LOG IN
  User:   Pass:
Canada's most-played Junior Golf Tour

Canada's most-played Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

November 7-10, 2019
Kissimmee, FL

Name City Division Round 3
Grp Tee Time H #
Connor Ackroyd St. Albert, AB Collegiate 28 8:00am 18B
Lachlan Allerton Winnipeg, MB Junior Boys 23 8:00am 15A
Ryan Austin Surrey, BC Collegiate 27 8:00am 18A
Julien Babineau Dieppe, NB Juvenile Boys 13 8:00am 9A
Ben Bagley Canmore, AB Juvenile Boys 13 8:00am 9A
Georgia Barr Calgary, AB 15-19 Girls 10 8:00am 7A
Cole Bergheim Red Deer, AB Juvenile Boys 18 8:00am 11B
Cole Bernard Truro, NS Junior Boys 21 8:00am 14A
Dade Bernatchez Sucker River, SK Peewee Boys 1 8:00am 1A
Madelin Boyd Oshawa, ON 15-19 Girls 9 8:00am 6A
Sam Bratvold Medicine Hat, AB Junior Boys 22 8:00am 14B
Jayson Bugera Calgary, AB Junior Boys 20 8:00am 13A
Kiefer Bulau King City, ON Junior Boys 26 8:00am 17B
Zach Burt Guelph, ON Junior Boys 25 8:00am 17A
Owen Canavan Hammonds Plains, NS Juvenile Boys 14 8:00am 9B
Denby Carswell Burnaby, BC Juvenile Boys 17 8:00am 11A
Nathan Clow Fall River, NS Juvenile Boys 12 8:00am 8B
Charlie Cooper Caledonia, ON Junior Boys 24 8:00am 16A
Patrick Cormier Dieppe, NB Junior Boys 23 8:00am 15A
Emily Cornwall Calgary, AB 15-19 Girls 8 8:00am 5B
Peyton Costabile Ayr, ON 15-19 Girls 10 8:00am 7A
Derek D'Ortenzio Caledonia, ON Junior Boys 21 8:00am 14A
Thomas Danielson Saskatoon, SK Bantam Boys 5 8:00am 3A
Ben De Castro Toronto, ON Bantam Boys 4 8:00am 2B
Mitchell Desjarlais Sherwood Park, AB Collegiate 27 8:00am 18A
Noah Fiks Winnipeg, MB Juvenile Boys 17 8:00am 11A
Hudson Forward Enfield, NS Bantam Boys 1 8:00am 1A
Logan Forward Enfield, NS Juvenile Boys 16 8:00am 10B
Sarah Gallagher Burlington, ON 15-19 Girls 11 8:00am 8A
Riley Geiger Langley, BC Junior Boys 22 8:00am 14B
Elaine Giantsopoulos Richmond Hill, ON 15-19 Girls 8 8:00am 5B
Dane Giesbrecht Warman, SK Peewee Boys 3 8:00am 2A
Logan Graf Sylvan Lake, AB Juvenile Boys 18 8:00am 11B
Andrew Gwilliams Bradford, ON Juvenile Boys 19 8:00am 12A
Emma Hansen Burlington, ON U15 Girls 6 8:00am 4A
Christian Hansen Okotoks, AB Juvenile Boys 15 8:00am 10A
Ryden Hargreaves Brandon, MB Junior Boys 25 8:00am 17A
Gabrielle Harrison London, ON 15-19 Girls 8 8:00am 5B
Elias Haukeness Buena Vista, SK Peewee Boys 1 8:00am 1A
Zachary Haydamack Rocky View County, AB Juvenile Boys 15 8:00am 10A
Darien Herlick Weyburn, SK Bantam Boys 4 8:00am 2B
Peter Hlushak Spruce Grove, AB Peewee Boys 2 8:00am 1B
Ryan Hodgins Medicine Hat, AB Junior Boys 25 8:00am 17A
Aaron Huang Vancouver, BC Bantam Boys 5 8:00am 3A
Anna Huang Vancouver, BC U15 Girls 7 8:00am 5A
Cooper Humphreys Kelowna, BC Juvenile Boys 18 8:00am 11B
Adam Husli Regina, SK Junior Boys 22 8:00am 14B
Gavin Ives Middle Sackville, NS Juvenile Boys 14 8:00am 9B
Cole Jenkins Prince Albert, SK Junior Boys 21 8:00am 14A
Carter Johnson Winnipeg, MB Junior Boys 20 8:00am 13A
Brett Jones Calgary, AB Bantam Boys 4 8:00am 2B
Davide Kaiser Kelowna, BC Collegiate 28 8:00am 18B
