June 22-23, 2019
Swift Current, SK
Name | City | Division | Round 1 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Joshua Babcock | Regina, SK | Junior Boys | 2 | 9:08am | 1 |
Carter Bell | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 14 | 10:36am | 1 |
Charlie Belton | Pense, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Peewee Boys | 17 | 10:52am | 1 |
Will Blake | Regina, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 3 | 9:16am | 1 |
Gaige Calkins | Swift Current , SK | Junior Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 17 | 10:52am | 1 |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 13 | 10:28am | 1 |
Kaden Clifton | Regina, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Bantam Boys | 15 | 10:44am | 1 |
Luke Cote | Regina, SK | Bantam Boys | 12 | 10:20am | 1 |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Junior Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Davis Czuy | Warman, SK | Junior Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 15 | 10:44am | 1 |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Junior Boys | 2 | 9:08am | 1 |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Junior Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Junior Boys | 2 | 9:08am | 1 |
Elias Haukeness | Buena Vista, SK | Peewee Boys | 18 | 11:00am | 1 |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Bantam Boys | 12 | 10:20am | 1 |
Jack Hodson | Riverside Estates, SK | Juvenile Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Lucas Hughes | Weyburn, SK | Bantam Boys | 13 | 10:28am | 1 |
Adam Husli | Regina, SK | Junior Boys | 6 | 9:40am | 1 |
Cole Jenkins | Prince Albert, SK | Junior Boys | 4 | 9:24am | 1 |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Juvenile Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Jacob Kydd | Regina, SK | Junior Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Bantam Boys | 15 | 10:44am | 1 |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Junior Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Hudson Malinoski | Saskatoon , SK | Juvenile Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Ryan McCleary | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 3 | 9:16am | 1 |
Autumn Neiszner | Regina, SK | 15-19 Girls | 9 | 10:04am | 1 |
Solomon Ness | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 14 | 10:36am | 1 |
Kerrick Norrie Asquith | Lethbridge , AB | Peewee Boys | 18 | 11:00am | 1 |
James Ogle | Assiniboia, SK | Bantam Boys | 14 | 10:36am | 1 |
Noah Parent | Prince Albert, SK | Junior Boys | 3 | 9:16am | 1 |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 7 | 9:48am | 1 |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 12 | 10:20am | 1 |
Jacob Semchuk | Regina, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Aidan Shanks | Regina, SK | Juvenile Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Drayjon Sparvier | Regina Ochapowace First Nation, SK | Juvenile Boys | 10 | 10:12am | 1 |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 13 | 10:28am | 1 |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Junior Boys | 5 | 9:32am | 1 |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Juvenile Boys | 8 | 9:56am | 1 |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Junior Boys | 1 | 9:00am | 1 |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 9 | 10:04am | 1 |
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Peewee Boys | 18 | 11:00am | 1 |