March 21-22, 2022
Pitt Meadows, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Joshua Garrison | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 22 | 1:30pm | 12B |
Avery Myers | Victoria, BC | Junior Boys | 31 | 1:30pm | 18A |
Blake Reimer | Edmonton, AB | Junior Boys | 31 | 1:30pm | 18A |
Ashley Klimowicz | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3A |
Oliver Parlee | Langley, BC | Junior Boys | 30 | 1:30pm | 17B |
Tiger Wang | Langley, BC | Bantam Boys | 20 | 1:30pm | 11B |
Trevor Wong | Vancouver, BC | Bantam Boys | 17 | 1:30pm | 10A |
Henry Tran | Vancouver, BC | Bantam Boys | 17 | 1:30pm | 10A |
Mark (BingKang) Hou | Surrey, BC | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 7B |
Michael Xie | Victoria, BC | Bantam Boys | 18 | 1:30pm | 10B |
Danny Im | Langley, BC | Junior Boys | 32 | 1:30pm | 18B |
Hongzhao Xu | Vancouver, BC | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Jason Yu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Xurui (Jerry) Wang | Surrey, BC | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 9B |
Tina Jiang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 3B |
Ray Jia | Surrey, BC | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 8A |
Jason Zhang | Richmond , BC | Peewee Boys | 9 | 1:30pm | 5A |
Anya Cheng | Vancouver , BC | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Harry Yoon | Langley, BC | Juvenile Boys | 24 | 1:30pm | 14A |
Austin Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 24 | 1:30pm | 14A |
Mitchell Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 23 | 1:30pm | 13A |
David Krahn | Christina Lake, BC | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 12A |
Brian Shao | Vancouver , BC | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 7B |
Jenny Guo | West Vancouver , BC | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Zarian Rai | Surrey, BC | Juvenile Boys | 22 | 1:30pm | 12B |
Pu Cheng Jia | Port Moody, BC | Bantam Boys | 13 | 1:30pm | 7B |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Bantam Boys | 19 | 1:30pm | 11A |
Jack Jin | Port Moody, BC | Peewee Boys | 9 | 1:30pm | 5A |
Louis Chun | Port Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 29 | 1:30pm | 17A |
Jason Yang | Coquitlam , BC | Juvenile Boys | 28 | 1:30pm | 16B |
Ethan Langston | Langley, BC | Juvenile Boys | 25 | 1:30pm | 14B |
Elsa Wu | Maple Ridge , BC | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Kyle Ng | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 12A |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 27 | 1:30pm | 16A |
Daniel Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 27 | 1:30pm | 16A |
Jackson Wang | Surrey, BC | Peewee Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Sting Zhang | Victoria, BC | Bantam Boys | 19 | 1:30pm | 11A |
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 23 | 1:30pm | 13A |
Vala Balazadeh | Vancouver , BC | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 4A |
Olivia Zhang | Vancouver, BC | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Lukas Selander-Wendt | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 8A |
Matthew Milkowski | North Saanich, BC | Juvenile Boys | 26 | 1:30pm | 15A |
Kenneth Wang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 27 | 1:30pm | 16A |
Jasper Wang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 19 | 1:30pm | 11A |
Olina Ziqian Liang | Vancouver, BC | U15 Girls | 2 | 1:30pm | 1B |
Oscar Yu | West Vancouver, BC | Bantam Boys | 20 | 1:30pm | 11B |
Yoyo Wu | Surrey, BC | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 2B |
Noah Barnum | Kelowna, BC | Junior Boys | 31 | 1:30pm | 17B |
Zhehui (Hui) Yu | Burnaby, BC | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Honghao(Tyler) Cui | Delta, BC | Peewee Boys | 8 | 1:30pm | 4B |
