August 10-11, 2020
Olds, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Matthew Alloway | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 1 |
Adam Amiri | Edmonton, AB | Junior Boys | 25 | 1:36pm | 1 |
Shay Anderson | Stettler, AB | Juvenile Boys | 20 | 12:51pm | 1 |
Mac Andrekson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 1 |
Ryan Antonishyn | Blackfalds, AB | Bantam Boys | 5 | 10:36am | 1 |
Zoe Banack | Yellowhead County, AB | 15-19 Girls | 8 | 11:03am | 1 |
Georgia Barr | Calgary, AB | 15-19 Girls | 13 | 11:48am | 1 |
Grace Bell | Calgary, AB | 15-19 Girls | 13 | 11:48am | 1 |
Sebastian Berube | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 1 |
Ned Booth | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 1 |
Jayden Brar | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 1 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 25 | 1:36pm | 1 |
Belle Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 11 | 11:30am | 1 |
Brooke Brezovski | St Albert, AB | 15-19 Girls | 13 | 11:48am | 1 |
Jenna Bruggeman | Edmonton, AB | 15-19 Girls | 12 | 11:39am | 1 |
Owen Bruins | Medicine Hat, AB | Bantam Boys | 5 | 10:36am | 1 |
Reid Casavant | Westlock, AB | Juvenile Boys | 20 | 12:51pm | 1 |
Lucas Challand | Rocky Mountain House, AB | Bantam Boys | 3 | 10:18am | 1 |
Jack Chidlaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 1 |
Sydney Chuong | Calgary, AB | U15 Girls | 9 | 11:12am | 1 |
Cayden Clark | St. Albert, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 1 |
Graysen Collins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 1 |
Emily Cornwall | Calgary, AB | 15-19 Girls | 13 | 11:48am | 1 |
Evan Couch | Spruce Grove, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 1 |
Ethan Couch | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 1 |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Brynne Davies | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 11:39am | 1 |
Macy Dela Rosa | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 11:30am | 1 |
Dalton Dingman | Oyen, AB | Junior Boys | 14 | 11:57am | 1 |
Brady Durkin | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 2 | 10:09am | 1 |
Sawyer Farris | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 1 |
Matthew Fleet | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 1 |
Ryker Flikinger | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 1 |
Aidan Fong | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:42pm | 1 |
Brooke Frerichs | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 11:39am | 1 |
Kane Gerrard | Red Deer County, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 1 |
Brandon Gratton | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:42pm | 1 |
Aaron Grist | Cranbrook , BC | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 1 |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 22 | 1:09pm | 1 |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Juvenile Boys | 22 | 1:09pm | 1 |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 1 |
Nolan House | Foothills, AB | Bantam Boys | 4 | 10:27am | 1 |
Aliyah Hull | Chestermere, AB | U15 Girls | 8 | 11:03am | 1 |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 10 | 11:21am | 1 |
Blake Ironside | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 10:18am | 1 |
Brett Jones | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 10:54am | 1 |
Aneesh Kaura | Calgary, AB | Juvenile Boys | 22 | 1:09pm | 1 |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 1 |
Joe Kelly | Innisfail, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 1 |
Sahaj Klair | Edmonton, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:42pm | 1 |
Ethan Korbyl | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 3 | 10:18am | 1 |
Kye Krall | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 12:33pm | 1 |
Jayla Kucy | Camrose, AB | U15 Girls | 10 | 11:21am | 1 |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 2 | 10:09am | 1 |
Olivia Leung | Calgary, AB | U15 Girls | 9 | 11:12am | 1 |
Ashton Leung | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Benjamin Lovrod | Grande Prairie, AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 1 |
Georgia MacKenzie | Calgary, AB | 15-19 Girls | 12 | 11:39am | 1 |
Alanna Makarchuk | Taber, AB | 15-19 Girls | 11 | 11:30am | 1 |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Bantam Boys | 6 | 10:45am | 1 |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 19 | 12:42pm | 1 |
Paxton Maxwell | Magrath, AB | Junior Boys | 25 | 1:36pm | 1 |
Saylar May | Rocky Mountain House , AB | U15 Girls | 9 | 11:12am | 1 |
Matthew Mayowski | Drayton Valley, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 1 |
Christopher McLarty | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 1 |
Jacob Natomagan | Sylvan Lake, AB | Peewee Boys | 1 | 10:00am | 1 |
Cassandra Ogden | Calgary, AB | 15-19 Girls | 8 | 11:03am | 1 |
Karson Ong-Padilla | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 1:18pm | 1 |
Eileen Park | Red Deer, AB | U15 Girls | 10 | 11:21am | 1 |
Caden Park | Springbank, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 1 |
Colin Pasitney | St. Paul , AB | Juvenile Boys | 22 | 1:09pm | 1 |
Brae Rogalczyk | Innisfail, AB | Peewee Boys | 2 | 10:09am | 1 |
River Rommens | High River, AB | Peewee Boys | 2 | 10:09am | 1 |
Gabrielle Roznicki | Calgary, AB | U15 Girls | 8 | 11:03am | 1 |
Cole Ruelling | Edmonton, AB | Junior Boys | 25 | 1:36pm | 1 |
Jaden Rusznak | Okotoks, AB | Bantam Boys | 6 | 10:45am | 1 |
Lucas Sadownyk | St. Albert, AB | Junior Boys | 24 | 1:27pm | 1 |
Aastha Savadatti | Calgary, AB | U15 Girls | 10 | 11:21am | 1 |
Jack Seeger | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 12:15pm | 1 |
Jace Shannon | Forestburg, AB | Juvenile Boys | 20 | 12:51pm | 1 |
Colby Sims | Rocky Mountain House, AB | Juvenile Boys | 15 | 12:06pm | 1 |
Iain Smiley | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 12:51pm | 1 |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Bantam Boys | 5 | 10:36am | 1 |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Juvenile Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Kenny Taylor | Edmonton, AB | Bantam Boys | 4 | 10:27am | 1 |
Josiah Tong | Heritage Pointe, AB | Bantam Boys | 6 | 10:45am | 1 |
Duncan Vicq | Calgary, AB | Bantam Boys | 3 | 10:18am | 1 |
Jack Vicq | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 10:27am | 1 |
Jon Vinge | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 12:24pm | 1 |
Tasha Wallace | Calgary, AB | 15-19 Girls | 11 | 11:30am | 1 |
Andrew Warnick | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 5 | 10:36am | 1 |
Matthew Workun | Sylvan Lake , AB | Juvenile Boys | 14 | 11:57am | 1 |
Rory Wutzke | Camrose, AB | Juvenile Boys | 21 | 1:00pm | 1 |
Kali Yeske | Calgary, AB | U15 Girls | 9 | 11:12am | 1 |
Kohen Yeske | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 10:45am | 1 |