July 27-28, 2019
Carlisle, ON
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Matthew Medhurst | North York, ON | Collegiate | 12 | 12:22pm | 1 |
Melissa Gabriele | Mississauga, ON | Collegiate | 12 | 12:22pm | 1 |
Lucas Patton | Waterloo, ON | Collegiate | 12 | 12:22pm | 1 |
Yashin Kapadia | Brampton, ON | Junior Boys | 11 | 12:15pm | 1 |
Kevin Frehner | London, ON | Junior Boys | 11 | 12:15pm | 1 |
Krtin Udith | Thornhill, ON | Junior Boys | 10 | 12:07pm | 1 |
Jacob Kinsella | Toronto, ON | Junior Boys | 10 | 12:07pm | 1 |
Tyler Schaap | Carlisle, ON | Junior Boys | 11 | 12:15pm | 1 |
Elian Infante | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:00pm | 1 |
Jaden Raad | Burlington, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:45am | 1 |
Charlie Prins | Burlington, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:30am | 1 |
Ryan Vanderwerf | London , ON | Juvenile Boys | 8 | 11:52am | 1 |
Jacob Makey | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 10 | 12:07pm | 1 |
Spidey Brent-Hurst | Toronto, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:37am | 1 |
Tyler May | Fergus, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:00pm | 1 |
Kayden White | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:45am | 1 |
Alex Zamuner | Oakville, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:30am | 1 |
Zach Burt | Guelph, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:52am | 1 |
Logan Hackney | Strathroy, ON | Juvenile Boys | 5 | 11:30am | 1 |
Vick Gu | Markham, ON | Juvenile Boys | 9 | 12:00pm | 1 |
Aiden Shah | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 8 | 11:52am | 1 |
Charlie Giannantonio | Mississauga, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:37am | 1 |
Charlie Cooper | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 7 | 11:45am | 1 |
Ethan Szabo | St. George, ON | Juvenile Boys | 6 | 11:37am | 1 |
Spencer Korol | Burlington, ON | Bantam Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Rhys LePoidevin-Jolly | Etobicoke, ON | Bantam Boys | 2 | 11:07am | 1 |
Andreas Diogenous | Cambridge, ON | Bantam Boys | 4 | 11:22am | 1 |
Cole Nesbitt | Burlington , ON | Bantam Boys | 4 | 11:22am | 1 |
Cayden Kwan | Unionville , ON | Bantam Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Matteo Rocco | Toronto, ON | Bantam Boys | 4 | 11:22am | 1 |
Leonardo Pellegrino | Guelph, ON | Bantam Boys | 2 | 11:07am | 1 |
Matthew Javier | Toronto, ON | Bantam Boys | 3 | 11:15am | 1 |
Evan Wee | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Alex Stone | Burlington, ON | Peewee Boys | 1 | 11:00am | 1 |
Rozlyn Rooke | Milton, ON | 15-19 Girls | 16 | 12:52pm | 1 |
Brooke Bischoff | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 16 | 12:52pm | 1 |
Gabrielle Harrison | London, ON | 15-19 Girls | 16 | 12:52pm | 1 |
Elaine Giantsopoulos | Richmond Hill, ON | 15-19 Girls | 16 | 12:52pm | 1 |
Kaitlyn Ellis | Oakville, ON | U15 Girls | 15 | 12:45pm | 1 |
Kelly Zhao | North York, ON | U15 Girls | 15 | 12:45pm | 1 |
Fiona Kerr | Waterdown, ON | U15 Girls | 13 | 12:30pm | 1 |
Bruna Carvalho | Oakville, ON | U15 Girls | 13 | 12:30pm | 1 |
Shauna Liu | Maple, ON | U15 Girls | 14 | 12:37pm | 1 |
Emma Hansen | Burlington, ON | U15 Girls | 14 | 12:37pm | 1 |
Jamie Roslyn Camero | Dubai, UAE, XX | U15 Girls | 15 | 12:45pm | 1 |
Tara O'Connor | Guelph, ON | U15 Girls | 15 | 12:45pm | 1 |
Emily Yang | Oakville, ON | U15 Girls | 14 | 12:37pm | 1 |