm | 12 |
Cade Farrow | Cochrane , AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 13B |
Kye Fisher | Leduc, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Christian Flick | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 9B |
Aidan Fong | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Ryan Garbutt | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9A |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10A |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10A |
Jake Gococo | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 7B |
Jadyn Gracie | Calgary , AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 15A |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 11 | 2:00pm | 6 |
Brandon Gratton | Edmonton, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 3B |
Justin Gunderson | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 5A |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 4A |
Gavin Hawryluk | Calgary, AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 2B |
Zachary Haydamack | Rocky View County, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 5A |
Will Heavisides | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9A |
Gabriella Hodel | Calgary, AB | U15 Girls | 31 | 2:00pm | 17B |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Junior Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Tristan Howes | Lethbridge, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 11B |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 5B |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | U15 Girls | 32 | 2:00pm | 18A |
Rhys Hunt | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Tessa Ion | Calgary, AB | 15-19 Girls | 30 | 2:00pm | 17A |
Olivia Johnson | Calgary, AB | U15 Girls | 31 | 2:00pm | 17B |
Ryan Johnson | Calgary, AB | Bantam Boys | 23 | 2:00pm | 12 |
Brett Jones | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 9B |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Junior Boys | 9 | 2:00pm | 5A |
Saahil Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8A |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 2B |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3A |
Tyler Kidd | Calgary, AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 13B |
Hayden King | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3A |
Harrison Kiziak | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 13A |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Junior Boys | 11 | 2:00pm | 6 |
David Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 9B |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 7B |
Kye Krall | Calgary, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 4A |
Mason Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 26 | 2:00pm | 14 |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 13B |
Cameron Lailey | Calgary, AB | Bantam Boys | 23 | 2:00pm | 12 |
Branden Lailey | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8A |
Jeffrey Langford | Edmonton, AB | Bantam Boys | 21 | 2:00pm | 11A |
Chase Lassman | Parkland County, AB | Bantam Boys | 25 | 2:00pm | 13B |
Theo Lau | Edmonton, AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 11B |
Ben Lehmann | Calgary, AB | Junior Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Zach Lehmann | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8A |
Bradley Loewen | Calgary, AB | Bantam Boys | 21 | 2:00pm | 11A |
Payton Lofgren | Calgary, AB | U15 Girls | 31 | 2:00pm | 17B |
Bennett Love | Red Deer, AB | Peewee Boys | 27 | 2:00pm | 15B |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 8B |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Junior Boys | 11 | 2:00pm | 6 |
James McDade | Edmonton, AB | Junior Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Carter McDermid | Airdrie, AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 4B |
Seth Murphy | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 7B |
Kole Myhra | Calgary, AB | Bantam Boys | 23 | 2:00pm | 12 |
Massimo Naccarato | Edmonton, AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 2B |
Kyle Nasim | Calgary, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 3B |
Edie Nicholson | Calgary, AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 15A |
Sela Ogada | Calgary, AB | U15 Girls | 33 | 2:00pm | 18B |
Connor Olexson | Carseland, AB | Junior Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Carter Papp | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 8B |
Cooper Papp | Calgary , AB | Bantam Boys | 21 | 2:00pm | 11A |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 33 | 2:00pm | 18B |
Ethan Parkinson | Calgary, AB | Peewee Boys | 26 | 2:00pm | 14 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 3B |
Jadan Patel | Airdrie , AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 4B |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7A |
Mya Rowan | Sherwood Park, AB | 15-19 Girls | 29 | 2:00pm | 16A |
Gabrielle Roznicki | Calgary, AB | 15-19 Girls | 29 | 2:00pm | 16A |
Taryn Sanderson | Champion, AB | 15-19 Girls | 28 | 2:00pm | 15A |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | 15-19 Girls | 30 | 2:00pm | 17A |
Cody Schatzmann | Canmore, AB | Bantam Boys | 20 | 2:00pm | 10B |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Junior Boys | 10 | 2:00pm | 5B |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Junior Boys | 6 | 2:00pm | 3B |
Casey Sliva | Red Deer, AB | Bantam Boys | 24 | 2:00pm | 13A |
Trey Smith | Mossleigh, AB | Junior Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Junior Boys | 8 | 2:00pm | 4B |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 8B |
Chase Strang | Airdrie, AB | Peewee Boys | 27 | 2:00pm | 15B |
Lucas Sturgeon | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 27 | 2:00pm | 15B |
Alessandra Sundquist | Calgary, AB | U15 Girls | 32 | 2:00pm | 18A |
Brennan Tailfeathers | Lethbridge, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 4A |
Hannah Thomas | Calgary, AB | U15 Girls | 32 | 2:00pm | 18A |
Carter Timmerman | LeRoy, SK | Junior Boys | 5 | 2:00pm | 3A |
Solomon Tong | Heritage Pointe, AB | Peewee Boys | 26 | 2:00pm | 14 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10A |
Maddox Torrance | Lethbridge , AB | Bantam Boys | 22 | 2:00pm | 11B |
Braeden Van Dusen | Lethbridge, AB | Junior Boys | 7 | 2:00pm | 4A |
Trae Verjee | Calgary, AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Cash Verjee | Calgary, AB | Juvenile Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Jon Vinge | Calgary, AB | Junior Boys | 4 | 2:00pm | 2B |
Jackson Wesley | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8A |
Desmond White | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 7B |
Benson White | Calgary, AB | Peewee Boys | 26 | 2:00pm | 14 |
Reid Williamson | Olds , AB | Junior Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Junior Boys | 11 | 2:00pm | 6 |