Payton Maffioli | Grand Forks , BC | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 2B |
Kingston Ji | Coquitlam , BC | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 4A |
Shunkichi Yamamoto | Victoria, BC | Junior Boys | 32 | 1:30pm | 18B |
Tiger Yuanjun Liu | Surrey, BC | Peewee Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Markus Wu | Surrey, BC | Peewee Boys | 9 | 1:30pm | 5A |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 26 | 1:30pm | 15A |
Yu Chen (Vincent) Guo | Vancouver, BC | Bantam Boys | 18 | 1:30pm | 10B |
Jack Guo | West Vancouver , BC | Peewee Boys | 11 | 1:30pm | 6B |
Lucy Xi Lu | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 3B |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Bantam Boys | 18 | 1:30pm | 10B |
Haarjun Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 8 | 1:30pm | 4B |
Rose Zhiyan Chen | Langley, BC | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Levi Hallborg | Surrey, BC | Peewee Boys | 8 | 1:30pm | 4B |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Peewee Boys | 11 | 1:30pm | 6B |
Chelsie Ji | Coquitlam , BC | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Ryan LePrieur | Langley, BC | Bantam Boys | 20 | 1:30pm | 11B |
Manny Lalh | Nanaimo, BC | Juvenile Boys | 28 | 1:30pm | 16B |
Alfred Yeung | Burnaby, BC | Junior Boys | 30 | 1:30pm | 17B |
Connor Cameron | Calgary, AB | Junior Boys | 30 | 1:30pm | 17B |
Ethan Wang | Vancouver , BC | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 9B |
Kaden Phan | Vancouver, BC | Peewee Boys | 7 | 1:30pm | 4A |
Kye Nielsen | Surrey, BC | Juvenile Boys | 25 | 1:30pm | 14B |
Stephanie Shi | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3A |
Logan Hippsley | Surrey, BC | Juvenile Boys | 22 | 1:30pm | 12B |
Jeevyn Lotay | Burnaby, BC | Peewee Boys | 12 | 1:30pm | 7A |
George ZiHe Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 14 | 1:30pm | 8A |
Ethan Zhong | Surrey, BC | Peewee Boys | 12 | 1:30pm | 7A |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 26 | 1:30pm | 15A |
Sean Xie | Surrey, BC | Bantam Boys | 16 | 1:30pm | 9B |
Dimitri Vassilopoulos | Nanaimo, BC | Bantam Boys | 17 | 1:30pm | 10A |
Tiger Xie | Surrey, BC | Peewee Boys | 12 | 1:30pm | 7A |
Selina Kong | West Kelowna, BC | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3A |
Christos Vassilopoulos | Nanaimo, BC | Junior Boys | 32 | 1:30pm | 18B |
Eric Joo | Coquitlam, BC | Juvenile Boys | 28 | 1:30pm | 16B |
Xuanqi Wang | Kelowna, BC | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Nancy Liu | Surrey, BC | 15-19 Girls | 4 | 1:30pm | 2B |
Jason Yang | Victoria, BC | Juvenile Boys | 25 | 1:30pm | 14B |
Jessica Ng | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 3B |
Harley Liu | Burnaby, BC | Juvenile Boys | 24 | 1:30pm | 14A |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 12 | 1:30pm | 7A |
Terry (Yutai) Xie | Surrey, BC | Junior Boys | 31 | 1:30pm | 18A |
Yanzhi (Emma) Zhao | Surrey, BC | U15 Girls | 1 | 1:30pm | 1A |
Cadence Ko | Richmond, BC | 15-19 Girls | 5 | 1:30pm | 3A |
Curtis Liu | Richmond, BC | Bantam Boys | 15 | 1:30pm | 9A |
Brayden Ko | Richmond , BC | Peewee Boys | 10 | 1:30pm | 6A |
Clara Ding | White Rock, BC | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Ling Yu (Katherine) Hao | Burnaby, BC | 15-19 Girls | 6 | 1:30pm | 3B |
James Furber | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 21 | 1:30pm | 12A |
Andrew Hou | Vancouver, BC | Peewee Boys | 11 | 1:30pm | 6B |
Aidan Liu | Richmond, BC | Bantam Boys | 20 | 1:30pm | 11B |
Ian Choi | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 11 | 1:30pm | 6B |
Amy Lee | Langley, BC | U15 Girls | 3 | 1:30pm | 2A |
Stefan Wojdanski | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 23 | 1:30pm | 13A |
Matthew Wilson | Nanaimo, BC | Juvenile Boys | 29 | 1:30pm | 17A |