LOG IN
  User:   Pass:
Canada's most-played Junior Golf Tour

Canada's most-played Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

June 28-29, 2020
Georgetown, ON

Name City Division Round 2
Grp Tee Time H #
Connor Armstrong Puslinch, ON Bantam Boys 12 8:50am 1
Dougie Basadur St Catharines, ON Bantam Boys 15 9:20am 1
Peter Blazevic Mississauga, ON Junior Boys 4 7:30am 1
Sam Bollinger Oakville, ON Juvenile Boys 7 8:00am 1
Spidey Brent-Hurst Toronto, ON Juvenile Boys 8 8:10am 1
Bo Brown Mississauga, ON 15-19 Girls 21 10:20am 1
Kiefer Bulau Aurora, ON Junior Boys 6 7:50am 1
Angelina Cai Stouffville, ON U15 Girls 17 9:40am 1
Mya Chea Mississauga, ON 15-19 Girls 17 9:40am 1
Ryan T Chen North York, ON Juvenile Boys 10 8:30am 1
Kiana Chen North York, ON U15 Girls 22 10:30am 1
Lucas Chi Markham, ON Bantam Boys 15 9:20am 1
Greg Cleave Etobicoke, ON Juvenile Boys 1 7:00am 1
Luke Collins Waterloo, ON Juvenile Boys 9 8:20am 1
Charlie Cooper Caledonia, ON Junior Boys 3 7:20am 1
Curtis Coulson Guelph, ON Junior Boys 5 7:40am 1
Ben De Castro Toronto, ON Bantam Boys 14 9:10am 1
Ava Di Martino Orangeville, ON U15 Girls 22 10:30am 1
Michelle Ding Toronto, ON 15-19 Girls 18 9:50am 1
Ethan Fang Newmarket, ON Peewee Boys 12 8:50am 1
Charlie Giannantonio Mississauga, ON Junior Boys 1 7:00am 1
Jacqueline Giles Georgetown, ON 15-19 Girls 19 10:00am 1
Mitchell Grey Mississauga, ON Juvenile Boys 9 8:20am 1
Eddie Gu Aurora, ON Peewee Boys 12 8:50am 1
Andrew Gwilliams Bradford, ON Junior Boys 2 7:10am 1
Grace Halcrow Richmond Hill, ON 15-19 Girls 20 10:10am 1
Bennett Hawrelak London, ON Bantam Boys 14 9:10am 1
Patrick Holloway Stratford, ON Junior Boys 5 7:40am 1
Keira Hou Richmond Hill , ON 15-19 Girls 19 10:00am 1
Elian Infante Mississauga, ON Juvenile Boys 7 8:00am 1
Ethan Irvine Ancaster, ON Juvenile Boys 8 8:10am 1
Spencer Jackson Bracebridge, ON Juvenile Boys 9 8:20am 1
Ela Jones Kincardine , ON 15-19 Girls 16 9:30am 1
Yashin Kapadia Brampton, ON Junior Boys 3 7:20am 1
Hailey Katona Tilbury, ON 15-19 Girls 21 10:20am 1
Mekenna Kehoe Strathroy, ON 15-19 Girls 19 10:00am 1
Spencer Korol Burlington, ON Juvenile Boys 11 8:40am 1
Austin Kuiack London, ON Junior Boys 1 7:00am 1
Andrew Lee Mississauga, ON Bantam Boys 15 9:20am 1
Curtis Li Mississauga, ON Bantam Boys 13 9:00am 1
Nicholas Lin Toronto, ON Junior Boys 6 7:50am 1
Shauna Liu Maple, ON U15 Girls 22 10:30am 1
Matthew Lyons Aurora, ON Juvenile Boys 11 8:40am 1
Palmer Maksymuik Whitby, ON Junior Boys 4 7:30am 1
Tyler May Fergus, ON Juvenile Boys 10 8:30am 1
Gella McDaniel Toronto, ON 15-19 Girls 17 9:40am 1
Emily McKee Oakville, ON 15-19 Girls 18 9:50am 1
Kieran Moyle Snow Valley, ON Bantam Boys 14 9:10am 1
Alessandra Christine Nagayo Toronto, ON 15-19 Girls 21 10:20am 1
Dylan Norrey Oakville, ON Junior Boys 6 7:50am 1
Tara O'Connor Guelph, ON U15 Girls 23 10:40am 1
Kiefer Oomen-Danckert Mono, ON Juvenile Boys 10 8:30am 1
John Orlebar Springfield, ON Juvenile Boys 7 8:00am 1
Aiden Pavey Burlington, ON Bantam Boys 14 9:10am 1
Ethan Penny Innisfil, ON Junior Boys 3 7:20am 1
Skylar Plaskett Caledon, ON 15-19 Girls 16 9:30am 1
Dayton Price Mississauga , ON Junior Boys 5 7:40am 1
Myranda Quinton Burlington, ON 15-19 Girls 20 10:10am 1
Matteo Ramzan Whitby, ON Junior Boys 2 7:10am 1
Kavith Ranchagoda Richmond Hill, ON Junior Boys 4 7:30am 1
Zach Rolnick Thornhill, ON Juvenile Boys 1 7:00am 1
Rozlyn Rooke Milton, ON 15-19 Girls 19 10:00am 1
Andrew Rouble Wellesley, ON Juvenile Boys 10 8:30am 1
Caelan Sammy Ottawa, ON Junior Boys 2 7:10am 1
Gurmehar Sandhu Mississauga, ON 15-19 Girls 18 9:50am 1
Tyler Schaap Carlisle, ON Junior Boys 5 7:40am 1
Benjamin Secco London, ON Juvenile Boys 7 8:00am 1
Connor Sharpe Burlington, ON Junior Boys 4 7:30am 1
Ryan Somerville Aurora, ON Juvenile Boys 11 8:40am 1
Jameson Staab Kitchener, ON Bantam Boys 13 9:00am 1
Ethan Szabo St. George, ON Juvenile Boys 8 8:10am 1
Aidan Talent Brooklin, ON Bantam Boys 12 8:50am 1
Zachary Taus Mississauga, ON Junior Boys 2 7:10am 1
Ryan Vanderwerf London , ON Junior Boys 3 7:20am 1
Charlie Vokins Toronto, ON Bantam Boys 13 9:00am 1
Michael Weber Burlington, ON Junior Boys 6 7:50am 1
Sophie Weber Burlington, ON U15 Girls 17 9:40am 1
Dylan Weber Guelph, ON Juvenile Boys 9 8:20am 1
Sonya Weerasinghe Richmond Hill, ON 15-19 Girls 18 9:50am 1
Shu Wen North York , ON Bantam Boys 15 9:20am 1
Matthew Whitehead Cambridge , ON Juvenile Boys 8 8:10am 1
Dilshan Wirasinghe Oakville, ON Juvenile Boys 11 8:40am 1
Michelle Xing Richmond Hill, ON U15 Girls 23 10:40am 1
Alissa Xu Richmond Hill, ON 15-19 Girls 21 10:20am 1
Sarah Yang Oakville, ON U15 Girls 23 10:40am 1
Hana Yoshida Richmond Hill, ON 15-19 Girls 16 9:30am 1
Maggie Yu Richmond Hill, ON U15 Girls 22 10:30am 1
Annie Yu Richmond Hill, ON 15-19 Girls 20 10:10am 1
Karolyn Zeng Maple, ON 15-19 Girls 20 10:10am 1