Yashin Kapadia Brampton, ON Junior Boys 23 8:00am 15A
Max Kleban Squamish, BC Junior Boys 20 8:00am 13A
Spencer Korol Burlington, ON Bantam Boys 4 8:00am 2B
Ella Kozak Yorkton, SK U15 Girls 7 8:00am 5A
Kye Krall Calgary, AB Juvenile Boys 12 8:00am 8B
Braxton Kuntz Winnipeg, MB Juvenile Boys 19 8:00am 12A
Connor Kurysh Spruce Grove, AB Junior Boys 20 8:00am 13A
Riley Lai Vancouver, BC Junior Boys 25 8:00am 17A
Nicolas-Guy Landry Calgary, AB Junior Boys 26 8:00am 17B
Erin Lee Langley, BC 15-19 Girls 11 8:00am 8A
Michael Li Vancouver, BC Peewee Boys 3 8:00am 2A
Emil Liddell Vancouver, BC Peewee Boys 3 8:00am 2A
Cooper Lindberg Calgary, AB Juvenile Boys 19 8:00am 12A
Elise Liu Richmond, BC U15 Girls 7 8:00am 5A
Luna Lu Burnaby, BC 15-19 Girls 11 8:00am 8A
Georgia MacKenzie Calgary, AB 15-19 Girls 9 8:00am 6A
Jacob Magee Calgary, AB Collegiate 27 8:00am 18A
Kyle Mayner Kelowna, BC Juvenile Boys 15 8:00am 10A
Tommy McKenzie Calgary, AB Juvenile Boys 18 8:00am 11B
Keighton McNab Saskatoon, SK Collegiate 28 8:00am 18B
Matthew Medhurst North York, ON Collegiate 27 8:00am 18A
Patrick Miller Calgary, AB Junior Boys 22 8:00am 14B
Colton Moscato Calgary, AB Junior Boys 21 8:00am 14A
Spence Mott Brandon, MB Peewee Boys 2 8:00am 1B
Autumn Neiszner Regina, SK 15-19 Girls 10 8:00am 7A
Madison Ouellette Amaranth , ON 15-19 Girls 9 8:00am 6A
Noah Parent Prince Albert, SK Junior Boys 24 8:00am 16A
Aiden Pavey Burlington, ON Peewee Boys 2 8:00am 1B
Chase Pochylko Saskatoon, SK Juvenile Boys 16 8:00am 10B
Hayden Prive Prince George, BC Junior Boys 24 8:00am 16A
Max Regier Saskatoon, SK Bantam Boys 5 8:00am 3A
Nicholas Rimmer Edmonton, AB Junior Boys 26 8:00am 17B
Parker Riou Strathmore, AB Peewee Boys 2 8:00am 1B
Trey Ross Winnipeg, MB Juvenile Boys 16 8:00am 10B
Christian Rotundo Thorold, ON Juvenile Boys 12 8:00am 8B
Marc Salnek Toronto , ON Juvenile Boys 13 8:00am 9A
Tyler Schaap Carlisle, ON Junior Boys 24 8:00am 16A
Connor Sharpe Burlington, ON Juvenile Boys 12 8:00am 8B
Dakota Smith Edmonton, AB Collegiate 28 8:00am 18B
Ryan Somerville Aurora, ON Juvenile Boys 17 8:00am 11A
Neel Soni Winnipeg, MB Junior Boys 26 8:00am 17B
Lydia St-Pierre LĂ©vis, QC U15 Girls 7 8:00am 5A
Peyton Stahl Priddis Greens, AB Peewee Boys 3 8:00am 2A
Bradin Stahl Priddis Greens , AB Juvenile Boys 16 8:00am 10B
Annalise Stolzenberg Langley, BC U15 Girls 6 8:00am 4A
Alex Swinnerton Saskatoon, SK Juvenile Boys 15 8:00am 10A
Daniel Thomas Calgary, AB Junior Boys 23 8:00am 15A
Ryan Vanderwerf London , ON Juvenile Boys 14 8:00am 9B
Ryan Vest Vernon, BC Bantam Boys 5 8:00am 3A
Michael Weber Burlington, ON Juvenile Boys 17 8:00am 11A
Ella Weber Burlington, ON 15-19 Girls 10 8:00am 7A
Evan Wee Richmond Hill, ON Bantam Boys 1 8:00am 1A
Kayden White Kitchener, ON Juvenile Boys 13 8:00am 9A
Ethan WIlson St Albert, AB Juvenile Boys 14 8:00am 9B
Hana Yoshida Richmond Hill, ON 15-19 Girls 9 8:00am 6A
Karolyn Zeng Maple, ON U15 Girls 6 8:00am 4A
Kelly Zhao North York, ON 15-19 Girls 11 8:00am 8A
Andre Zhu Richmond Hill, ON Juvenile Boys 19 8:00am 12A