LOG IN
  User:   Pass:
Canada's most-played Junior Golf Tour

Canada's most-played Junior Golf Tour

The Road to College Golf, run exclusively by PGA Professionals

Tee Times

November 7-10, 2019
Kissimmee, FL

Name City Division Round 3
Grp Tee Time H #
Andre Zhu Richmond Hill, ON Juvenile Boys 19 8:00am 12A
Kelly Zhao North York, ON 15-19 Girls 11 8:00am 8A
Karolyn Zeng Maple, ON U15 Girls 6 8:00am 4A
Hana Yoshida Richmond Hill, ON 15-19 Girls 9 8:00am 6A
Ethan Wilson St Albert, AB Juvenile Boys 14 8:00am 9B
Kayden White Kitchener, ON Juvenile Boys 13 8:00am 9A
Evan Wee Richmond Hill, ON Bantam Boys 1 8:00am 1A
Ella Weber Burlington, ON 15-19 Girls 10 8:00am 7A
Michael Weber Burlington, ON Juvenile Boys 17 8:00am 11A
Ryan Vest Vernon, BC Bantam Boys 5 8:00am 3A
Ryan Vanderwerf London , ON Juvenile Boys 14 8:00am 9B
Daniel Thomas Calgary, AB Junior Boys 23 8:00am 15A
Alex Swinnerton Saskatoon, SK Juvenile Boys 15 8:00am 10A
Annalise Stolzenberg Langley, BC U15 Girls 6 8:00am 4A
Bradin Stahl Priddis Greens , AB Juvenile Boys 16 8:00am 10B
Peyton Stahl Priddis Greens, AB Peewee Boys 3 8:00am 2A
Lydia St-Pierre Lévis, QC U15 Girls 7 8:00am 5A
Neel Soni Winnipeg, MB Junior Boys 26 8:00am 17B
Ryan Somerville Aurora, ON Juvenile Boys 17 8:00am 11A
Dakota Smith Edmonton, AB Collegiate 28 8:00am 18B
Connor Sharpe Burlington, ON Juvenile Boys 12 8:00am 8B
Tyler Schaap Carlisle, ON Junior Boys 24 8:00am 16A
Marc Salnek Toronto , ON Juvenile Boys 13 8:00am 9A
Christian Rotundo Thorold, ON Juvenile Boys 12 8:00am 8B
Trey Ross Winnipeg, MB Juvenile Boys 16 8:00am 10B
Parker Riou Strathmore, AB Peewee Boys 2 8:00am 1B
Nicholas Rimmer Edmonton, AB Junior Boys 26 8:00am 17B
Max Regier Saskatoon, SK Bantam Boys 5 8:00am 3A
Hayden Prive Prince George, BC Junior Boys 24 8:00am 16A
Chase Pochylko Saskatoon, SK Juvenile Boys 16 8:00am 10B
Aiden Pavey Burlington, ON Peewee Boys 2 8:00am 1B
Noah Parent Prince Albert, SK Junior Boys 24 8:00am 16A
Madison Ouellette Amaranth , ON 15-19 Girls 9 8:00am 6A
Autumn Neiszner Regina, SK 15-19 Girls 10 8:00am 7A
Spence Mott Brandon, MB Peewee Boys 2 8:00am 1B
Colton Moscato Calgary, AB Junior Boys 21 8:00am 14A
Patrick Miller Calgary, AB Junior Boys 22 8:00am 14B
Matthew Medhurst North York, ON Collegiate 27 8:00am 18A
Keighton McNab Saskatoon, SK Collegiate 28 8:00am 18B
Tommy McKenzie Calgary, AB Juvenile Boys 18 8:00am 11B
Kyle Mayner Kelowna, BC Juvenile Boys 15 8:00am 10A
Jacob Magee Calgary, AB Collegiate 27 8:00am 18A
Georgia MacKenzie Calgary, AB 15-19 Girls 9 8:00am 6A
Luna Lu Burnaby, BC 15-19 Girls 11 8:00am 8A
Elise Liu Richmond, BC U15 Girls 7 8:00am 5A
Cooper Lindberg Calgary, AB Juvenile Boys 19 8:00am 12A
Emil Liddell Vancouver, BC Peewee Boys 3 8:00am 2A
Michael(Zhonglong) Li Vancouver, BC Peewee Boys 3 8:00am 2A
Erin Lee Langley, BC 15-19 Girls 11 8:00am 8A
Nicolas-Guy Landry Calgary, AB Junior Boys 26 8:00am 17B
Riley Lai Vancouver, BC Junior Boys 25 8:00am 17A
Connor Kurysh Spruce Grove, AB Junior Boys 20 8:00am 13A
Braxton Kuntz Winnipeg, MB Juvenile Boys 19 8:00am 12A
