November 8-11, 2018
Phoenix, AZ
Name | City | Division | Round 3 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Nigel Anderson | Calgary, AB | Junior Boys | 6 | 8:00am | 3B |
Angela Arora | Surrey, BC | 15-19 Girls | 5 | 8:00am | 3A |
Bridger Atkinson | High River, AB | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Ryan Austin | Surrey, BC | Collegiate | 29 | 8:00am | 18A |
Cody Bailey | Prince George, BC | Junior Boys | 11 | 8:00am | 6B |
Georgia Barr | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 8:00am | 2A |
Ben Bauer | Waterloo, ON | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Payton Benneweis | Edmonton, AB | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 16A |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Juvenile Boys | 19 | 8:00am | 11A |
Ryan Blair | Oakbank, MB | Juvenile Boys | 19 | 8:00am | 11A |
Felix Boucher | Dieppe, NB | Junior Boys | 10 | 8:00am | 6A |
Kiefer Bulau | Aurora, ON | Juvenile Boys | 19 | 8:00am | 11A |
Zach Burt | Guelph, ON | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Junior Boys | 11 | 8:00am | 6B |
Stephanie Chelack | Calgary, AB | 15-19 Girls | 4 | 8:00am | 2B |
Grady Chuback | Headingley, MB | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13B |
Nathan Clow | Fall River, NS | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 8A |
Julian Colavecchia | Toronto, ON | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 8B |
Nolan Collins | Calgary, AB | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Graem Costigan | Cambridge, ON | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Derek D'Ortenzio | Caledonia, ON | Juvenile Boys | 18 | 8:00am | 10B |
Will Danielson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9A |
Ben De Castro | Toronto, ON | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 16A |
Hayden Delaloye | Neepawa, MB | Peewee Boys | 27 | 8:00am | 17A |
Armaan Dhillon | Winnipeg, MB | U15 Girls | 3 | 8:00am | 2A |
Easton Donohoe | Petersfield, MB | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Richard Dou | Calgary, AB | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 9B |
Michael Dumont | Airdrie , AB | Collegiate | 29 | 8:00am | 18A |
Noah Fiks | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 25 | 8:00am | 15A |
Brooke Frerichs | Calgary, AB | U15 Girls | 3 | 8:00am | 2A |
Chase Gedak | Estevan, SK | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9A |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 8B |
Dane Giesbrecht | Warman, SK | Peewee Boys | 26 | 8:00am | 16A |
Owen Gillespie | Portage La Prairie, MB | Junior Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Jax Gipman | Martensville, SK | Collegiate | 29 | 8:00am | 18A |
Carter Graf | Sylvan Lake, AB | Junior Boys | 12 | 8:00am | 7A |
Logan Graf | Sylvan Lake, AB | Bantam Boys | 24 | 8:00am | 14B |
Andrew Gwilliams | Bradford, ON | Juvenile Boys | 20 | 8:00am | 12A |
Zachary Hart | New Hamburg, ON | Juvenile Boys | 19 | 8:00am | 11A |
Zachary Haydamack | Calgary, AB | Bantam Boys | 23 | 8:00am | 14A |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Bantam Boys | 23 | 8:00am | 14A |
Ryan Hodgins | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 13A |
Cooper Humphreys | Kelowna, BC | Bantam Boys | 25 | 8:00am | 15A |
Danny Im | Langley, BC | Bantam Boys | 25 | 8:00am | 15A |
Kristian Isa | Kelowna , BC | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Gavin Ives | Middle Sackville, NS | Bantam Boys | 24 | 8:00am | 14B |
Tina Jiang | Richmond, BC | 15-19 Girls | 5 | 8:00am | 3A |
Carter Johnson | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Davide Kaiser | Kelowna, BC | Collegiate | 30 | 8:00am | 18B |
Philipp Kaiser | Kelowna, BC | Junior Boys | 10 | 8:00am | 6A |
Yashin Kapadia | Brampton, ON | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Lauren Kim | Surrey, BC | 15-19 Girls | 5 | 8:00am | 3A |
Ella Kozak | Yorkton, SK | U15 Girls | 2 | 8:00am | 1B |
