May 19-20, 2019
Banff, AB
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Connor Ackroyd | St. Albert, AB | Collegiate | 27 | 2:00pm | 16B |
Leyton Arthur | Calgary, AB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Bridger Atkinson | High River, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Nico Aulicino | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Ben Bagley | Canmore, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8B |
Kennedy Bailey-Borges | Sherwood Park, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Georgia Barr | Calgary, AB | U15 Girls | 29 | 2:00pm | 17B |
Jarrett Bossert | Fort Saskatchewan, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14A |
Jaden Bradshaw | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10B |
Taylor Bright | Edmonton, AB | Collegiate | 26 | 2:00pm | 16A |
Tate Bruggeman | Edmonton, AB | Peewee Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Alexandrea Brunner | Osoyoos, BC | 15-19 Girls | 31 | 2:00pm | 18B |
Jayson Bugera | Calgary, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11A |
Reid Casavant | Westlock, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11A |
Carter Code | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Graysen Collins | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Nolan Collins | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Cole Cooper | Calgary , AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7B |
Owen Crockett | Abbotsford, BC | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Connor Czirjak | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Ryan Dand | Calgary, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 12B |
Macy Dela Rosa | Calgary, AB | U15 Girls | 28 | 2:00pm | 17A |
Aydan Desjarlais | Cold Lake , AB | Junior Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Kristine Dixon | Calgary, AB | 15-19 Girls | 30 | 2:00pm | 18A |
Nathan Douglas | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Michael Dumont | Airdrie , AB | Collegiate | 26 | 2:00pm | 16A |
Liam Findlay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Jackson Findlay | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 13A |
Matthew Fleet | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Kylin Fraser | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Taylor Frei | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8B |
Charlie Gillespie | Calgary, AB | Peewee Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Ryan Gillis | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Charlie Gingras | Calgary, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8B |
Tyson Gross | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9A |
Sebastien Hannan | Canmore, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Zachary Haydamack | Rocky View County, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Brio Hempstead | Banff, AB | U15 Girls | 29 | 2:00pm | 17B |
Peter Hlushak | Spruce Grove, AB | Peewee Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Easton Hopkins | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Nolan House | Foothills, AB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Ethan Howes | Fort Saskatchewan, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Cooper Humphreys | Kelowna, BC | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Tessa Ion | Calgary, AB | U15 Girls | 28 | 2:00pm | 17A |
Noah Jina | Calgary, AB | Juvenile Boys | 11 | 2:00pm | 7A |
Brett Jones | Calgary, AB | Peewee Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Cooper Joy | Wainwright , AB | Bantam Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Davide Kaiser | Kelowna, BC | Collegiate | 27 | 2:00pm | 16B |
Kole Keenas | Wheatland County, AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Tyson Klinot | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10B |
Aiden Koch | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7B |
Jaiden Koonar | Calgary, AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Natasha Kozlowski | Prince George, BC | 15-19 Girls | 31 | 2:00pm | 18B |
Kye Krall | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Connor Kurysh | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 12B |
Lyndon Kuryvial | Taber, AB | Peewee Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Branden Lailey | Calgary, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Nicolas-Guy Landry | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Cooper Lindberg | Calgary, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10B |
Georgia MacKenzie | Calgary, AB | 15-19 Girls | 30 | 2:00pm | 18A |
Tate MacKenzie | Calgary, AB | Peewee Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 27 | 2:00pm | 16B |
Jessica Mahfoud | Calgary , AB | U15 Girls | 28 | 2:00pm | 17A |
Alex Makarchuk | Taber, AB | Bantam Boys | 6 | 2:00pm | 4A |
Connor Maloney | Calgary, AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14A |
Spence Matson | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 17 | 2:00pm | 10A |
Kyle Mayner | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9B |
Oakley Mayner | Kelowna, BC | Peewee Boys | 3 | 2:00pm | 2A |
Keegan McKay | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9A |
Callum McKay | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 15B |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Ty Merkel | Okotoks, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9A |
Ethan Meyer | Coaldale, AB | Juvenile Boys | 14 | 2:00pm | 8B |
Kaiden Nicholson | Edmonton, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 15B |
John Niedermier | Calgary , AB | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14A |
Karson Ong-Padilla | Calgary, AB | Juvenile Boys | 12 | 2:00pm | 7B |
Logan Pankiw | Calgary, AB | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Kangbin (Jay) Park | Victoria, BC | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Hunter Penalva | Vernon, BC | Junior Boys | 23 | 2:00pm | 14A |
Braeden Petro | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9B |
Colton Piper | Kelowna, BC | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 13A |
Russell Quinn | St. Albert, AB | Peewee Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Theo Resch | Canmore, AB | Bantam Boys | 5 | 2:00pm | 3B |
Berkley Robertson | Calgary, AB | Peewee Boys | 1 | 2:00pm | 1A |
Tai Robichaud | Calgary, AB | Juvenile Boys | 15 | 2:00pm | 9A |
Britton Robson | Calgary, AB | Junior Boys | 22 | 2:00pm | 13A |
Jake Saver | Calgary, AB | Bantam Boys | 7 | 2:00pm | 5A |
Carter Sawby | Airdrie, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 12B |
Justin Schmidt | Sherwood Park, AB | Collegiate | 26 | 2:00pm | 16A |
Rylie Seaman | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11A |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Juvenile Boys | 19 | 2:00pm | 11A |
Iain Smiley | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Collegiate | 27 | 2:00pm | 16B |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Bantam Boys | 10 | 2:00pm | 6B |
Ronan Steel | Canmore, AB | Bantam Boys | 5 | 2:00pm | 3B |
John Stuart | Foothills, AB | Junior Boys | 21 | 2:00pm | 12B |
Jackson Styranka | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 2:00pm | 8A |
Joel Sullivan | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 2:00pm | 12A |
Reid Svendsen | Spruce Grove, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 15B |
Brennan Tailfeathers | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 18 | 2:00pm | 10B |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Junior Boys | 25 | 2:00pm | 15B |
Alex Trenholm | Calgary, AB | Collegiate | 26 | 2:00pm | 16A |
Kurtis Trowell | Langley, BC | Junior Boys | 24 | 2:00pm | 15A |
Ryan Tuck | Winnipeg, MB | Peewee Boys | 2 | 2:00pm | 1B |
Lucy Urban | Okotoks, AB | 15-19 Girls | 31 | 2:00pm | 18B |
Jack Vicq | Calgary, AB | Bantam Boys | 4 | 2:00pm | 3A |
Jon Vinge | Calgary, AB | Bantam Boys | 9 | 2:00pm | 6A |
Christian Waldron | Calgary, AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Nolan Watson | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 16 | 2:00pm | 9B |
Ethan Wilson | St Albert, AB | Bantam Boys | 8 | 2:00pm | 5B |
Vanessa Zhang | Vancouver, BC | U15 Girls | 29 | 2:00pm | 17B |