Kye Krall Calgary, AB Juvenile Boys 12 8:00am 8B
Ella Kozak Yorkton, SK U15 Girls 7 8:00am 5A
Spencer Korol Burlington, ON Bantam Boys 4 8:00am 2B
Max Kleban Squamish, BC Junior Boys 20 8:00am 13A
Yashin Kapadia Brampton, ON Junior Boys 23 8:00am 15A
Davide Kaiser Kelowna, BC Collegiate 28 8:00am 18B
Brett Jones Calgary, AB Bantam Boys 4 8:00am 2B
Carter Johnson Winnipeg, MB Junior Boys 20 8:00am 13A
Cole Jenkins Prince Albert, SK Junior Boys 21 8:00am 14A
Gavin Ives Middle Sackville, NS Juvenile Boys 14 8:00am 9B
Adam Husli Regina, SK Junior Boys 22 8:00am 14B
Cooper Humphreys Kelowna, BC Juvenile Boys 18 8:00am 11B
Anna Huang Vancouver, BC U15 Girls 7 8:00am 5A
Aaron Huang Vancouver, BC Bantam Boys 5 8:00am 3A
Ryan Hodgins Medicine Hat, AB Junior Boys 25 8:00am 17A
Peter Hlushak Spruce Grove, AB Peewee Boys 2 8:00am 1B
Darien Herlick Weyburn, SK Bantam Boys 4 8:00am 2B
Zachary Haydamack Rocky View County, AB Juvenile Boys 15 8:00am 10A
Elias Haukeness Buena Vista, SK Peewee Boys 1 8:00am 1A
Gabrielle Harrison London, ON 15-19 Girls 8 8:00am 5B
Ryden Hargreaves Brandon, MB Junior Boys 25 8:00am 17A
Emma Hansen Burlington, ON U15 Girls 6 8:00am 4A
Christian Hansen Okotoks, AB Juvenile Boys 15 8:00am 10A
Andrew Gwilliams Bradford, ON Juvenile Boys 19 8:00am 12A
Logan Graf Sylvan Lake, AB Juvenile Boys 18 8:00am 11B
Dane Giesbrecht Warman, SK Peewee Boys 3 8:00am 2A
Elaine Giantsopoulos Richmond Hill, ON 15-19 Girls 8 8:00am 5B
Riley Geiger Langley, BC Junior Boys 22 8:00am 14B
Sarah Gallagher Burlington, ON 15-19 Girls 11 8:00am 8A
Logan Forward Enfield, NS Juvenile Boys 16 8:00am 10B
Hudson Forward Enfield, NS Bantam Boys 1 8:00am 1A
Noah Fiks Winnipeg, MB Juvenile Boys 17 8:00am 11A
Mitchell Desjarlais Sherwood Park, AB Collegiate 27 8:00am 18A
Ben De Castro Toronto, ON Bantam Boys 4 8:00am 2B
Thomas Danielson Saskatoon, SK Bantam Boys 5 8:00am 3A
Derek D'Ortenzio Caledonia, ON Junior Boys 21 8:00am 14A
Peyton Costabile Ayr, ON 15-19 Girls 10 8:00am 7A
Emily Cornwall Calgary, AB 15-19 Girls 8 8:00am 5B
Patrick Cormier Dieppe, NB Junior Boys 23 8:00am 15A
Charlie Cooper Caledonia, ON Junior Boys 24 8:00am 16A
Nathan Clow Fall River, NS Juvenile Boys 12 8:00am 8B
Denby Carswell Burnaby, BC Juvenile Boys 17 8:00am 11A
Owen Canavan Hammonds Plains, NS Juvenile Boys 14 8:00am 9B
Zach Burt Guelph, ON Junior Boys 25 8:00am 17A
Kiefer Bulau Aurora, ON Junior Boys 26 8:00am 17B
Jayson Bugera Calgary, AB Junior Boys 20 8:00am 13A
Sam Bratvold Medicine Hat, AB Junior Boys 22 8:00am 14B
Madelin Boyd Oshawa, ON 15-19 Girls 9 8:00am 6A
Dade Bernatchez Sucker River, SK Peewee Boys 1 8:00am 1A
Cole Bernard Truro, NS Junior Boys 21 8:00am 14A
Cole Bergheim Red Deer, AB Juvenile Boys 18 8:00am 11B
Georgia Barr Calgary, AB 15-19 Girls 10 8:00am 7A
Ben Bagley Canmore, AB Juvenile Boys 13 8:00am 9A
Julien Babineau Dieppe, NB Juvenile Boys 13 8:00am 9A
Ryan Austin Surrey, BC Collegiate 27 8:00am 18A
Lachlan Allerton Winnipeg, MB Junior Boys 23 8:00am 15A
Connor Ackroyd St. Albert, AB Collegiate 28 8:00am 18B