Mason Kucy | Camrose, AB | Junior Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Devin Kucy | Camrose, AB | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 8B |
Jayla Kucy | Camrose, AB | U15 Girls | 2 | 8:00am | 1B |
Braxton Kuntz | Winnipeg, MB | Bantam Boys | 25 | 8:00am | 15A |
Riley Lai | Vancouver, BC | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 13A |
Erin Lee | Langley, BC | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Ryan Liang | Vancouver, BC | Peewee Boys | 28 | 8:00am | 17B |
Emil Liddell | Vancouver, BC | Peewee Boys | 27 | 8:00am | 17A |
Nicholas Lin | Toronto, ON | Juvenile Boys | 20 | 8:00am | 12A |
Elise Liu | Richmond, BC | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Michelle Liu | Vancouver , BC | 15-19 Girls | 5 | 8:00am | 3A |
Jacob Magee | Calgary, AB | Collegiate | 30 | 8:00am | 18B |
Nicholas Mah | Edmonton, AB | Junior Boys | 11 | 8:00am | 6B |
Kyle Mayner | Kelowna, BC | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 9B |
Alex Mcgee | Stoney Creek , ON | Junior Boys | 7 | 8:00am | 4A |
Tommy McKenzie | Calgary, AB | Juvenile Boys | 20 | 8:00am | 12A |
Carey McLean | Deer Valley, SK | 15-19 Girls | 4 | 8:00am | 2B |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Collegiate | 29 | 8:00am | 18A |
Georgia Miller | Kamloops, BC | 15-19 Girls | 4 | 8:00am | 2B |
Patrick Miller | Calgary, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 8A |
Matthew Moroz | Edmonton, AB | Junior Boys | 6 | 8:00am | 3B |
Autumn Neiszner | Regina, SK | U15 Girls | 2 | 8:00am | 1B |
Brayden Nestman | Avonlea, SK | Junior Boys | 7 | 8:00am | 4A |
Teran Newell | RR 1 Barrington, NS | Junior Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Kaiden Nicholson | Edmonton, AB | Junior Boys | 12 | 8:00am | 7A |
Cole Obrigewitsch | Deer Valley, SK | Collegiate | 30 | 8:00am | 18B |
Colton Piper | Kelowna, BC | Junior Boys | 8 | 8:00am | 5A |
Max Regier | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13B |
Trey Ross | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 9B |
Bennett Ruby | Waterloo, ON | Junior Boys | 12 | 8:00am | 7A |
Tyler Schaap | Carlisle, ON | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9A |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 4 | 8:00am | 2B |
Justin Schmidt | Sherwood Park, AB | Junior Boys | 7 | 8:00am | 4A |
Nikko Sebjanic | Calgary , AB | Bantam Boys | 24 | 8:00am | 14B |
Theo Sekulic | Rycroft, AB | Juvenile Boys | 13 | 8:00am | 8A |
Dakota Smith | Edmonton, AB | Collegiate | 30 | 8:00am | 18B |
Kobe Smith | Markham, ON | Junior Boys | 10 | 8:00am | 6A |
Ryan Somerville | Aurora, ON | Bantam Boys | 24 | 8:00am | 14B |
Neel Soni | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 13A |
Bradin Stahl | Priddis Greens , AB | Bantam Boys | 23 | 8:00am | 14A |
Peyton Stahl | Priddis Greens, AB | Peewee Boys | 27 | 8:00am | 17A |
Eric Strick | Winnipeg, MB | Juvenile Boys | 15 | 8:00am | 9A |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 17 | 8:00am | 10A |
Hunter Thomson | Calgary, AB | Juvenile Boys | 21 | 8:00am | 13A |
Justin Towill | Kelowna, BC | Junior Boys | 12 | 8:00am | 7A |
Kurtis Trowell | Langley, BC | Junior Boys | 9 | 8:00am | 5B |
Krtin Udith | Thornhill, ON | Juvenile Boys | 14 | 8:00am | 8B |
Landon Underhill | Aylmer , ON | Bantam Boys | 22 | 8:00am | 13B |
Ryan Vest | Vernon, BC | Peewee Boys | 28 | 8:00am | 17B |
Kayden White | Kitchener, ON | Juvenile Boys | 20 | 8:00am | 12A |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Junior Boys | 11 | 8:00am | 6B |
Graedon Woodward | Cardston, AB | Juvenile Boys | 16 | 8:00am | 9B |
Eric Tae Kyoung Yun | Woodbridge, ON | Junior Boys | 10 | 8:00am | 6A |
Zach Zabot | Wabasca, AB | Junior Boys | 6 | 8:00am | 3B |
Bonnie Zhai | Surrey, BC | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Vanessa Zhang | Vancouver, BC | U15 Girls | 1 | 8:00am | 1A |
Andre Zhu | Richmond Hill, ON | Peewee Boys | 28 | 8:00am | 17B |