June 20-21, 2020
Abbotsford, BC
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Jaxx Keeler | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 4 | 1:00pm | 1 |
Tyson Dyck | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:40pm | 1 |
Isaac Bedwell | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 5 | 1:10pm | 1 |
Hayden Lazeo | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Mac Smith | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 4 | 1:00pm | 1 |
Andrew Biggar | Abbotsford, BC | Junior Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
James Hull | Abbotsford, BC | Junior Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 1 |
Lucy Park | Abbotsford, BC | 15-19 Girls | 18 | 3:20pm | 1 |
Avery Biggar | Abbotsford, BC | 15-19 Girls | 17 | 3:10pm | 1 |
Dylan Comeau | Abbotsford, BC | Juvenile Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Emerson Bronsema | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 1 |
Ryan Burns | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 12 | 2:20pm | 1 |
Shelley Li | Burnaby, BC | U15 Girls | 15 | 2:50pm | 1 |
Matthew Cui | Burnaby, BC | Peewee Boys | 19 | 3:30pm | 1 |
Maxim McKenzie | Chilliwack, BC | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 1 |
Roy Baek | Coquitlam, BC | Bantam Boys | 12 | 2:20pm | 1 |
Jason Yang | Coquitlam , BC | Bantam Boys | 11 | 2:10pm | 1 |
Eric Bae | Coquitlam, BC | Peewee Boys | 20 | 3:40pm | 1 |
Lauren Nedo | Coquitlam, BC | 15-19 Girls | 14 | 2:40pm | 1 |
Jay Xu | Coquitlam , BC | Bantam Boys | 13 | 2:30pm | 1 |
Charlie Derrheim | Delta, BC | Bantam Boys | 13 | 2:30pm | 1 |
Jace Minni | Delta, BC | Junior Boys | 3 | 12:50pm | 1 |
Cooper Humphreys | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:40pm | 1 |
Cameron Bibby-Fox | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 4 | 1:00pm | 1 |
Maddox Holliday | Kelowna, BC | U15 Girls | 15 | 2:50pm | 1 |
Lachlan Bibby-Fox | Kelowna, BC | Bantam Boys | 9 | 1:50pm | 1 |
Annalise Stolzenberg | Langley, BC | U15 Girls | 15 | 2:50pm | 1 |
Riley Geiger | Langley, BC | Junior Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
Danny Im | Langley, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:40pm | 1 |
Jungwoo Park | Langley, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Soohan Park | Langley , BC | Peewee Boys | 21 | 3:50pm | 1 |
Sueah Park | Langley, BC | 15-19 Girls | 17 | 3:10pm | 1 |
Ryan You | Langley, BC | Junior Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Amy Lee | Langley, BC | U15 Girls | 16 | 3:00pm | 1 |
Emma Yang | Langley, BC | 15-19 Girls | 18 | 3:20pm | 1 |
Caleb Davies | Langley, BC | Juvenile Boys | 6 | 1:20pm | 1 |
John Paul Kahlert | Maple Ridge, BC | Junior Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
Tyson Valk | North Vancouver, BC | Peewee Boys | 19 | 3:30pm | 1 |
Logan Underwood | North Vancouver, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Jaden August | Pitt Meadows, BC | Peewee Boys | 21 | 3:50pm | 1 |
Yeji Kwon | Port Coquitlam, BC | U15 Girls | 16 | 3:00pm | 1 |
William Jee | Port Coquitlam, BC | Bantam Boys | 9 | 1:50pm | 1 |
Eric Li | Port Coquitlam, BC | Peewee Boys | 20 | 3:40pm | 1 |
Hayden Prive | Prince George, BC | Junior Boys | 2 | 12:40pm | 1 |
Daniel Xu | Richmond, BC | Juvenile Boys | 7 | 1:30pm | 1 |
Gavin Cameron | Richmond , BC | Juvenile Boys | 4 | 1:00pm | 1 |
Elise Liu | Richmond, BC | U15 Girls | 15 | 2:50pm | 1 |
Alex Zhang | Richmond, BC | Peewee Boys | 20 | 3:40pm | 1 |
Joshua Ince | Surrey, BC | Bantam Boys | 12 | 2:20pm | 1 |
Ella Scabar | Surrey, BC | 15-19 Girls | 14 | 2:40pm | 1 |
Harvey Liu | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 2:10pm | 1 |
Noah Karlgren | Surrey, BC | Juvenile Boys | 5 | 1:10pm | 1 |
Tristan Jackman | Surrey, BC | Bantam Boys | 11 | 2:10pm | 1 |
Jordan Reyes | Surrey, BC | Juvenile Boys | 6 | 1:20pm | 1 |
Sukhraj Singh Gill | Surrey, BC | Peewee Boys | 21 | 3:50pm | 1 |
Skylor Taylor | Surrey, BC | Juvenile Boys | 5 | 1:10pm | 1 |
Bailey Bjornson | Surrey, BC | Junior Boys | 3 | 12:50pm | 1 |
Mehar Singh Bajwa | Surrey, BC | Juvenile Boys | 1 | 12:30pm | 1 |
Stephanie Shi | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 17 | 3:10pm | 1 |
Nathan Szpakowicz | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 2:30pm | 1 |
Hyunjun Lee | Vancouver, BC | Bantam Boys | 12 | 2:20pm | 1 |
Yurun (Jerry) Feng | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 1:50pm | 1 |
Jerry Li | Vancouver, BC | Peewee Boys | 20 | 3:40pm | 1 |
Jim (ChengZe) Zhu | Vancouver, BC | Peewee Boys | 21 | 3:50pm | 1 |
Anna Huang | Vancouver, BC | U15 Girls | 16 | 3:00pm | 1 |
Jacob Knoblauch | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 5 | 1:10pm | 1 |
Ethan Zeng | Vancouver, BC | Peewee Boys | 19 | 3:30pm | 1 |
George (JiaYu) Zhou | Vancouver, BC | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 1 |
Riley Lai | Vancouver, BC | Junior Boys | 3 | 12:50pm | 1 |
Jessica Ng | Vancouver, BC | 15-19 Girls | 18 | 3:20pm | 1 |
Aaron Huang | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 1:20pm | 1 |
Tiger Zhao | Vancouver, BC | Peewee Boys | 19 | 3:30pm | 1 |
Lucas Lai | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 6 | 1:20pm | 1 |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Bantam Boys | 11 | 2:10pm | 1 |
Justin Li | Vancouver, BC | Bantam Boys | 9 | 1:50pm | 1 |
Michelle Liu | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 18 | 3:20pm | 1 |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Bantam Boys | 13 | 2:30pm | 1 |
Aida Zhou | West Vancouver, BC | U15 Girls | 14 | 2:40pm | 1 |
Yixuan Li | West Vancouver , BC | U15 Girls | 14 | 2:40pm | 1 |
Claudia Zhang | West Vancouver, BC | U15 Girls | 16 | 3:00pm | 1 |
Stewart Walker | Whistler, BC | Juvenile Boys | 8 | 1:40pm | 1 |