August 25-26, 2018
Swift Current, SK
Name | City | Division | Round 2 | ||
---|---|---|---|---|---|
Grp | Tee Time | H # | |||
Joshua Babcock | Regina, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:30am | 12A |
Charlie Belton | Pense, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:30am | 12A |
Cole Bergheim | Red Deer, AB | Bantam Boys | 13 | 8:30am | 12B |
Dade Bernatchez | Sucker River, SK | Peewee Boys | 21 | 8:30am | 6A |
Will Blake | Regina, SK | Bantam Boys | 14 | 8:30am | 11A |
Sam Bratvold | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 8 | 8:30am | 15B |
Nolan Burzminski | Medicine Hat, AB | Juvenile Boys | 5 | 8:30am | 17A |
Gaige Calkins | Swift Current , SK | Juvenile Boys | 7 | 8:30am | 15A |
Jace Carlisle | Estevan, SK | Junior Boys | 2 | 8:30am | 1B |
Logan Chernoff | Estevan, SK | Junior Boys | 3 | 8:30am | 18A |
Jayden Chernoff | Estevan, SK | Peewee Boys | 21 | 8:30am | 6A |
Hudson Chernoff | Estevan, SK | Juvenile Boys | 9 | 8:30am | 14A |
Ryan Chernoff | Estevan, SK | Bantam Boys | 17 | 8:30am | 9A |
Dylan Churchill | Biggar, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 13A |
Kyler Cote | Kindersley, SK | Junior Boys | 3 | 8:30am | 18A |
Keaton Cote | Kindersley, SK | Peewee Boys | 20 | 8:30am | 7B |
Logan Crawford | Red Deer, AB | Collegiate | 4 | 8:30am | 18B |
Brock Dale | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 18 | 8:30am | 8A |
Parker Dale | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 13A |
Matthew Dament | North Battleford, SK | Bantam Boys | 18 | 8:30am | 8A |
Thomas Danielson | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 15 | 8:30am | 10A |
Will Danielson | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 10 | 8:30am | 14B |
Brady DeBoice | Redcliff, AB | Juvenile Boys | 10 | 8:30am | 14B |
Steven Duchscher | Saskatoon, SK | Junior Boys | 1 | 8:30am | 1A |
Rylan Egland | Eastend, SK | Juvenile Boys | 10 | 8:30am | 14B |
Drew Fenwick | Estevan, SK | Juvenile Boys | 7 | 8:30am | 15A |
Nicholas Fernandes | Winnipeg, MB | Junior Boys | 1 | 8:30am | 1A |
Ethan Fizell | Swift Current, SK | Juvenile Boys | 5 | 8:30am | 17A |
Nolan Flamand | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 16 | 8:30am | 10B |
Colby Friedrich | Battleford, SK | Juvenile Boys | 6 | 8:30am | 16A |
Chase Gedak | Estevan, SK | Juvenile Boys | 8 | 8:30am | 15B |
Alex Gerrard | Red Deer County, AB | Bantam Boys | 13 | 8:30am | 12B |
Jax Gipman | Martensville, SK | Collegiate | 4 | 8:30am | 18B |
Sarah Grieve | Saskatoon, SK | 15-19 Girls | 19 | 8:30am | 7A |
Christian Hansen | Okotoks, AB | Bantam Boys | 13 | 8:30am | 12B |
Darien Herlick | Weyburn, SK | Peewee Boys | 20 | 8:30am | 7B |
Caleb Kinch | Medicine Hat, AB | Junior Boys | 1 | 8:30am | 1A |
Ella Kozak | Yorkton, SK | U15 Girls | 19 | 8:30am | 7A |
Austin Krupski | Whitewood, SK | Juvenile Boys | 11 | 8:30am | 13A |
Hunter Kutcher | Regina, SK | Bantam Boys | 17 | 8:30am | 9A |
Brett Leonard | Corman Park, SK | Bantam Boys | 15 | 8:30am | 10A |
Tayler Lofgren | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 9 | 8:30am | 14A |
Jack Long | Yorkton, SK | Juvenile Boys | 9 | 8:30am | 14A |
Hudson Malinoski | Saskatoon , SK | Bantam Boys | 16 | 8:30am | 10B |
Carey McLean | Deer Valley, SK | 15-19 Girls | 19 | 8:30am | 7A |
Keighton McNab | Saskatoon, SK | Junior Boys | 1 | 8:30am | 1A |
Parker Mymryk | Regina Beach, SK | Juvenile Boys | 6 | 8:30am | 16A |
Josh Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 2 | 8:30am | 1B |
Cole Nagy | Saskatoon, SK | Junior Boys | 4 | 8:30am | 18B |
Brayden Nestman | Avonlea, SK | Junior Boys | 3 | 8:30am | 18A |
Payton Nestman | Avonlea, SK | Bantam Boys | 17 | 8:30am | 9A |
James Ogle | Assiniboia, SK | Bantam Boys | 18 | 8:30am | 8A |
Chase Pochylko | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 14 | 8:30am | 11A |
Morgan Prefontaine | Shell Lake, SK | Juvenile Boys | 12 | 8:30am | 12A |
Max Regier | Saskatoon, SK | Peewee Boys | 20 | 8:30am | 7B |
Parker Riou | Strathmore, AB | Peewee Boys | 20 | 8:30am | 7B |
Brody Sawchyn | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 18 | 8:30am | 8A |
Raylyn Schmidt | Moose Jaw, SK | 15-19 Girls | 19 | 8:30am | 7A |
Rylie Seaman | Lethbridge, AB | Juvenile Boys | 5 | 8:30am | 17A |
Zackery Somers | Melfort, SK | Bantam Boys | 16 | 8:30am | 10B |
Owen Sumner | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 7 | 8:30am | 15A |
Alex Swinnerton | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 15 | 8:30am | 10A |
Micah Tangjerd | Saskatoon, SK | Juvenile Boys | 8 | 8:30am | 15B |
Daniel Thomas | Calgary, AB | Juvenile Boys | 6 | 8:30am | 16A |
Cort Tunall | Kindersley, SK | Bantam Boys | 13 | 8:30am | 12B |
Owen Watson | Avonlea, SK | Peewee Boys | 21 | 8:30am | 6A |
Griffin Wilson | Swift Current, SK | Junior Boys | 2 | 8:30am | 1B |
Jackson Wingert | Saskatoon, SK | Bantam Boys | 14 | 8:30am | 11A |
Cashton Yaremko | Orkney, SK | Peewee Boys | 21 | 8:30am | 6A |